GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Grunwald - URANIA II 0:0
sobota, 25 sierpień 2018

 Cenny punkt na derbowej inauguracji...

 

URANIA: Szweda, Wojciechowski, Helwig, Szerzyna, Jasik, Wypiór, Matysek, Błażejczyk (’88 Kolon), Rodasik (’46 Kroplewski), Sroka (’63 Bywalec), Szaton (’81 Lisek)

 

Sędzia główny: Tomasz Szczepanik (Katowice)
Czytaj całość...
 
Potyczka z Iskrą...
piątek, 24 sierpień 2018

 Trzy kolejki za Nami a Urania przynajmniej jeśli chodzi o dorobek punktowy stoi całkiem nieźle – trzy mecze – dwa zwycięstwa i jedna porażka z faworyzowaną Podlesianką. W najbliższą sobotę przed podopiecznymi trenera Mikusza kolejny sprawdzian – Urania uda się do Pszczyny by mierzyć się z tamtejszą Iskrą.

Czytaj całość...
 
Kamionka Mikołów - URANIA 4:5 (PP)
wtorek, 21 sierpień 2018

 Otwarty, ofensywny mecz w Pucharze…

We wtorkowe popołudnie Kochłowicka Urania udała się do pobliskiego Mikołowa by zmierzyć się w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu z tamtejszą B-klasową Kamionką. Trener Mikusz wykorzystując termin a także mając w uwadze startujące lada dzień rozgrywki A-klasowe, przetasował nieco składem desygnując do gry zawodników tak pierwszej drużyny jak i rezerw.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie III kolejki
poniedziałek, 20 sierpień 2018
 Ledwie 3 kolejki nowego sezonu za Nami a już tylko 3 zespoły zachowały komplet punktów w zasadzie zgodnie z oczekiwaniami są to – AKS Mikołów, Podlesianka Katowice i Pogoń Imielin. Dzięki cennemu zwycięstwu nad Lędzinami, tuż za ich plecami na czwartym miejscu plasuje się obecnie kochłowicka Urania.
Czytaj całość...
 
URANIA - MKS Lędziny 2:1 (1:1)
sobota, 18 sierpień 2018

Cenne 3 punkty...

 

Lędziny: Apajewski, Zygma, Józefus, M.Nagi, N.Nagi, Nowicki (’57 Nowrocki), Bednarek, Gardawski (’73 Sieradzki), Ingram, Kostrzewa (’85 Drążek), Krakowiak (’90 Malicki)

 

URANIA: Pardela, Cieślik, Gomola, Krzywda, Kokoszka, Rodasik, Nowak, Ogiński (’89 Szaton), Bujny (’90 Sroka), Zalewski, Henisz

 

 

Czytaj całość...
 
Podlesianka - URANIA 5:0
środa, 15 sierpień 2018

Za wysokie progi...

 

Podlesianka: Wolan, Witak (’72 Fabian), Nowak Renner, Żemła (’72 Kiełbowicz), Kubacki (’52 Zając), Brehmer, Rosiński   , Colik, Nowotnik (’65 Widenka), Kaczmarczyk

 

URANIA: Pardela, Cieślik , Krzywda , Kokoszka, Gomola, Nowak (’46 Ogiński), Maciaszczyk, Rejmanowski (’68 Rodasik), Zalewski (’85 Sroka), Bujny (’68 Barciaga), Henisz

 

Sędzia główny: Jacek Klica
Asystenci: Tomasz Żmuda, Tomasz Michalik
KS ŚZPN Podokręg Bytom
Czytaj całość...
 
Podsumowanie I kolejki...
poniedziałek, 13 sierpień 2018
 Wystartowały rozgrywki ligi okręgowej i za Nami pierwsza kolejka w grupie I. Już w pierwszej kolejce można zauważyć zwycięstwa faworytów – Podlesianki, Pogoni Imielin, AKS-u Mikołów czy spadkowicza z Lędzin.
Czytaj całość...
 
Debiuty...
niedziela, 12 sierpień 2018
We wczorajszym spotkaniu Uranii z Piastem Bieruń w kochłowickiej drużynie mieliśmy dwóch debiutantów - Tomasz Rejmanowski oraz Dawid Maciaszczyk obydwaj dołączyli do naszej drużyny reprezentując w poprzednim sezonie barwy Slavii Ruda Śląska. Poniżej pokrótce prezentujemy sylwetki obydwu zawodników:
Czytaj całość...
 
