GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Z walecznym Imielinem...
czwartek, 30 maj 2019

 Po kilku niezłych spotkaniach w wykonaniu Uranii przyszła pora na kolejny sprawdzian na własnym boisku – do Kochłowic przyjedzie bowiem 4 drużyna obecnego sezonu – Pogoń Imielin.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie niepełnej XXVII kolejki
poniedziałek, 27 maj 2019

 Tym razem niepełne bo zawierające tylko 7 spotkań podsumowanie XXVII kolejki w grupie I ZINA ligi okręgowej. Wszystko to za sprawą przełożonego na 5 dzień czerwca meczu Piasta Bieruń z LKS-em Studzienice.

Czytaj całość...
 
Sokół Wola - URANIA 1:2 (0:0)
sobota, 25 maj 2019
Odrobione straty w Woli...
 
URANIA: Pardela, Rodasik, P.Grzesik, Krzywda, R.Grzesik ('Rotkegel), Nowak, Kokoszka ('Gomola), Seroka, Henisz , Ogiński , Sroka
Czytaj całość...
 
Podsumowanie XXVI kolejki
poniedziałek, 20 maj 2019
 XXVI kolejka spotkań nadal nie przyniosła żadnych rozstrzygnięć jeśli chodzi o czołówkę tabeli. Po cichu liczyliśmy, że Uranii uda się urwać punkty w Mikołowie i nieco namieszać w czołówce. Póki co solidarnie zarówno AKS-a, która pokonała Uranię tak i Podlesianka wygrywając 1:0 w Cielmicach nie zmieniły do siebie dystansu.
Czytaj całość...
 
AKS Mikołów - URANIA 1:0 (0:0)
sobota, 18 maj 2019
Waleczny eksperyment...
 
URANIA: Pardela, Wypiór, P.Grzesik, Grzywa, R.Grzesik, Nowak, Kokoszka, Seroka, Henisz, Bujny, Sroka
Na zmiany weszli: Barciaga, Piecha
 
 
Czytaj całość...
 
URANIA - Górnik 09 Mysłowice 3:2 (2:1)
sobota, 11 maj 2019
Ważne punkty u siebie...
 
URANIA: Pardela, P.Grzesik , R.Grzesik, Grzywa, Krzywda, Rodasik, Sroka ('85 Hanek), Zalewski , Nowak   , Ogiński ('40 Gomola ), Henisz
Czytaj całość...
 
Sparta Katowice - URANIA 2:2 (0:1)
sobota, 04 maj 2019
Remis w Katowicach...
 
URANIA: Pardela, Gomola, Rodasik, Grzywa, Kokoszka , Sroka, Krzywda, Nowak ,  Zalewski , Ogiński, Henisz
Czytaj całość...
 
URANIA - Fortuna Wyry - statystycznie
czwartek, 02 maj 2019
  URANIAFortuna Wyry
Bramki
 36
Strzały celne
 312
Strzały niecelne
 73
Rzuty wolne
 1118
Rzuty rożne
 111
 
URANIA - Fortuna Wyry 3:6 (2:3)
środa, 01 maj 2019

Zwyciężyła młodość i waleczność Fortuny...

 

Fortuna: Tkocz, Bandura, Plasan, Fabian , Strzoda, Książek, Pedenko, Brożyński  (’54 Gogol), Just    , Olszewski  (’66 Myszor ), Prochowik (’80 Seweryn)

 

URANIA: Pardela , Rodasik, P.Grzesik , Gomola, R.Grzesik (’68 Kokoszka), Nowak , Zalewski, Krzywda, Henisz, Bujny  , Ogiński

 

Sędzia główny: Mateusz Piszczelok
Asystenci: Stanisław Wieczorek, Bartosz Ochyj
KS ŚZPN Podokręg Racibórz
Widzów: 150
Czytaj całość...
 
LKS Studzienice - URANIA 2:3 (1:2)
niedziela, 28 kwiecień 2019
Wyjazdowe zwycięstwo...
 
URANIA: Pardela, Rodasik, P.Grzesik, R.Grzesik, Kokoszka (Gomola), Nowak, Krzywda, Zalewski, Henisz  , Bujny (Piecha), Ogiński (Sroka)
Czytaj całość...
 
URANIA - Wyzwolenie - statystycznie
środa, 24 kwiecień 2019
  URANIAWyzwolenie
 Bramki 61
Strzały celne
 94
 Strzały niecelne
 71
 Rzuty wolne
 613
 Rzuty rożne
 51
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 15 - 28 z 1371
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 10 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik Piaski
Górnik Piaski

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 10, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Górnik Piaski :
17:00 Wawel Wirek - Zagłębie II :
17:00 Orzeł Mokre - Pogoń Imielin :
17:00 LKS Tęcza - LKS Źródło :
17:00 AKS Niwka - Podlesianka K. :
17:00 LKS Niwy - Wojkowice :
17:00 Cyklon Rog. - Szczakowianka :
17:00 Górnik MK - Naprzód Lipiny :
17:00 MKS Siem-ce - Sparta Kat. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 08, 2019
Górnik MK - Urania R.Śl. 4 : 4
MKS Iskra - Wyzwolenie 3 : 2
LKS Ogrodnik - AKS Mikołów 1 : 5
MKS Lędziny - LKS Studzienice 3 : 1
LKS Łąka - Górnik 09 3 : 1
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 3
Piast Bieruń - Sparta Kat. 2 : 2
Podlesianka K. - Fortuna Wyry 1 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00