GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Podsumowanie XIII kolejki
środa, 31 październik 2018

 Za Nami już XIII kolejek bieżącego sezonu w minionej mieliśmy niespodzianki ale dzięki temu liga będzie jeszcze ciekawsza.

Czytaj całość...
 
Pogoń Imielin - URANIA 4:0 (0:0)
sobota, 27 październik 2018

Porażka z v-ce liderem…

Pogoń: Tworuszka, Bundzyło, Cisoń, Dreszer, Malina, Musiolik, Pacwa, Polarz, Skrzypek, Śliwa, Wojtaszak

URANIA: Pardela, P.Grzesik (’65 Barczak), Maciaszczyk, Rodasik , Krzywda, Nowak (’74 Barciaga), Ogiński, Rejmanowski , Zalewski , Bujny , Henisz (’80 Gomola)

Sędzia główny: Szymon Janicki
Asystenci: Tomasz Michalik, Grzegorz Wójcik
KS ŚZPN Podokręg Bytom

Czytaj całość...
 
Wyjazd na boisko v-ce lidera...
czwartek, 25 październik 2018

 Po zwycięstwie nad Sokołem Wola, poprzeczka wędruje znacznie wyżej – Urania rozegra wyjazdowe spotkanie i to z zespołem v-ce lidera – przeciwnikiem będzie Pogoń Imielin.

Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych
czwartek, 25 październik 2018

 Lechia 06 Mysłowice – URANIA 8:3 (C2)
(Kitel 2, Czyżak)

UKS Ruch Chorzów – URANIA 3:1 (D1)

URANIA – Ruch Chorzów S.A. 1:2 (D2)

Podlesianka Katowice – URANIA II 5:1 (D2)

Orlik Ruda Śląska – URANIA 3:19 (E1)
(Szkudlarski 2, Pyrkosz 2, Sidor 10, Matura 2, Krzymyk 3)

Orlik Ruda Śląska – URANIA 0:6 (E2)
(Imiełowski 2, Bartnik 2, Piechaczek, Stasik 2)

 
Podsumowanie XII kolejki
wtorek, 23 październik 2018

 Za Nami XII kolejka spotkań w naszej grupie, która dla nas okazała się niezwykle szczęśliwa – nie dość, że udało się wyszarpać 3 punkty w końcówce to dały one też skok w tabeli i co ważne przeskoczenie innej „katowickiej drużyny” – Górnika MK.

Czytaj całość...
 
URANIA - Sokół Wola - statystycznie
wtorek, 23 październik 2018
 URANIA
Sokół
Bramki
2
1
Strzały celne
 7 15
Strzały niecelne
 73
Rzuty wolne
 1717
Rzuty rożne
 46
 
URANIA - Sokół Wola 2:1 (1:0)
sobota, 20 październik 2018

Wyrwane zwycięstwo…

 

Sokół: Zieliński, Kula, Grabowiecki, Wyrobek, Jucha, Jarnot, Stawowy, Bula , Tomala, Kuźnik, Krawczyk
Zagrali także: Lendzion, Porczyński, Niesyto , Pukas

URANIA: Pardela, Rejmanowski, Cieślik , Grzesik, Kokoszka , Barczak (’75 Ogiński), Zalewski, Krzywda (’88 Piecha), Nowak, Bujny  , Henisz

Sędzia główny: Sebastian Balon
Asystenci: Miłosz Bogański, Paweł Wycisk
KS ŚZPN Podokręg Rybnik
Widzów: 80

Czytaj całość...
 
Szansa na przełamanie...
czwartek, 18 październik 2018

 W minioną sobotę na Tunkla gościliśmy zespół lidera z Mikołowa, tym razem do Kochłowic przyjedzie zespół niżej notowany ale emocji nie powinno zabraknąć.

Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych
środa, 17 październik 2018

 URANIA – Wawel Wirek 6:1 (C2)
(Podżorski 2, Malisiewicz, Kitel, Grygiel, Karwan)

URANIA – Orlik Ruda Śląska 2:2 (D1)
(Podżorski, Szkudlarski)

Wawel Wirek – URANIA 2:1 (D2)
(Wraniec)

URANIA II – Gieksa III Katowice 1:3 (D2)
(Wraniec)

URANIA – Jedność Siemianowice Śl. 7:6 (E1)
(Szkudlarski 4, Sidor 2, samobójcza)

URANIA – Stadion Śląski 2:10 (E2)

 
Podsumowanie X kolejki
poniedziałek, 15 październik 2018

 Strasznie szybko biegną kolejne mecze, tydzień za tygodniem i już tylko 4 kolejki pozostały nam do rozegrania w 2018 roku. Za Nami X kolejka spotkań, która sprawiła że liderujący AKS Mikołów powiększył swoją przewagę nad pozostałymi zespołami.

Czytaj całość...
 
URANIA II - AKS II Mikołów 1:3 (1:1)
poniedziałek, 15 październik 2018

Rezerwa również uległa AKS-ie…

URANIA: Szweda, Matysek, Sobierański , Wypiór, Żymła, Błażejczyk, Gomola (’46 Grzywa), Kokoszka , Piecha (’65 Helwig), Rotkegel , Szaton

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 71 - 84 z 1371
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 10 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik Piaski
Górnik Piaski

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 10, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Górnik Piaski :
17:00 Wawel Wirek - Zagłębie II :
17:00 Orzeł Mokre - Pogoń Imielin :
17:00 LKS Tęcza - LKS Źródło :
17:00 AKS Niwka - Podlesianka K. :
17:00 LKS Niwy - Wojkowice :
17:00 Cyklon Rog. - Szczakowianka :
17:00 Górnik MK - Naprzód Lipiny :
17:00 MKS Siem-ce - Sparta Kat. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 08, 2019
Górnik MK - Urania R.Śl. 4 : 4
MKS Iskra - Wyzwolenie 3 : 2
LKS Ogrodnik - AKS Mikołów 1 : 5
MKS Lędziny - LKS Studzienice 3 : 1
LKS Łąka - Górnik 09 3 : 1
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 3
Piast Bieruń - Sparta Kat. 2 : 2
Podlesianka K. - Fortuna Wyry 1 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00