GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
URANIA - Piast Bieruń 2:1 (2:1)
sobota, 29 październik 2016

Najważniejsze są trzy punkty...

 

Piast: Brandys, Waldkiewicz, Włoch, Kachel, Mrowiec, Bobla (’67 P.Cecuga ), Magiera, Rzepa , Liszka (’62 Podsiedlik ), Brzeziński, Kamieński

 

URANIA: Pardela, P.Grzesik, Skudlik, Jańczak, R.Grzesik , Zalewski, Skorupa (’63 Mzyk), Ł.Krzywda, Henisz (’83 M.Krzywda), Piecha (’63 Szady ), Kot (’83 Gabryś)

 

Sędzia główny: Mariusz Goriwoda
Asystenci: Krzysztof Postulka, Sebastian Żmuda

KS ŚZPN

Widzów: 70
 
Czytaj całość...
 
Zagrać inaczej z Piastem...
środa, 26 październik 2016
 Ponad dwa lata minęły od ostatniego starcia zespołów Uranii Ruda Śląska oraz Piasta z Bierunia Nowego. Obydwa zespoły za zakończenie sezonu 2013/2014 dzieliły zaledwie dwa miejsca w ligowej tabeli i tylko jeden punkt. W dwumeczu lepszy był Piast – same spotkania jednak nie porywały w Kochłowicach niestety nudne 0:0 natomiast wiele obiecywaliśmy sobie po rewanżu jednak w Bieruniu, Piast nie pozostawił nam złudzeń że jest zespołem lepszym i wygrał 4:2.
Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych 22-25.10
wtorek, 25 październik 2016
Grunwald Ruda Śląska - URANIA 3:0 (C2)
 
Bonito Katowice - URANIA 1:1 (C1)
(Zając)
 
URANIA - Gieksa Katowice 0:7 (B1)
 
URANIA - AKS Mikołów 1:2 (D2)
(Sekuła)
 
Orlik Ruda Śląska - URANIA 1:2 (D1)
(Lamik, Frystacki)
 
Ruch Chorzów - URANIA 13:0 (E1)
 
 Orlik Ruda Śląska - URANIA 7:0 (E2)
 
Co kolejkę inny lider...
poniedziałek, 24 październik 2016
 Wyrównana jest grupa I w bieżącym sezonie, świadczyć może o tym fakt, iż niemal co kolejkę następuje zmiana na pozycji lidera naszej grupy. Patrząc na kolejne rozstrzygnięcia w naszej grupie, jeszcze bardziej żal wymykających się punktów z rąk... .
Czytaj całość...
 
Górnik 09 Mysłowice - URANIA II 6:1
poniedziałek, 24 październik 2016

 Bez szans z liderem...

 

URANIA: Mocydlarz, Szerzyna, Cieślik, Palichleb, Wypiór , Solorz (’75 Kocoń), Seroka, Szaton, Grabara (’51 Iwanicki)
Czytaj całość...
 
Wawel Wirek - URANIA - statystycznie
sobota, 22 październik 2016
 Wawel Wirek
URANIA
Bramki  21
Strzały celne
4
10
Strzały niecelne
2
6
Rzuty wolne
12
16
Rzuty rożne
3
4
 
Wawel Wirek - URANIA 2:1 (0:0)
sobota, 22 październik 2016

Jak to się mogło stać...

 

Wawel: Palka, Orszulik, Gancarczyk, Buchcik, K.Kałużny, Foryś, Sławik (’46 Piętoń ), Pyc, Mandzel (’46 Wesołowski), G.Kałużny, Lux
URANIA: Pardela, P.Grzesik, Jańczak, Szady, R.Grzesik, Ł.Krzywda, Kornas, Zalewski (’85 Skorupa), Henisz, Kot , Skudlik (’89 Mzyk)
 
 
Czytaj całość...
 
