GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
URANIA - Gazobudowa 1:1 (0:1)
sobota, 26 marzec 2011

„Wydrapany” remis w debiucie trenera Malujdy...



Gazobudowa: Kałka, Miękus , Kocyba, Szymczak , Andrecki, Walczyk, Jurecki, Groborz, Zalewski, Sikorski, Kowaski.

URANIA: Pardela, Piszczatowski, Baran , Małaczyński, Stefanowski (’78 Wojciuch), Grzesik , Mikusz, Spiolek (’46 Stawowy), Bujny (’46 Oczko), Dykta, Wróblewski.
Czytaj całość...
 
Dobrze zacząć
czwartek, 24 marzec 2011

 W końcu po kilkumiesięcznej już przerwie na boiska ligi okręgowej powracają zawodnicy z Podokręgu Katowice. Wśród nich oczywiście zawodnicy Uranii Ruda Śląska, którzy w debiucie trenerskim trenera Malujdy zmierzą się z Gazobudową Zabrze.

Czytaj całość...
 
Czyja będzie wiosna ?
poniedziałek, 21 marzec 2011

Dziś pierwszy dzień wiosny, w miniony weekend grała już nawet III liga na  Śląsku a kilka regionów Polski mają już nawet wiosenną inaugurację w lidze okręgowej (m.in. opolskie) za sobą. W Podokręgu Katowice mieliśmy ponowny atak zimy i inauguracje dopiero przed sobą. Liga ma ruszyć planowo w najbliższy weekend a my w pierwszy dzień wiosny zastanowimy się (nieco z przymrużeniem oka) kto ma szanse zdobyć tytuł mistrzowski w grupie IV.

Czytaj całość...
 
Lepsi od czwartoligowców
środa, 16 marzec 2011

 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania pokonała IV-ligowy zespół Carbo Gliwice 4:1 (2:0)

Czytaj całość...
 
Zwyciężyli Wilków
sobota, 12 marzec 2011

 Urania Ruda Śląska w swoim kolejnym sparingu pokonała na sztucznej nawierzchni w Nowym Bytomiu A-klasowy zespół Wilki Wilcza 4:1 (1:1).

Czytaj całość...
 
Wygrany wieczorny sparing
czwartek, 10 marzec 2011

W dniu wczorajszym o godzinie 20:00 na boisku w Chorzowie, Urania Ruda Śląska zmierzyła się z zespołem Stadionu Śląskiego i ostatecznie po obfitującym w bramki meczu Kochłowiczanie zwyciężyli 5:4.

Czytaj całość...
 
Młodzież + doświadczenie zdało egzamin
sobota, 05 marzec 2011
 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania Ruda Śląska pokonała zespół z grupy III ligi okręgowej - LKS Jejkowice 2:0 (0:0).
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 101 102 103 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1429 - 1435 z 1435
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 21 mar 2020 15:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Górnik Piaski
Górnik Piaski
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, listopad 23, 2019
11:00 Sparta Kat. - Górnik MK 2 : 1
11:00 LKS Źródło - Orzeł Mokre 6 : 1
13:30 MKS Siem-ce - Zagłębie II 3 : 1
13:30 Naprzód Lipiny - Cyklon Rog. 1 : 5
13:30 Szczakowianka - Urania R.Śl. 9 : 0
13:30 Górnik Piaski - LKS Niwy 2 : 10
13:30 Wojkowice - AKS Niwka 2 : 1
13:30 Podlesianka K. - LKS Tęcza 3 : 0
13:30 Pogoń Imielin - Wawel Wirek 1 : 3
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 16, 2019
Urania R.Śl. - Naprzód Lipiny 4 : 2
Górnik MK - MKS Siem-ce 0 : 1
Wawel Wirek - LKS Źródło 1 : 1
Orzeł Mokre - Podlesianka K. 0 : 8
AKS Niwka - Górnik Piaski 5 : 0
LKS Niwy - Szczakowianka 2 : 3
Cyklon Rog. - Sparta Kat. 2 : 1
nie, listopad 17, 2019
Zagłębie II - Pogoń Imielin 6 : 1
LKS Tęcza - Wojkowice 2 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341