GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
URANIA - Orzeł Nakło 1:2 (0:2)
sobota, 02 kwiecień 2011

Marzenia się oddalają...

Orzeł: Eliasz, Bański, Mokrus, Wałek, Skowronek, Radziej (’77 Sowa), M.Skiba , Matejczyk, Balawender (’89 Sprot), Ziętek (’63 Ł.Skiba ), Gawliński (’83 Banduch)

URANIA: Pardela, Piszczatowski, Baran , Małaczyński , Stawowy, Stefanowski (’60 Bujny), Mikusz , Spiolek (’60 Oczko), Miszka (’83 Winczek), Wróblewski (’83 Wojciuch), Dykta   

Czytaj całość...
 
Po prostu wygrać...
czwartek, 31 marzec 2011

Mimo, iż pierwszy mecz wiosenny zremisowaliśmy dość szczęśliwie w samej końcówce spotkania, pozostał pewien niedosyt. Okazja by się „nasycić” w pełni nadarza się już w najbliższą sobotę – 2 kwietnia, do Kochłowic przyjeżdża Orzeł z Nakła Śląskiego. 

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XVI kolejki spotkań
poniedziałek, 28 marzec 2011

Pierwsza kolejka rundy wiosennej sezonu 2010/2011 za Nami, jak można było przypuszczać już na inaugurację mieliśmy kilka ciekawych rezultatów. 

Czytaj całość...
 
URANIA - Gazobudowa 1:1 (0:1)
sobota, 26 marzec 2011

„Wydrapany” remis w debiucie trenera Malujdy...



Gazobudowa: Kałka, Miękus , Kocyba, Szymczak , Andrecki, Walczyk, Jurecki, Groborz, Zalewski, Sikorski, Kowaski.

URANIA: Pardela, Piszczatowski, Baran , Małaczyński, Stefanowski (’78 Wojciuch), Grzesik , Mikusz, Spiolek (’46 Stawowy), Bujny (’46 Oczko), Dykta, Wróblewski.
Czytaj całość...
 
Dobrze zacząć
czwartek, 24 marzec 2011

 W końcu po kilkumiesięcznej już przerwie na boiska ligi okręgowej powracają zawodnicy z Podokręgu Katowice. Wśród nich oczywiście zawodnicy Uranii Ruda Śląska, którzy w debiucie trenerskim trenera Malujdy zmierzą się z Gazobudową Zabrze.

Czytaj całość...
 
Czyja będzie wiosna ?
poniedziałek, 21 marzec 2011

Dziś pierwszy dzień wiosny, w miniony weekend grała już nawet III liga na  Śląsku a kilka regionów Polski mają już nawet wiosenną inaugurację w lidze okręgowej (m.in. opolskie) za sobą. W Podokręgu Katowice mieliśmy ponowny atak zimy i inauguracje dopiero przed sobą. Liga ma ruszyć planowo w najbliższy weekend a my w pierwszy dzień wiosny zastanowimy się (nieco z przymrużeniem oka) kto ma szanse zdobyć tytuł mistrzowski w grupie IV.

Czytaj całość...
 
Lepsi od czwartoligowców
środa, 16 marzec 2011

 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania pokonała IV-ligowy zespół Carbo Gliwice 4:1 (2:0)

Czytaj całość...
 
Zwyciężyli Wilków
sobota, 12 marzec 2011

 Urania Ruda Śląska w swoim kolejnym sparingu pokonała na sztucznej nawierzchni w Nowym Bytomiu A-klasowy zespół Wilki Wilcza 4:1 (1:1).

Czytaj całość...
 
Wygrany wieczorny sparing
czwartek, 10 marzec 2011

W dniu wczorajszym o godzinie 20:00 na boisku w Chorzowie, Urania Ruda Śląska zmierzyła się z zespołem Stadionu Śląskiego i ostatecznie po obfitującym w bramki meczu Kochłowiczanie zwyciężyli 5:4.

Czytaj całość...
 
Młodzież + doświadczenie zdało egzamin
sobota, 05 marzec 2011
 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania Ruda Śląska pokonała zespół z grupy III ligi okręgowej - LKS Jejkowice 2:0 (0:0).
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 91 92 93 94 95 96 97 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1345 - 1354 z 1354
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 25 maj 2019 17:00 
Liga Okręgowa 2018/2019
Sokół Wola
Sokół Wola
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, maj 25, 2019
11:00 Górnik MK - Sparta Kat. :
12:00 Piast Bieruń - LKS Studzienice :
17:00 Sokół Wola - Urania R.Śl. :
17:00 MKS Iskra - AKS Mikołów :
17:00 Pogoń Imielin - Górnik 09 :
17:00 LKS Łąka - Fortuna Wyry :
18:00 MKS Lędziny - LKS Ogrodnik :
nie, maj 26, 2019
13:00 Podlesianka K. - Wyzwolenie :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, maj 18, 2019
LKS Ogrodnik - Podlesianka K. 0 : 1
AKS Mikołów - Urania R.Śl. 1 : 0
Górnik 09 - Sokół Wola 2 : 0
Sparta Kat. - Pogoń Imielin 0 : 0
LKS Studzienice - LKS Łąka 3 : 1
Wyzwolenie - Piast Bieruń 0 : 5
MKS Iskra - MKS Lędziny 2 : 3
nie, maj 19, 2019
Fortuna Wyry - Górnik MK 2 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.Śl.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Łąka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.Śl.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501