Derby nr 2 bez faworyta...
czwartek, 20 październik 2016
 Za Nami już jedne derby w lidze okręgowej w których to Urania pokonała Pogoń Ruda Śląska 1:0. Były to długo wyczekiwane derby, gdyż zespoły nie miały okazji spotykać się w minionych latach zwłaszcza na szczeblu ligowym. Zgoła inaczej będzie w derbach Uranii nr 2, gdyż zmierzy się ona na Wirku z Wawelem gdzie w ostatnich latach gościła dosyć często.
Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych 15-18.10
wtorek, 18 październik 2016
URANIA - AKS Wyzwolenie Chorzów 4:3 (C2)
(Frystacki 2, Saluk, Harchut)
 
URANIA - UKS II Szopienice 13:0 (C1)
(Łuczak 4, Zając 2, Sułecki, Jończyk 4, Wojewoda, Dołęga)
 
Pogoń Imielin - URANIA 5:1 (B1)
(Walukiewicz)
 
AKS Chorzów - URANIA 2:2 (D2)
(Śmietana 2)
 
URANIA - Rozwój Katowice 2:2 (D1)
(Harchut, Lamik)
 
URANIA - Kuźnica Katowice 4:6 (E1)
 
URANIA - Stadion II Śląski 0:12 (E2)
 
 
 
Równa kolejka...
wtorek, 18 październik 2016
 Za Nami 10 kolejka spotkań a co za tym idzie 1/3 sezonu właśnie minęła, sama ostatnia kolejka niewiele wniosła i co widać każdy punkt trzeba szanować.
Czytaj całość...
 
URANIA II - MKS II Siemianowice Śl. 1:3 (1:2)
niedziela, 16 październik 2016
URANIA: Szweda, Barciaga , Cieślik, R.Grzesik, Kokoszka, M.Krzywda (’63 Szerzyna), Lenkiewicz, Palichleb, Skorupa (’46 Grabara), Wypiór (’46 Sobierański), Szaton.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 85 - 98 z 1089
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, czerwiec 17, 2017
11:00 Urania R.Śl. - Unia Kosztowy 0 : 2
16:00 Sparta Kat. - LKS Goczałkow. 3 : 5
17:00 JUW-e Jarosz. - Grunwald R.Śl. 0 : 3
17:00 Tempo - Pogoń Imielin 4 : 7
17:00 AKS Mikołów - LKS Łąka 5 : 1
17:00 Podlesianka K. - Wawel Wirek 3 : 1
17:00 Pogoń R.Śl. - Piast Bieruń 0 : 1
17:00 ZET Tychy - GTS Bojszowy 4 : 3
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 10, 2017
Unia Kosztowy - Tempo 3 : 0
GTS Bojszowy - AKS Mikołów 1 : 2
Pogoń Imielin - ZET Tychy 4 : 2
LKS Goczałkow. - Urania R.Śl. 4 : 2
Grunwald R.Śl. - Sparta Kat. 3 : 2
Piast Bieruń - JUW-e Jarosz. 4 : 0
Wawel Wirek - Pogoń R.Śl. 1 : 1
LKS Łąka - Podlesianka K. 1 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Goczałkow.1552:1043
Wawel Wirek1530:1830
Grunwald R.Śl.1538:2329
Unia Kosztowy1538:1728
5 Urania R.Śl.1533:2228
Pogoń Imielin1529:1928
AKS Mikołów1527:1427
Sparta Kat.1530:2026
LKS Łąka1535:2626
10 Podlesianka K.1534:1626
11 Piast Bieruń1528:2221
12 Pogoń R.Śl.1519:2117
13 Tempo1533:4816
14 ZET Tychy1523:3416
15 GTS Bojszowy1517:3316
16 JUW-e Jarosz.1515:3711
  MF/AP
LKS Goczałkow.3089:3475
Unia Kosztowy3073:3363
Pogoń Imielin3068:3460
Grunwald R.Śl.3068:4158
5 Urania R.Śl.3059:4952
LKS Łąka3070:5250
Wawel Wirek3053:4349
Podlesianka K.3058:4248
AKS Mikołów3042:4145
10 Sparta Kat.3050:5739
11 Piast Bieruń3045:5238
12 Pogoń R.Śl.3032:4230
13 ZET Tychy3045:7028
14 Tempo3048:8122
15 GTS Bojszowy3032:9016
16 JUW-e Jarosz.3029:10016
  MF/AP
Unia Kosztowy1535:1635
LKS Goczałkow.1537:2432
Pogoń Imielin1539:1532
Grunwald R.Śl.1530:1829
LKS Łąka1535:2624
6 Urania R.Śl.1526:2724
Podlesianka K.1524:2622
Wawel Wirek1523:2519
AKS Mikołów1515:2718
10 Piast Bieruń1517:3017
11 Sparta Kat.1520:3713
12 Pogoń R.Śl.1513:2113
13 ZET Tychy1522:3612
14 Tempo1515:336
15 JUW-e Jarosz.1514:635
16 GTS Bojszowy1515:570