GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Unia Kosztowy - URANIA 4:1 (1:1)
sobota, 14 kwiecień 2018

Unia musiała i wygrała...

 

URANIA: Pardela , P.Grzesik, R.Grzesik, Cieślik , Barczak, Henisz, Skudlik, Zalewski , Nowak (’78 Gomola), Gondek (’62 Piecha), Bujny (’81 Ogiński)

 

Sędzia główny: Jakub Kołodziejczyk
Asystenci: Dariusz Schmidt, Zenon Chudy
KS ŚZPN Podokręg Bytom

Widzów: 100

Czytaj całość...
 
Na gorący teren w Kosztowach...
piątek, 13 kwiecień 2018

 Za Nami kilka spotkań rundy wiosennej sezonu 2017/2018 a My nadal i póki co możemy powiedzieć, że Urania jest na pewno drużyną co najwyżej przeciętną – zwycięstwa z najsłabszymi w grupie - Grunwaldem i Krupińskim oraz porażki z Pogonią i AKS-ą. Czy stać Kochłowiczan na coś więcej kolejny mecz powinien dać Nam na to odpowiedź, bo poprzeczka wisi bardzo wysoko – Urania jedzie do Mysłowic by zmierzyć się z tamtejszą – czwartą w tabeli – Unią Kosztowy.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie zaległej XVI kolejki
czwartek, 12 kwiecień 2018

 Po tym jak zima długo trzymała wiosnę i „boiska” w swoich ryzach liga nam zdecydowanie przyspieszyła. W dniu wczorajszym rozegrano wszystkie spotkania zaległej XVI kolejki spotkań. Emocji nie brakowało a tym razem po czarnej kolejce rudzkich drużyn w miniony weekend było już zdecydowanie lepiej z niespodziankami na plus.

Czytaj całość...
 
Krupiński Suszec - URANIA 1:2 (0:0)
środa, 11 kwiecień 2018

Niespodzianka była blisko…

 

URANIA: Pardela, Barczak, Cieślik , P.Grzesik, R.Grzesik (’75 Krzywda), Skudlik , Zalewski, Nowak (’65 Kokoszka), Bujny (‘90+ Rodasik), Gondek (’60 Piecha ), Henisz

 

Sędzia główny: Jacek Klica
Asystenci: Sławomir Sobiesiak, Tomasz Żmuda
KS ŚZPN Podokręg Bytom

Czytaj całość...
 
Z nieprzewidywalnym Krupińskim
wtorek, 10 kwiecień 2018

 Choć 14-ta pozycja w ligowej tabeli i dorobek 12 punktów naszego najbliższego rywala każe upatrywać faworyta w kochłowickiej Uranii, jednak nieprzewidywalność drużyny Krupińskiego Suszec nakazuje zachować umiarkowany optymizm.

Czytaj całość...
 
URANIA II - Stadion Śląski 0:4 (0:2)
wtorek, 10 kwiecień 2018

 URANIA: Soból, Barciaga, Helwig (’80 Kolon), Ogiński, Rodasik (’46 Szerzyna), Wypiór, Seroka, Szaton (’80 Jasik), Piecha (’70 Walukiewicz), Sroka, Gomola

Mocny na wyjazdach Stadion Śląski pokonał w Kochłowicach rezerwę kochłowickiej Uranii 0:4 (0:2), tym samym zwiększając przewagę nad Uranią do 6 punktów.

 

 

 
Podsumowanie XIX kolejki
poniedziałek, 09 kwiecień 2018

 Czarny weekend rudzkich drużyn tak można by podsumować wyniki XIX kolejki ligi okręgowej, która już za Nami. O ile wysokie porażki tak Grunwaldu (0:6 w Imielinie) czy Pogoni w Katowicach (1:7 na Podlesiance) można było przewidzieć o tyle na jakieś punkty Uranii czy co gorsza Wawelu należało liczyć.

Czytaj całość...
 
URANIA - AKS Mikołów - statystycznie
sobota, 07 kwiecień 2018
 URANIA
AKS Mikołów
Bramki
1
2
Strzały celne
2
9
Strzały niecelne
6
3
Rzuty wolne
17
13
Rzuty rożne
3
8
 
URANIA - AKS Mikołów 1:2 (0:1)
sobota, 07 kwiecień 2018

Porażka z podniesioną głową...

