GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Szombierki Bytom - URANIA 2:1 (1:1)
sobota, 18 czerwiec 2011

Znów cieszą się inni...

URANIA: Rybczyński, Baran, Cieślik, Zaręba, Grzesik (’80 Piszczatowski), Mikusz, Stefanowski (’75 Miszka), Wróblewski (’58 Bujny), Stawowy, Oczko, Dykta

Czytaj całość...
 
Wygrać i czekać na cud...
czwartek, 16 czerwiec 2011

Zdecydowanie najważniejsze spotkanie chyba od 8 lat czeka Uranię na zakończenie sezonu 2010/2011. Osiem lat temu Urania grała baraże o utrzymanie w IV lidze (z Unią Bieruń Stary) wówczas w dwumeczu lepsi okazali się Kochłowiczanie zachowując jeszcze na jeden rok status czwartoligowca. 

Czytaj całość...
 
URANIA - Kamionka Mikołów 3:1 (1:0)
niedziela, 12 czerwiec 2011

W spotkaniu ostatniej 18 kolejki katowickiej klasy B, zespół rezerw kochłowickiej Uranii pokonał Kamionkę Mikołów 3:2 (1:0). 

Czytaj całość...
 
URANIA - Tęcza Wielowieś 3:1 (0:1)
sobota, 11 czerwiec 2011

Nerwowe zwycięstwo...

Tęcza: Jędrasik, Jurczyk ('89 Kaminiorz), Wrześniewski, Krawiec, Jarząb, Janiga ('58 Olech), Brusik, Jur, Międzik, Buchowski ('58 Zuber), Wieczorek ('79 Latoska)

Czytaj całość...
 
Nic do stracenia...
piątek, 10 czerwiec 2011

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu 2010/2011 nadal w grupie IV ligi okręgowej niewiele wiadomo. Wiele może wyjaśnić najbliższa 29 kolejka w której to Urania Ruda Śląska podejmie Tęczę Wielowieś. 

Czytaj całość...
 
Najlepszy wynik z możliwych...
wtorek, 07 czerwiec 2011

W dzisiejszym zaległym spotkaniu 25 kolejki Gazobudowa Zabrze zremisowała bezbramkowo z Szombierkami Bytom.

Czytaj całość...
 
Drużyny młodzieżowe - 04.06
niedziela, 05 czerwiec 2011

Również rozgrywki w grupach młodzieżowych chylą się ku końcowi, dwie kochłowickie drużyny w minioną sobotę rozegrały swe ostatnie kolejki - rocznik 1998 i juniorzy.

Czytaj całość...
 
Slavia II Ruda Śląska - URANIA II 1:0 (0:0)
niedziela, 05 czerwiec 2011

Urania II Ruda Śląska uległa w derbowym pojedynku rezerwom Slavii II 1:0 (0:0) zachowując już tylko bardzo teoretyczne szanse na powrót do klasy A. 

Czytaj całość...
 
Ruch II Radzionków - URANIA 0:3 (0:2)
niedziela, 05 czerwiec 2011

Zwycięstwo w upale...

URANIA: Rybczyński, Cieślik, Baran, Grzesik, Zareba, Mikusz , Stefanowski, Wróblewski ('65 Piszczatowski), Stawowy ('50 Miszka), Bujny ('82 Michalski), Dykta   ('50 Oczko).

Czytaj całość...
 
Waleczna niedziela...
sobota, 04 czerwiec 2011

Tym razem w niedzielę o godzinie 11:00 obydwie seniorskie drużyny wyjdą na boiska by walczyć o czołowe lokaty w swych klasach rozgrywkowych..

Czytaj całość...
 
URANIA - Walka Zabrze 3:0 (walkower)
środa, 01 czerwiec 2011

Niestety nie doszło do skutku spotkanie 27 kolejki pomiędzy Uranią Ruda Śląska a Walką Makoszowy Zabrze.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1345 - 1358 z 1399
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 21 wrz 2019 16:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
LKS Tęcza
LKS Tęcza
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 21, 2019
15:15 Wawel Wirek - Górnik MK :
16:00 Wojkowice - Szczakowianka :
16:00 Podlesianka K. - Naprzód Lipiny :
16:00 LKS Źródło - Sparta Kat. :
16:00 Pogoń Imielin - MKS Siem-ce :
16:00 Orzeł Mokre - Cyklon Rog. :
16:00 LKS Tęcza - Urania R.Śl. :
16:00 AKS Niwka - LKS Niwy :
nie, wrzesień 22, 2019
11:00 Zagłębie II - Górnik Piaski :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 14, 2019
Urania R.Śl. - Orzeł Mokre 6 : 1
Górnik MK - Pogoń Imielin 1 : 2
Sparta Kat. - Podlesianka K. 2 : 2
Naprzód Lipiny - Wojkowice 3 : 1
LKS Niwy - LKS Tęcza 3 : 1
AKS Niwka - Zagłębie II 1 : 2
Cyklon Rog. - Wawel Wirek 5 : 0
Szczakowianka - Górnik Piaski 7 : 0
MKS Siem-ce - LKS Źródło 3 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140