GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Kolejarz Katowice - URANIA II 0:3
poniedziałek, 26 marzec 2018
 Zwycięstwo w debiucie na inaugurację...
 
 URANIA: Szweda, Wypiór, Helwig, Barciaga ('80 Kolon), Lenkiewicz, Barczak, Gomola ('60 Ogiński), Grzywa ('60 Rodasik), Piecha , Henisz   , Szaton
Czytaj całość...
 
Pogoń R.Śl - URANIA - statystycznie
niedziela, 25 marzec 2018
 Pogoń
URANIA
Bramki
 32
Strzały celne
 64
Strzały niecelne
 2 6
Rzuty wolne
15
12
Rzuty rożne
2
6
 
Pogoń Ruda Śląska - URANIA 3:2 (0:2)
sobota, 24 marzec 2018

Derby to derby...

 

Pogoń: Bąbka, Gołębiowski, Lein, Seiler , Kowalski , Iwański, Blaszke, Cichoń, Matysek, Ilnicki, Cioch
Na zmiany weszli: Szymański, Bargiel, Domagała

 

URANIA: Pardela, P.Grzesik, Cieślik, Skudlik, R.Grzesik, Nowak, Krzywda, Kokoszka, Zalewski, Gondek, Bujny

Na zmiany weszli: Rodasik , Piecha, Ogiński, Barczak

 

Sędzia główny: Jacek Klica
Asystenci: Sławomir Sobiesiak, Tomasz Żmuda
KS ŚZPN Podokręg Bytom

 

Widzów: 20
Czytaj całość...
 
Derby inaugurujące wiosnę...
czwartek, 22 marzec 2018
 Bardzo opornie rozkręca się nam wiosna w bieżącym roku, wprawdzie ta kalendarzowa już oficjalnie zagościła to jednak na zewnątrz wciąż bardzo wolno zima ustępuje. Nierozegrano już pierwszej wiosennej kolejki a ta druga stoi pod znakiem zapytania, wprawdzie temperatury w dzień już mamy na „plusie” jednak boiska są bardzo dalekie od ideału.
Czytaj całość...
 
Odwołana kolejka
piątek, 16 marzec 2018
 Wydział Gier Śląskiego ZPN informuje, że odwołał kolejkę zaplanowaną na 17-18 marca. W przypadku sztucznych nawierzchni o meczu decyduje gospodarz informując rywala i Śląski ZPN drogą mailową.
 
Kadra - wiosna 2018
wtorek, 13 marzec 2018
 Przedstawiamy skład kadry zgłoszonej do rozgrywek w rundzie wiosennej 2018:
 
Barczak Paweł; Bujny Albert; Cieślik Łukasz; Godek Kamil ( MKS Śląsk Ś-w ); Grzesik Paweł; Grzesik Robert; Grzywa Patryk; Henisz Dawid; Kokoszka Grzegorz; Krzywda Łukasz; Nowak Daniel; Ogiński Kamil ( UKS Ruch ); Palichleb Bartosz; Pardela Rafał; Piecha Dominik; Rodasik Jakub ( UKS Ruch ); Salamon Remigiusz; Skudlik Paweł; Soból Dariusz; Szaton Michał; Szweda Wojciech; Zalewski Seweryn. 
 
Silesia Miechowice - URANIA 0:3 (0:2)
poniedziałek, 12 marzec 2018
 URANIA: Pardela, Barczak, Cieślik, Skudlik, R.Grzesik, Nowak, Kokoszka, Zalewski, Ogiński, Gondek, Krzywda
 
W ostatnim spotkaniu sparingowym przed startem rundy wiosennej - Urania Ruda Śląska pokonała zespół Silesii Miechowice występujący w grupie IV ligi okręgowej 0:3 (0:2). Bramki dla Uranii zdobyli Gondek, Skudlik oraz Henisz.
 
 
URANIA - Naprzód Lipiny 2:2 (1:0)
niedziela, 04 marzec 2018

 URANIA: Szweda, R.Grzesik, Cieślik, Lenkiewicz, Kokoszka, Nowak, Krzywda, Rodasik, Ogiński, Henisz, Gondek

Rezerwowi: Soból, Bujny, Grzywa, Gomola, Sroka, Piecha

 

Urania Ruda Śląska zremisowała 2:2 z drużyną Naprzodu Lipiny strzelanie w tym spotkaniu rozpoczął Robert Grzesik a zakończył Dominik Piecha.
 
