GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Powroty - czyli starzy znajomi w okręgówce ?
wtorek, 28 czerwiec 2011

Sezon już się zakończył, nieco ochłonęliśmy po dość nerwowej końcówce na podsumowanie z pewnością przyjdzie pora. Teraz czas spojrzeć co dalej ?

Czytaj całość...
 
Szombierki Bytom - URANIA 2:1 (1:1)
sobota, 18 czerwiec 2011

Znów cieszą się inni...

URANIA: Rybczyński, Baran, Cieślik, Zaręba, Grzesik (’80 Piszczatowski), Mikusz, Stefanowski (’75 Miszka), Wróblewski (’58 Bujny), Stawowy, Oczko, Dykta

Czytaj całość...
 
Wygrać i czekać na cud...
czwartek, 16 czerwiec 2011

Zdecydowanie najważniejsze spotkanie chyba od 8 lat czeka Uranię na zakończenie sezonu 2010/2011. Osiem lat temu Urania grała baraże o utrzymanie w IV lidze (z Unią Bieruń Stary) wówczas w dwumeczu lepsi okazali się Kochłowiczanie zachowując jeszcze na jeden rok status czwartoligowca. 

Czytaj całość...
 
URANIA - Kamionka Mikołów 3:1 (1:0)
niedziela, 12 czerwiec 2011

W spotkaniu ostatniej 18 kolejki katowickiej klasy B, zespół rezerw kochłowickiej Uranii pokonał Kamionkę Mikołów 3:2 (1:0). 

Czytaj całość...
 
URANIA - Tęcza Wielowieś 3:1 (0:1)
sobota, 11 czerwiec 2011

Nerwowe zwycięstwo...

Tęcza: Jędrasik, Jurczyk ('89 Kaminiorz), Wrześniewski, Krawiec, Jarząb, Janiga ('58 Olech), Brusik, Jur, Międzik, Buchowski ('58 Zuber), Wieczorek ('79 Latoska)

Czytaj całość...
 
Nic do stracenia...
piątek, 10 czerwiec 2011

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu 2010/2011 nadal w grupie IV ligi okręgowej niewiele wiadomo. Wiele może wyjaśnić najbliższa 29 kolejka w której to Urania Ruda Śląska podejmie Tęczę Wielowieś. 

Czytaj całość...
 
Najlepszy wynik z możliwych...
wtorek, 07 czerwiec 2011

W dzisiejszym zaległym spotkaniu 25 kolejki Gazobudowa Zabrze zremisowała bezbramkowo z Szombierkami Bytom.

Czytaj całość...
 
Drużyny młodzieżowe - 04.06
niedziela, 05 czerwiec 2011

Również rozgrywki w grupach młodzieżowych chylą się ku końcowi, dwie kochłowickie drużyny w minioną sobotę rozegrały swe ostatnie kolejki - rocznik 1998 i juniorzy.

Czytaj całość...
 
Slavia II Ruda Śląska - URANIA II 1:0 (0:0)
niedziela, 05 czerwiec 2011

Urania II Ruda Śląska uległa w derbowym pojedynku rezerwom Slavii II 1:0 (0:0) zachowując już tylko bardzo teoretyczne szanse na powrót do klasy A. 

Czytaj całość...
 
Ruch II Radzionków - URANIA 0:3 (0:2)
niedziela, 05 czerwiec 2011

Zwycięstwo w upale...

URANIA: Rybczyński, Cieślik, Baran, Grzesik, Zareba, Mikusz , Stefanowski, Wróblewski ('65 Piszczatowski), Stawowy ('50 Miszka), Bujny ('82 Michalski), Dykta   ('50 Oczko).

Czytaj całość...
 
Waleczna niedziela...
sobota, 04 czerwiec 2011

Tym razem w niedzielę o godzinie 11:00 obydwie seniorskie drużyny wyjdą na boiska by walczyć o czołowe lokaty w swych klasach rozgrywkowych..

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1359 - 1372 z 1414
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Cyklon Rog.
Cyklon Rog.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 12, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Zagłębie II 3 : 3
11:00 Górnik MK - AKS Niwka 2 : 1
11:00 MKS Siem-ce - LKS Tęcza 1 : 2
11:00 Sparta Kat. - Orzeł Mokre 0 : 0
11:00 Naprzód Lipiny - Wawel Wirek 0 : 2
15:00 Cyklon Rog. - LKS Niwy 3 : 0
15:00 Górnik Piaski - LKS Źródło 0 : 3
15:00 Wojkowice - Podlesianka K. 1 : 1
nie, październik 13, 2019
15:00 Szczakowianka - Pogoń Imielin 8 : 2
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 05, 2019
Podlesianka K. - Górnik Piaski 8 : 0
LKS Źródło - Szczakowianka 1 : 6
Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny 2 : 1
Orzeł Mokre - MKS Siem-ce 2 : 5
AKS Niwka - Cyklon Rog. 4 : 4
LKS Niwy - Urania R.Śl. 5 : 0
Wawel Wirek - Sparta Kat. 1 : 0
nie, październik 06, 2019
Zagłębie II - Wojkowice 1 : 4
LKS Tęcza - Górnik MK 1 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
LKS Niwy621:715
4 Urania R.Śl.619:1113
Górnik MK618:913
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek612:712
AKS Niwka615:910
Pogoń Imielin59:79
10 Cyklon Rog.610:48
11 Naprzód Lipiny57:107
12 Sparta Kat.613:97
13 Wojkowice48:77
14 Zagłębie II49:76
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre610:243
17 LKS Źródło55:132
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1149:830
LKS Tęcza1126:1425
Podlesianka K.1129:1224
Wojkowice1129:1521
Cyklon Rog.1124:1221
Górnik MK1126:1920
LKS Niwy1126:1918
Pogoń Imielin1122:2318
Wawel Wirek1117:2016
10 Sparta Kat.1120:1816
11 Urania R.Śl.1124:2914
12 AKS Niwka1121:1714
13 Zagłębie II1127:3213
14 Naprzód Lipiny1116:2611
15 MKS Siem-ce1123:2610
16 LKS Źródło1115:267
17 Orzeł Mokre1112:404
18 Górnik Piaski117:570
  MF/AP
Szczakowianka518:215
Wojkowice721:814
Cyklon Rog.514:813
Podlesianka K.613:712
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK58:107
10 MKS Siem-ce512:106
11 LKS Źródło610:135
12 AKS Niwka56:84
13 Wawel Wirek55:134
14 Naprzód Lipiny69:164
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski63:360