GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Iskra Pszczyna - URANIA 4:2 (0:1)
sobota, 25 sierpień 2018

Dwie różne połowy…

 

Iskra: Tkacz, Kułagowski, Witek (’70 Cempura), Gołek, Kocerba, Komraus, Mąka , Noga , Pustelnik (’76 Żur), Wiera (’46 Rakowski  ), Zawadzki

URANIA: Pardela, P.Grzesik, Krzywda , Maciaszczyk (’74 Ogiński), Gomola (’70 Barciaga), Kokoszka , Nowak, Rejmanowski, Bujny (’80 Piecha), Zalewski, Henisz

Sędzia główny: Wiesław Grobelny
Asystenci: Bogdan Skorupa, Bartosz Jeż
KS ŚZPN Podokręg Rybnik

Czytaj całość...
 
Grunwald - URANIA II 0:0
sobota, 25 sierpień 2018

 Cenny punkt na derbowej inauguracji...

 

URANIA: Szweda, Wojciechowski, Helwig, Szerzyna, Jasik, Wypiór, Matysek, Błażejczyk (’88 Kolon), Rodasik (’46 Kroplewski), Sroka (’63 Bywalec), Szaton (’81 Lisek)

 

Sędzia główny: Tomasz Szczepanik (Katowice)
Czytaj całość...
 
Potyczka z Iskrą...
piątek, 24 sierpień 2018

 Trzy kolejki za Nami a Urania przynajmniej jeśli chodzi o dorobek punktowy stoi całkiem nieźle – trzy mecze – dwa zwycięstwa i jedna porażka z faworyzowaną Podlesianką. W najbliższą sobotę przed podopiecznymi trenera Mikusza kolejny sprawdzian – Urania uda się do Pszczyny by mierzyć się z tamtejszą Iskrą.

Czytaj całość...
 
Kamionka Mikołów - URANIA 4:5 (PP)
wtorek, 21 sierpień 2018

 Otwarty, ofensywny mecz w Pucharze…

We wtorkowe popołudnie Kochłowicka Urania udała się do pobliskiego Mikołowa by zmierzyć się w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu z tamtejszą B-klasową Kamionką. Trener Mikusz wykorzystując termin a także mając w uwadze startujące lada dzień rozgrywki A-klasowe, przetasował nieco składem desygnując do gry zawodników tak pierwszej drużyny jak i rezerw.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie III kolejki
poniedziałek, 20 sierpień 2018
 Ledwie 3 kolejki nowego sezonu za Nami a już tylko 3 zespoły zachowały komplet punktów w zasadzie zgodnie z oczekiwaniami są to – AKS Mikołów, Podlesianka Katowice i Pogoń Imielin. Dzięki cennemu zwycięstwu nad Lędzinami, tuż za ich plecami na czwartym miejscu plasuje się obecnie kochłowicka Urania.
Czytaj całość...
 
URANIA - MKS Lędziny 2:1 (1:1)
sobota, 18 sierpień 2018

Cenne 3 punkty...

 

Lędziny: Apajewski, Zygma, Józefus, M.Nagi, N.Nagi, Nowicki (’57 Nowrocki), Bednarek, Gardawski (’73 Sieradzki), Ingram, Kostrzewa (’85 Drążek), Krakowiak (’90 Malicki)

 

URANIA: Pardela, Cieślik, Gomola, Krzywda, Kokoszka, Rodasik, Nowak, Ogiński (’89 Szaton), Bujny (’90 Sroka), Zalewski, Henisz

 

 

Czytaj całość...
 
Podlesianka - URANIA 5:0
środa, 15 sierpień 2018

Za wysokie progi...

 

Podlesianka: Wolan, Witak (’72 Fabian), Nowak Renner, Żemła (’72 Kiełbowicz), Kubacki (’52 Zając), Brehmer, Rosiński   , Colik, Nowotnik (’65 Widenka), Kaczmarczyk

 

URANIA: Pardela, Cieślik , Krzywda , Kokoszka, Gomola, Nowak (’46 Ogiński), Maciaszczyk, Rejmanowski (’68 Rodasik), Zalewski (’85 Sroka), Bujny (’68 Barciaga), Henisz

 

Sędzia główny: Jacek Klica
Asystenci: Tomasz Żmuda, Tomasz Michalik
KS ŚZPN Podokręg Bytom
Czytaj całość...
 
Podsumowanie I kolejki...
poniedziałek, 13 sierpień 2018
 Wystartowały rozgrywki ligi okręgowej i za Nami pierwsza kolejka w grupie I. Już w pierwszej kolejce można zauważyć zwycięstwa faworytów – Podlesianki, Pogoni Imielin, AKS-u Mikołów czy spadkowicza z Lędzin.
Czytaj całość...
 