URANIA - MLKS Woźniki 3:1 (1:1)
niedziela, 25 luty 2018

URANIA: Pardela, P.Grzesik, Cieślik, R.Grzesik, Kokoszka, Skudlik, Bujny, Nowak, Henisz, Gondek

Na zmiany weszli: Szweda, Gomola, Piecha, Krzywda, Szaton, Serzyna, Sroka

 

Urania Ruda Śląska pokonała w spotkaniu sparingowym zespół MLKS-u Woźniki 3:1 (1:1), bramki dla Kochłowiczan zdobyli Kokoszka, Cieślik, Sroka.
 
MKS Siemianowice Śl. - URANIA 5:1
sobota, 17 luty 2018

 URANIA: Pardela, P.Grzesik, Cieślik, Lenkiewicz, R.Grzesik, Nowak, Zalewski, Skudlik, Henisz, Piecha, Szaton

Na zmiany weszli: Szweda, Palichleb, Krzywda, Kokoszka, Grzywa, Gomola

 

Urania Ruda Śląska uległa w kolejnym spotkaniu sparingowym drużynie MKS Siemianowice 1:5. Jedyną bramkę dla Kochłowiczan zdobył Dominik Piecha.
 
Szczakowianka - URANIA 1:2
poniedziałek, 12 luty 2018

 W dodatkowym spotkaniu sparingowym rozegranym w Chełmku, Urania Ruda Śląska pokonała Szczakowiankę Jaworzno 2:1 (1:0). Bramki dla Kochłowiczan zdobyli Henisz oraz Gondek.

Pardela, Palichleb, P.Grzesik, Skudlik, R.Grzesik, Henisz, Kokoszka, Krzywda, Barczak, Piecha, Gondek

Na zmiany weszli: Soból, Sobierański, Szaton, Grzywa, Sroka.
 
<< « start < wstecz 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 239 - 252 z 1414
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Cyklon Rog.
Cyklon Rog.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 12, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Zagłębie II 3 : 3
11:00 Górnik MK - AKS Niwka 2 : 1
11:00 MKS Siem-ce - LKS Tęcza 1 : 2
11:00 Sparta Kat. - Orzeł Mokre 0 : 0
11:00 Naprzód Lipiny - Wawel Wirek 0 : 2
15:00 Cyklon Rog. - LKS Niwy 3 : 0
15:00 Górnik Piaski - LKS Źródło 0 : 3
15:00 Wojkowice - Podlesianka K. 1 : 1
nie, październik 13, 2019
15:00 Szczakowianka - Pogoń Imielin 8 : 2
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 05, 2019
Podlesianka K. - Górnik Piaski 8 : 0
LKS Źródło - Szczakowianka 1 : 6
Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny 2 : 1
Orzeł Mokre - MKS Siem-ce 2 : 5
AKS Niwka - Cyklon Rog. 4 : 4
LKS Niwy - Urania R.Śl. 5 : 0
Wawel Wirek - Sparta Kat. 1 : 0
nie, październik 06, 2019
Zagłębie II - Wojkowice 1 : 4
LKS Tęcza - Górnik MK 1 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
LKS Niwy621:715
4 Urania R.Śl.619:1113
Górnik MK618:913
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek612:712
AKS Niwka615:910
Pogoń Imielin59:79
10 Cyklon Rog.610:48
11 Naprzód Lipiny57:107
12 Sparta Kat.613:97
13 Wojkowice48:77
14 Zagłębie II49:76
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre610:243
17 LKS Źródło55:132
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1149:830
LKS Tęcza1126:1425
Podlesianka K.1129:1224
Wojkowice1129:1521
Cyklon Rog.1124:1221
Górnik MK1126:1920
LKS Niwy1126:1918
Pogoń Imielin1122:2318
Wawel Wirek1117:2016
10 Sparta Kat.1120:1816
11 Urania R.Śl.1124:2914
12 AKS Niwka1121:1714
13 Zagłębie II1127:3213
14 Naprzód Lipiny1116:2611
15 MKS Siem-ce1123:2610
16 LKS Źródło1115:267
17 Orzeł Mokre1112:404
18 Górnik Piaski117:570
  MF/AP
Szczakowianka518:215
Wojkowice721:814
Cyklon Rog.514:813
Podlesianka K.613:712
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK58:107
10 MKS Siem-ce512:106
11 LKS Źródło610:135
12 AKS Niwka56:84
13 Wawel Wirek55:134
14 Naprzód Lipiny69:164
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski63:360