GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Z nieprzewidywalnym Krupińskim
wtorek, 10 kwiecień 2018

 Choć 14-ta pozycja w ligowej tabeli i dorobek 12 punktów naszego najbliższego rywala każe upatrywać faworyta w kochłowickiej Uranii, jednak nieprzewidywalność drużyny Krupińskiego Suszec nakazuje zachować umiarkowany optymizm.

Czytaj całość...
 
URANIA II - Stadion Śląski 0:4 (0:2)
wtorek, 10 kwiecień 2018

 URANIA: Soból, Barciaga, Helwig (’80 Kolon), Ogiński, Rodasik (’46 Szerzyna), Wypiór, Seroka, Szaton (’80 Jasik), Piecha (’70 Walukiewicz), Sroka, Gomola

Mocny na wyjazdach Stadion Śląski pokonał w Kochłowicach rezerwę kochłowickiej Uranii 0:4 (0:2), tym samym zwiększając przewagę nad Uranią do 6 punktów.

 

 

 
Podsumowanie XIX kolejki
poniedziałek, 09 kwiecień 2018

 Czarny weekend rudzkich drużyn tak można by podsumować wyniki XIX kolejki ligi okręgowej, która już za Nami. O ile wysokie porażki tak Grunwaldu (0:6 w Imielinie) czy Pogoni w Katowicach (1:7 na Podlesiance) można było przewidzieć o tyle na jakieś punkty Uranii czy co gorsza Wawelu należało liczyć.

Czytaj całość...
 
URANIA - AKS Mikołów - statystycznie
sobota, 07 kwiecień 2018
 URANIA
AKS Mikołów
Bramki
1
2
Strzały celne
2
9
Strzały niecelne
6
3
Rzuty wolne
17
13
Rzuty rożne
3
8
 
URANIA - AKS Mikołów 1:2 (0:1)
sobota, 07 kwiecień 2018

Porażka z podniesioną głową...

 

AKS: Pilny, Wieczorek, Kubisz, Szczygieł, Kot , Przybylski, Prus, Oltman, Kopytko , Leszczyński , Zamojda

Na zmiany weszli: Polak, Janoszka, Frankowski

 

URANIA: Pardela, Lenkiewicz, Skudlik, P.Grzesik, R.Grzesik, Nowak (’85 Rodasik), Kokoszka, Krzywda, Henisz, Bujny (’64 Piecha ), Gondek (’80 Seroka)

 

Sędzia główny: Michał Zając
Asystenci: Andrzej Zawiślak, Tomasz Faracik
KS ŚZPN Podokręg Sosnowiec

Widzów: 150

Czytaj całość...
 
Mecz z faworyzowaną AKS-ą
czwartek, 05 kwiecień 2018

 Po dwóch spotkaniach w których to Urania była zdecydowanym faworytem (jak wiemy jednak wcale tak gładko nie było) tym razem Kochłowiczanie zagrają na własnym boisku a faworytem będą goście – AKS Mikołów.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XVIII kolejki
środa, 04 kwiecień 2018

 Pierwsza w całości rozegrana kolejka wiosenna w końcu za Nami, na deser dość niespodziewanie bo bardzo wysoko Sparta Katowice ograła Wawel Wirek aż 7:2 i sytuacja naszego sąsiada zza miedzy robi się coraz bardziej nieciekawa.

Czytaj całość...
 
Grunwald - URANIA - statystycznie
niedziela, 01 kwiecień 2018
 Grunwald
URANIA
Bramki
 04
Strzały celne 4
6
Strzały niecelne 2
3
Rzuty wolne
16
10
Rzuty rożne
0
8
 
Grunwald - URANIA 0:4 (0:2)
sobota, 31 marzec 2018

Wielkanocne 4 do jaja bez emocji...

 

 

Grunwald: Kurpas, Fityka (’72 Kowalcze), Oswald (32 Bartoszek), Wojtaczka (’83 Botor), Chmielarski, Majchrzek, Malec (’87 Burdzik), Babisz, Skorupa, Kiepura , Szulik (’46 Kozłowski)

 

URANIA: Pardela, Barczak, Cieślik , Skudlik (’76 Seroka), P.Grzesik, Nowak (’88 Rodasik), Kokoszka (’78 Krzywda), Zalewski , Henisz, Gondek (’72 Ogiński), Bujny

 

Sędzia główny: Andrzej Majcher
Asystenci: Grzegorz Majcher, Dominik Lorke
KS ŚZPN Podokręg Zabrze

Widzów: 50
Czytaj całość...
 
Wielko-Sobotnie derby
piątek, 30 marzec 2018

 Po ubiegłotygodniowej inauguracji w Nowym Bytomiu w Wielką Sobotę Uranię czekają kolejne derby o godzinie 11:00 Kochłowiczanie rozpoczną mecz w Halembie z tamtejszym Grunwaldem.

Czytaj całość...
 
Kolejarz Katowice - URANIA II 0:3
poniedziałek, 26 marzec 2018
 Zwycięstwo w debiucie na inaugurację...
 
 URANIA: Szweda, Wypiór, Helwig, Barciaga ('80 Kolon), Lenkiewicz, Barczak, Gomola ('60 Ogiński), Grzywa ('60 Rodasik), Piecha , Henisz   , Szaton
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 197 - 210 z 1382
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 24 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Podlesianka K.
Podlesianka K.

Bieżąca kolejka - V Liga
pią, sierpień 23, 2019
18:00 MKS Siem-ce - Szczakowianka 1 : 4
sob, sierpień 24, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Podlesianka K. :
11:00 Górnik MK - Górnik Piaski :
11:00 Sparta Kat. - Naprzód Lipiny :
17:00 Orzeł Mokre - Zagłębie II :
17:00 LKS Niwy - LKS Źródło :
17:00 Cyklon Rog. - Wojkowice :
17:00 AKS Niwka - Pogoń Imielin :
nie, sierpień 25, 2019
16:00 LKS Tęcza - Wawel Wirek :
Ostatnia kolejka - V liga
śro, sierpień 14, 2019
Naprzód Lipiny - MKS Siem-ce 2 : 1
sob, sierpień 17, 2019
Górnik Piaski - Cyklon Rog. 1 : 3
LKS Źródło - AKS Niwka 1 : 1
Wawel Wirek - Orzeł Mokre 4 : 0
Szczakowianka - Górnik MK 6 : 0
Wojkowice - Urania R.Śl. 5 : 2
Podlesianka K. - LKS Niwy 2 : 1
Pogoń Imielin - LKS Tęcza 4 : 1
nie, sierpień 18, 2019
Zagłębie II - Sparta Kat. 2 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40