Debiuty...
niedziela, 12 sierpień 2018
We wczorajszym spotkaniu Uranii z Piastem Bieruń w kochłowickiej drużynie mieliśmy dwóch debiutantów - Tomasz Rejmanowski oraz Dawid Maciaszczyk obydwaj dołączyli do naszej drużyny reprezentując w poprzednim sezonie barwy Slavii Ruda Śląska. Poniżej pokrótce prezentujemy sylwetki obydwu zawodników:
Czytaj całość...
 
URANIA - Piast Bieruń Nowy 1:0 (0:0)
sobota, 11 sierpień 2018

Zwycięstwo na inaugurację...

Piast: Brandys, Brzeziński, P.Cecuga, J.Cecuga (’24 Mrowiec ), Kachel (’67 Wawoczny), Kocoń (’85 Tracz), Marek , J.Rzepa, S.Rzepa, Włoch (’80 Walkiewicz)

 

URANIA: Pardela, P.Grzesik , Barczak, Cieślik , Krzywda, Kokoszka, Maciaszczyk, Nowak, Rejmanowski (’85 Rodasik), Bujny (’80 Ogiński), Henisz

 

Sędzia główny: Paweł Bajon
Asystenci: Rafał Lasyk, Tomasz Ferdyn
KS ŚZPN Podokręg Bytom
Czytaj całość...
 
Jubileuszowa XV inaguracja ligi okręgowej...
piątek, 10 sierpień 2018
 Po dość długiej przerwie, w której to Świat jak i Europa pokazały Nam miejsce w szeregu – szybkie odpadnięcie reprezentacji z mundialu czy choćby „świeża” porażka Mistrza Polski z Mistrzem Luksemburga, skłania Nas do szybkiego zapominania o „wielkiej” piłce i przeniesienia się na nasze podwórko gdzie już w najbliższą sobotę kochłowicka Urania zainauguruje niejako jubileuszowy XV z rzędu sezon ligi okręgowej.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 29 - 42 z 1274
Najbliższy mecz - V Liga
nie, 23 wrz 2018 16:00 
Liga Okręgowa 2018/2019
Fortuna Wyry
Fortuna Wyry
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 22, 2018
16:00 AKS Mikołów - Podlesianka K. :
16:00 MKS Lędziny - Piast Bieruń :
16:00 LKS Ogrodnik - Górnik MK :
16:00 Wyzwolenie - Pogoń Imielin :
nie, wrzesień 23, 2018
16:00 MKS Iskra - LKS Łąka :
16:00 LKS Studzienice - Sokół Wola :
16:00 Fortuna Wyry - Urania R.Śl. :
17:00 Sparta Kat. - Górnik 09 :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 15, 2018
Urania R.Śl. - LKS Studzienice 8 : 1
Górnik MK - MKS Iskra 0 : 2
Piast Bieruń - Podlesianka K. 0 : 3
Sparta Kat. - AKS Mikołów 0 : 3
Sokół Wola - Wyzwolenie 5 : 4
Pogoń Imielin - LKS Ogrodnik 1 : 1
LKS Łąka - MKS Lędziny 2 : 2
Górnik 09 - Fortuna Wyry 1 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.413:212
Pogoń Imielin48:310
AKS Mikołów311:09
Fortuna Wyry46:38
LKS Studzienice411:87
Sparta Kat.49:86
Podlesianka K.38:26
Piast Bieruń35:46
Sokół Wola411:116
10 Górnik 0946:66
11 MKS Lędziny35:44
12 LKS Łąka34:54
13 LKS Ogrodnik33:44
14 MKS Iskra36:83
15 Górnik MK37:63
16 Wyzwolenie46:101
  MF/AP
Pogoń Imielin717:519
AKS Mikołów723:418
Podlesianka K.717:418
4 Urania R.Śl.717:1215
MKS Iskra715:1412
Sparta Kat.714:1211
Sokół Wola716:1510
LKS Studzienice714:1810
Fortuna Wyry79:710
10 MKS Lędziny711:128
11 Piast Bieruń76:126
12 Górnik 0978:176
13 Górnik MK711:156
14 LKS Ogrodnik76:165
15 LKS Łąka78:224
16 Wyzwolenie711:182
  MF/AP
Podlesianka K.49:212
Pogoń Imielin39:29
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
Sokół Wola35:44
Górnik MK44:93
9 Urania R.Śl.34:103
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Łąka44:170
15 Górnik 0932:110
16 Piast Bieruń41:80