GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
URANIA II - Wawel II Wirek 5:2
niedziela, 29 maj 2011

Rezerwa kochłowickiej Uranii pokonała rezerwę Wawelu Wirek 5:2, tym samym zrównała się punktami z drugą Pogonią II Imielin. 

Czytaj całość...
 
Silesia Miechowice - URANIA 3:3 (0:0)
sobota, 28 maj 2011

Zabrakło kilku sekund...


URANIA: Rybczyński, Grzesik, Baran, Cieślik, Zaręba, Wróblewski (’60 Bujny), Mikusz (’58 Stefanowski), Miszka, Stawowy, Oczko , Dykta  .

Widzów: 30

Sędzia główny: Leszek Lewandowski (Zabrze)

 

Czytaj całość...
 
Wykonać kolejny krok...
czwartek, 26 maj 2011

Po zwycięstwie nad Piastem II Gliwice oraz odprawieniu ŁTS-u Łabędy na 5 kolejek przed zakończeniem rozgrywek przed Kochłowiczanami znów otwiera się możliwość włączenia do walki o najwyższą pozycję w tabeli. Cel znamy więc, środki do celu także - 5 najbliższych spotkań, najlepiej zwycięskich spotkań. Pierwsze z nich już w najbliższą sobotę w Miechowicach.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XXV kolejki
poniedziałek, 23 maj 2011

Kilka spotkań 25 kolejki rozegrano w ulewnym deszczu wobec powyższego nie odbył się także hitowy mecz Gazobudowa Zabrze - Szombierki Bytom na którego rozstrzygnięcie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Czytaj całość...
 
Hetman 22 Katowice - URANIA II 0:0
niedziela, 22 maj 2011

Podczas gry pierwsza drużyna kochłowickiej Uranii stawiała czoło zespołowi ŁTS Łabędy, nasze rezerwy rozgrywały arcyważny mecz na boisku dotychczasowego lidera - Hetmana 22 Katowice.

Czytaj całość...
 
URANIA - ŁTS Łabędy 3:1 (2:0)
sobota, 21 maj 2011

Spokojny kolejny krok...


 
Łabędy: Skoludek, Dziuba ('82 Dering), Cyran, Wasik ('72 Sigmundzik), Pawlik, Pając, Gorlicki, Perczyński, Pola ('62 Granda), Kantor, Dłubała
URANIA: Rybczyński, Grzesik, Baran, Cieślik, Zaręba, Wróblewski ('83 Piszczatowski), Mikusz, Wróblewski, Miszka, Stawowy, Oczko ('89 Podstawski), Dykta ('88 Winczek)


Czytaj całość...
 
Podsumowanie XXIV kolejki
poniedziałek, 16 maj 2011

Historia lubi się powtarzać chciałoby się powiedzieć spoglądając na wyniki 24 kolejki spotkań w lidze okręgowej. Po raz kolejny nie obyło się bez niespodzianek a przez to nasza grupa z kolejki na kolejkę staje się coraz ciekawsza.

Czytaj całość...
 
URANIA II - Sparta II Katowice 0:3
niedziela, 15 maj 2011

Niekalkulowana porażka...

W spotkaniu 14 kolejki katowickiej klasy B Urania uległa zespołowi Sparty II Katowice 0:3. Porażka ta nieco bardziej komplikuje walkę o powrót do klasy A, choć różnice punktowe nadal pozostają niewielkie.

Czytaj całość...
 
Piast II Gliwice - URANIA 0:3 (0:1)
niedziela, 15 maj 2011

Efektowne zwycięstwo pod nieobecność trenera...

URANIA: Rybczyński, Baran, Zaręba, Cieślik, Grzesik (’81 Piszczatowski), Miszka, Stefanowski, Wróblewski (Winczek), Stawowy (’88 Zurek), Bujny, Oczko

Czytaj całość...
 
W paszczę lidera...
piątek, 13 maj 2011

O ile poprzednie spotkania Uranii uznawać można było za trudne pojedynki z dość przeciętnymi rywalami o tyle najbliższa potyczka może urosnąć do arcytrudnego meczu Kochłowiczan.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XXIII kolejki spotkań
poniedziałek, 09 maj 2011

23 kolejka spotkań w grupie IV ligi okręgowej jak niemal każda przyniosła nam kolejne niespodziewane rozstrzygnięcia.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1373 - 1386 z 1414
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Cyklon Rog.
Cyklon Rog.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 12, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Zagłębie II 3 : 3
11:00 Górnik MK - AKS Niwka 2 : 1
11:00 MKS Siem-ce - LKS Tęcza 1 : 2
11:00 Sparta Kat. - Orzeł Mokre 0 : 0
11:00 Naprzód Lipiny - Wawel Wirek 0 : 2
15:00 Cyklon Rog. - LKS Niwy 3 : 0
15:00 Górnik Piaski - LKS Źródło 0 : 3
15:00 Wojkowice - Podlesianka K. 1 : 1
nie, październik 13, 2019
15:00 Szczakowianka - Pogoń Imielin 8 : 2
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 05, 2019
Podlesianka K. - Górnik Piaski 8 : 0
LKS Źródło - Szczakowianka 1 : 6
Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny 2 : 1
Orzeł Mokre - MKS Siem-ce 2 : 5
AKS Niwka - Cyklon Rog. 4 : 4
LKS Niwy - Urania R.Śl. 5 : 0
Wawel Wirek - Sparta Kat. 1 : 0
nie, październik 06, 2019
Zagłębie II - Wojkowice 1 : 4
LKS Tęcza - Górnik MK 1 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
LKS Niwy621:715
4 Urania R.Śl.619:1113
Górnik MK618:913
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek612:712
AKS Niwka615:910
Pogoń Imielin59:79
10 Cyklon Rog.610:48
11 Naprzód Lipiny57:107
12 Sparta Kat.613:97
13 Wojkowice48:77
14 Zagłębie II49:76
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre610:243
17 LKS Źródło55:132
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1149:830
LKS Tęcza1126:1425
Podlesianka K.1129:1224
Wojkowice1129:1521
Cyklon Rog.1124:1221
Górnik MK1126:1920
LKS Niwy1126:1918
Pogoń Imielin1122:2318
Wawel Wirek1117:2016
10 Sparta Kat.1120:1816
11 Urania R.Śl.1124:2914
12 AKS Niwka1121:1714
13 Zagłębie II1127:3213
14 Naprzód Lipiny1116:2611
15 MKS Siem-ce1123:2610
16 LKS Źródło1115:267
17 Orzeł Mokre1112:404
18 Górnik Piaski117:570
  MF/AP
Szczakowianka518:215
Wojkowice721:814
Cyklon Rog.514:813
Podlesianka K.613:712
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK58:107
10 MKS Siem-ce512:106
11 LKS Źródło610:135
12 AKS Niwka56:84
13 Wawel Wirek55:134
14 Naprzód Lipiny69:164
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski63:360