 

AKS: Pilny, Wieczorek, Kubisz, Szczygieł, Kot , Przybylski, Prus, Oltman, Kopytko , Leszczyński , Zamojda

Na zmiany weszli: Polak, Janoszka, Frankowski

 

URANIA: Pardela, Lenkiewicz, Skudlik, P.Grzesik, R.Grzesik, Nowak (’85 Rodasik), Kokoszka, Krzywda, Henisz, Bujny (’64 Piecha ), Gondek (’80 Seroka)

 

Sędzia główny: Michał Zając
Asystenci: Andrzej Zawiślak, Tomasz Faracik
KS ŚZPN Podokręg Sosnowiec

Widzów: 150

Czytaj całość...
 
Mecz z faworyzowaną AKS-ą
czwartek, 05 kwiecień 2018

 Po dwóch spotkaniach w których to Urania była zdecydowanym faworytem (jak wiemy jednak wcale tak gładko nie było) tym razem Kochłowiczanie zagrają na własnym boisku a faworytem będą goście – AKS Mikołów.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XVIII kolejki
środa, 04 kwiecień 2018

 Pierwsza w całości rozegrana kolejka wiosenna w końcu za Nami, na deser dość niespodziewanie bo bardzo wysoko Sparta Katowice ograła Wawel Wirek aż 7:2 i sytuacja naszego sąsiada zza miedzy robi się coraz bardziej nieciekawa.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 225 - 238 z 1414
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Cyklon Rog.
Cyklon Rog.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 12, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Zagłębie II 3 : 3
11:00 Górnik MK - AKS Niwka 2 : 1
11:00 MKS Siem-ce - LKS Tęcza 1 : 2
11:00 Sparta Kat. - Orzeł Mokre 0 : 0
11:00 Naprzód Lipiny - Wawel Wirek 0 : 2
15:00 Cyklon Rog. - LKS Niwy 3 : 0
15:00 Górnik Piaski - LKS Źródło 0 : 3
15:00 Wojkowice - Podlesianka K. 1 : 1
nie, październik 13, 2019
15:00 Szczakowianka - Pogoń Imielin 8 : 2
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 05, 2019
Podlesianka K. - Górnik Piaski 8 : 0
LKS Źródło - Szczakowianka 1 : 6
Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny 2 : 1
Orzeł Mokre - MKS Siem-ce 2 : 5
AKS Niwka - Cyklon Rog. 4 : 4
LKS Niwy - Urania R.Śl. 5 : 0
Wawel Wirek - Sparta Kat. 1 : 0
nie, październik 06, 2019
Zagłębie II - Wojkowice 1 : 4
LKS Tęcza - Górnik MK 1 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
LKS Niwy621:715
4 Urania R.Śl.619:1113
Górnik MK618:913
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek612:712
AKS Niwka615:910
Pogoń Imielin59:79
10 Cyklon Rog.610:48
11 Naprzód Lipiny57:107
12 Sparta Kat.613:97
13 Wojkowice48:77
14 Zagłębie II49:76
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre610:243
17 LKS Źródło55:132
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1149:830
LKS Tęcza1126:1425
Podlesianka K.1129:1224
Wojkowice1129:1521
Cyklon Rog.1124:1221
Górnik MK1126:1920
LKS Niwy1126:1918
Pogoń Imielin1122:2318
Wawel Wirek1117:2016
10 Sparta Kat.1120:1816
11 Urania R.Śl.1124:2914
12 AKS Niwka1121:1714
13 Zagłębie II1127:3213
14 Naprzód Lipiny1116:2611
15 MKS Siem-ce1123:2610
16 LKS Źródło1115:267
17 Orzeł Mokre1112:404
18 Górnik Piaski117:570
  MF/AP
Szczakowianka518:215
Wojkowice721:814
Cyklon Rog.514:813
Podlesianka K.613:712
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK58:107
10 MKS Siem-ce512:106
11 LKS Źródło610:135
12 AKS Niwka56:84
13 Wawel Wirek55:134
14 Naprzód Lipiny69:164
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski63:360