URANIA - Piast Bieruń Nowy 1:0 (0:0)
sobota, 11 sierpień 2018

Zwycięstwo na inaugurację...

Piast: Brandys, Brzeziński, P.Cecuga, J.Cecuga (’24 Mrowiec ), Kachel (’67 Wawoczny), Kocoń (’85 Tracz), Marek , J.Rzepa, S.Rzepa, Włoch (’80 Walkiewicz)

 

URANIA: Pardela, P.Grzesik , Barczak, Cieślik , Krzywda, Kokoszka, Maciaszczyk, Nowak, Rejmanowski (’85 Rodasik), Bujny (’80 Ogiński), Henisz

 

Sędzia główny: Paweł Bajon
Asystenci: Rafał Lasyk, Tomasz Ferdyn
KS ŚZPN Podokręg Bytom
Czytaj całość...
 
Jubileuszowa XV inaguracja ligi okręgowej...
piątek, 10 sierpień 2018
 Po dość długiej przerwie, w której to Świat jak i Europa pokazały Nam miejsce w szeregu – szybkie odpadnięcie reprezentacji z mundialu czy choćby „świeża” porażka Mistrza Polski z Mistrzem Luksemburga, skłania Nas do szybkiego zapominania o „wielkiej” piłce i przeniesienia się na nasze podwórko gdzie już w najbliższą sobotę kochłowicka Urania zainauguruje niejako jubileuszowy XV z rzędu sezon ligi okręgowej.
Czytaj całość...
 
Kadra 2018/2019
piątek, 10 sierpień 2018
 W przededniu inauguracji ligowej podajemy skład kadry Uranii zgłoszonej do rozgrywek sezonu 2018/2019 (w nawiasach poprzedni klub):
 
MICHAŁ BARCIAGA, PAWEŁ BARCZAK, MICHAŁ BŁAŻEJCZYK (Victoria Katowice), ALBERT BUJNY, ŁUKASZ CIEŚLIK, JAKUB GOMOLA, KAMIL GONDEK, PAWEŁ GRZESIK, ROBERT GRZESIK , PATRYK GRZYWA, SEBASTIAN HELWIG, DAWID HENISZ, TOMASZ JASIK, GRZEGORZ KOKOSZKA, ŁUKASZ KRZYWDA, DAWID LISEK, DAWID MACIASZCZYK (Slavia Ruda Śląska), DANIEL NOWAK, KAMIL OGIŃSKI, RAFAŁ PARDELA, ADRIAN PIASECKI (Victoria Katowice), DOMINIK PIECHA, TOMASZ REJMANOWSKI (Slavia Ruda Śląska), JAKUB RODASIK, KRZYSZTOF ROTKEGEL (Victoria Katowice), MARCEL SOBIERAŃSKI, DAWID SROKA, MICHAŁ SZATON, ADRIAN SZERZYNA, WOJCIECH SZWEDA, PIOTREK ŚWIĘTEK (Victoria Katowice), PAWEŁ WOJCIECHOWSKI (Victoria Katowice), SEWERYN ZALEWSKI
 
<< « start < wstecz 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 197 - 210 z 1441
Najbliższy mecz - V Liga
Sezon zakończony!
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, listopad 23, 2019
11:00 Sparta Kat. - Górnik MK 2 : 1
11:00 LKS Źródło - Orzeł Mokre 6 : 1
13:30 MKS Siem-ce - Zagłębie II 3 : 1
13:30 Naprzód Lipiny - Cyklon Rog. 1 : 5
13:30 Szczakowianka - Urania R.Śl. 9 : 0
13:30 Górnik Piaski - LKS Niwy 2 : 10
13:30 Wojkowice - AKS Niwka 2 : 1
13:30 Podlesianka K. - LKS Tęcza 3 : 0
13:30 Pogoń Imielin - Wawel Wirek 1 : 3
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 16, 2019
Urania R.Śl. - Naprzód Lipiny 4 : 2
Górnik MK - MKS Siem-ce 0 : 1
Wawel Wirek - LKS Źródło 1 : 1
Orzeł Mokre - Podlesianka K. 0 : 8
AKS Niwka - Górnik Piaski 5 : 0
LKS Niwy - Szczakowianka 2 : 3
Cyklon Rog. - Sparta Kat. 2 : 1
nie, listopad 17, 2019
Zagłębie II - Pogoń Imielin 6 : 1
LKS Tęcza - Wojkowice 2 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341