GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Drugi beniaminek na rozkładzie...
piątek, 21 wrzesień 2018

 W minioną sobotę w pięknym stylu i wysokim stosunku Urania odprawiła w Kochłowicach beniaminka ligi okręgowej. W najbliższą niedzielę czas na drugiego beniaminka, który przywędrował do nas z tyskiej klasy A, chodzi o zespół Fortuny Wyry.

Czytaj całość...
 
Zmiana godziny spotkania z Wolą...
piątek, 21 wrzesień 2018
 Nastąpiła zmiana godziny rozgrywania spotkania XII kolejki pomiędzy Uranią Ruda Śląska a Sokołem Wola w dniu 20.10.2018. Mecz rozegrany zostanie godzinę wcześniej niż zwykle - o godzinie 10:00
 
Wyniki drużyn młodzieżowych
wtorek, 18 wrzesień 2018

 URANIA – MKS Siemianowiczanka 4:2 (C2)
(Kitel, Karwan 3)

URANIA – Bonito Murcki 6:0 (D1)
(Podżorski 2, Kura 2, Tomczyk, Sawiecki)

URANIA – Grunwald Ruda Śląska 3:0 (D2)

AKS Chorzów – URANIA II 1:3 (D2)
(Gocyk, Mikulak 2)

URANIA II – Podlesianka Katowice 1:3 (D2)
(Mikulak)

Gieksa II Katowice – URANIA 8:4 (E1)
(Krzymyk 2, Sidor, Szkudlarski)

URANIA – Orlik Ruda Śląska 12:3 (E1)
(Kolebuk, Pyrkosz, Sidor 4, Szkudlarski 6)

URANIA – Slavia Ruda Śląska 15:4 (E2)

 
Spektakularne 8:1...
poniedziałek, 17 wrzesień 2018

 Wynik 8:1 nie zdarza się co dzień toteż po sobotniej potyczce sympatycy kochłowickiej Uranii zachodzili w głowę, kiedy to po raz ostatni ich drużyna ucieszyła ich tak wysokim wynikiem. Otóż jak się okazuje ledwie nieco ponad dwa lata temu Urania pokonała na własnym boisku KS 27 Gołkowice aż 9:0. A na przestrzeni tych dwóch kolejnych lat nie brakowało także wysokich zwycięstw Kochłowiczan. Poniżej prezentujemy te okazałe wyniki od pamiętnego 9:0.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie VII kolejki spotkań
poniedziałek, 17 wrzesień 2018

 Nie obyło się bez niespodzianek w 7 kolejce spotkań ligi okręgowej, największa z nich to remis liderującej Pogoni Imielin z Ogrodnikiem Cielmice 1:1. Przez co czołówka jeszcze bardziej się zacieśniła.

Czytaj całość...
 
URANIA II - TP Jastrząb 0:2 (0:0)
niedziela, 16 wrzesień 2018
URANIA: Szweda, Sobierański ('76 Kolon), Wojciechowski ('56 Sroka ), Błażejczyk ('56 Szerzyna), Grzywa, Helwig, Ogiński, Piecha ('70 Lisek ), Rotkegel, Seroka, Szaton
Czytaj całość...
 
URANIA - LKS Studzienice - statystycznie
niedziela, 16 wrzesień 2018
  URANIAStudzienice
Bramki
 81
 Strzały celne
 182
 Strzały niecelne
 87
 Rzuty wolne
 916
 Rzuty rożne
 34
 
URANIA - LKS Studzienice 8:1 (5:0)
sobota, 15 wrzesień 2018

Zegar mocno przetestowany...

 

Studzienice: R.Janosz, Faloch, Kumor, Furtok , K.Grzechnik, Pilar, Ł.Grzechnik, B.Janosz, P.Janusz, W.Janosz , Zemła

Na zmiany weszli: Peszor , Leśnikowski.

 

URANIA: Pardela, Barczak, Cieślik, P.Grzesik, Rejmanowski, Nowak, Krzywda , Zalewski (’73 Piecha), Maciaszczyk  , Bujny  (’68 Rodasik), Henisz

 

Sędzia główny: Michał Ficiński
Asystenci: Marcin Soja, Daniel Chmurzyński
KS ŚZPN Podokreg Sosnowiec

Widzów: 100
Czytaj całość...
 
Pierwszy beniaminek na rozkładzie...
piątek, 14 wrzesień 2018

 Wprawiliśmy się już w sezon 2018/2019 wszak za Nami już 6 kolejek co oznacza że 20% spotkań już rozegrano. Terminarz Uranii tak został rozlosowany, że 7 i 8 kolejka to starcie z beniaminkami naszej grupy – za tydzień wyjazd do Wyr, natomiast już w najbliższą sobotę 15 września do Kochłowic przyjedzie – LKS Studzienice.

Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych
środa, 12 wrzesień 2018

Wawel Wirek – URANIA 3:4 (C1)
(Świerk, Kitel 3)

URANIA – Lechia 06 Mysłowice 4:2 (C1)
(Karwan, Świerk 2, Kitel)

Orlik Ruda Śląska – URANIA 2:3 (D1)
(Tomczyk, Oleksik, Podżorski)

URANIA – UKS Ruch Chorzów 1:1 (D1)
(Podżorski)

URANIA – Wawel Wirek 3:1 (D2)
(Szkudlarski 2, Sidor)

Ruch Chorzów – URANIA 7:1 (D2)
(Szkudlarski)

Jedność Siemianowice – URANIA 5:8 (E1)
(Sidor 3, Szkudlarski 2, Krzymyk 2, Kolebuk)

 
URANIA - Slavia - statystycznie
środa, 12 wrzesień 2018
 URANIA
Slavia
Bramki
1
5
Strzały celne
2
 7
 Strzały niecelne
 4 5
 Rzuty wolne
12
14
Rzuty rożne
3
8
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 43 - 56 z 1315
Sparingi - zima 2019

26.01 URANIA - MLKS Woźniki
02.02 ROW II Rybnik - URANIA
09.02 URANIA - LKS Goczałkowice
23.02 URANIA - Slavia R.Śl.
02.03 Orzeł Brzeziny - URANIA
09.03 Silesia Miechowice - URANIA

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 16 mar 2019 15:30 
Liga Okręgowa 2018/2019
Piast Bieruń
Piast Bieruń
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, listopad 10, 2018
11:00 Górnik MK - Sokół Wola 5 : 3
13:30 Pogoń Imielin - AKS Mikołów 1 : 1
13:30 LKS Łąka - Urania R.Śl. 2 : 3
13:30 Podlesianka K. - Sparta Kat. 2 : 2
13:30 MKS Lędziny - Fortuna Wyry 2 : 2
13:30 MKS Iskra - LKS Studzienice 5 : 2
13:30 LKS Ogrodnik - Wyzwolenie 1 : 2
sob, listopad 17, 2018
12:00 Piast Bieruń - Górnik 09 2 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.Śl.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Piast Bieruń713:712
11 Sokół Wola819:1712
12 Górnik 09816:1512
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Łąka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.Śl.1530:3922
10 Piast Bieruń1520:1819
11 LKS Studzienice1531:4317
12 Sokół Wola1530:3217
13 Górnik 091521:4112
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Łąka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.Śl.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Łąka87:263
16 Górnik 0975:260