GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Pierwsze derby przed Nami...
piątek, 05 maj 2017

 Po małym przestoju spowodowanym warunkami pogodowymi powracamy na ligowe boiska i to od razu z wysokiego „C”. W najbliższą sobotę czekają nas może mniej porywające, ale jednak derby – przeciwnikiem na wyjeździe będzie zespół Pogoni Ruda Śląska.

Czytaj całość...
 
Kolejka przełożona
piątek, 28 kwiecień 2017
 W związku z licznymi sygnałami klubów, że boiska po obfitych opadach deszczu są niezdatne do gry, Wydział Gier Śląskiego ZPN odwołał wszystkie mecze zaplanowane w dniach 28-30 kwietnia 2017 roku. Kolejka ZINA Klasy Okręgowej grupy 1, 2, 3 i 4 z 29-30 kwietnia została przełożona na 31 maja (środa) godz. 18:00.
 
Nadrobić punkty z autsajderem
czwartek, 27 kwiecień 2017

 Długi majowy weekend Urania Ruda Śląska rozpocznie od spotkania z autsajderem naszej ligi – drużyną JUW-e Jaroszowice. Wygląda na to, iż jest to doskonała okazja by podgonić nieco punktowo do czołówki.

Czytaj całość...
 
1 FC Katowice - URANIA II 1:6
wtorek, 25 kwiecień 2017

URANIA: Soból, Adamski (’59 Grzywa), Bujny   , Hejdysz, Kokoszka  (’81 Wandziura), Lenkiewicz, Palichleb, Seroka (’86 Kolon), Sroka  (’89 Iwanicki), Szaton, Wypiór

Czytaj całość...
 
Sparta Katowice - URANIA - statystycznie
sobota, 22 kwiecień 2017
 Sparta K.
URANIA
Bramki
 2 3
Strzały celne
7
6
Strzały niecelne
1
5
Rzuty wolne
14
20
Rzuty rożne
0
3
 
Sparta Katowice - URANIA 2:3 (1:1)
sobota, 22 kwiecień 2017

Zwycięstwo w nerwowej atmosferze...

 

URANIA: Pardela, Jańczak, Cieślik, M.Krzywda, Ł.Krzywda, Skorupa, Solorz,  Skudlik , Mzyk, Henisz,  Kot

Na zmiany weszli: Gabryś, Piecha

 

Sędzia główny: Paweł Halamoda
Asystenci: Marek Król, Damian Urban

KS ŚZPN Podokręg Zabrze

Widzów: 20
Czytaj całość...
 
Drugi wyjazd...
czwartek, 20 kwiecień 2017

 Po porażce w Mikołowie, kochłowicką Uranię czeka kolejny trudny wyjazdowy pojedynek. W najbliższą sobotę na boisku w Katowicach zmierzy się z tamtejszą Spartą, która ma ledwie dwa punkty mniej od Uranii.

Czytaj całość...
 
AKS Mikołów - URANIA 3:1 (0:1)
sobota, 15 kwiecień 2017
Wypuszczone punkty z rąk...
 
URANIA: Pardela, Cieślik, Gabryś ('85 Szerzyna), Henisz, Jańczak , Kornas ('60 Mzyk ), Ł.Krzywda, M.Krzywda, Skorupa ('70 Kot), Skudlik ('75 Piecha), Zalewski
 
Sędzia główny: Dawid Griner (Katowice)
 
Czytaj całość...
 
Wielka Sobota z "AKS-ą"
czwartek, 13 kwiecień 2017
 Przed Nami Święta Wielkanocne, jednak nim zasiądziemy do rodzinnych stołów w Wielką Sobotę Urania zmierzy się z mikołowskim AKS-em o ligowe punkty
Czytaj całość...
 
Derbowe wygrane gospodarzy...
poniedziałek, 10 kwiecień 2017
 XIX kolejka spotkań to przede wszystkim dwa pojedynki derbowe w górnej połówce tabeli. Jako iż derby rządzą się swoimi prawami w spotkaniach tych wygrali gospodarze plasujący się nieco niżej i tak Wawel pokonał Grunwald 2:1 a LKS Łąka pokazała, że Goczałkowice jak najbardziej są do ogrania i wygrała 2:0.
Czytaj całość...
 
URANIA II - TP Jastrząb 2:3 (0:0)
poniedziałek, 10 kwiecień 2017

URANIA: Szweda, Hejdysz , Henisz, Kokoszka, Lenkiewicz, Piecha  (’84 Grabara), Seroka (’78 Palichleb), Szady (’46 Solorz), Szaton (’46 Sroka ), Szerzyna, Wandziura

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 99 - 112 z 1157
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 25 lis 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: LKS Ogrodnik
LKS Ogrodnik
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, listopad 18, 2017
11:00 Grunwald R.Śl. - MKS Iskra 0 : 3
13:00 Górnik 09 - Piast Bieruń 1 : 2
13:00 Wawel Wirek - Podlesianka K. 0 : 3
13:00 Sparta Kat. - Pogoń Imielin 0 : 2
13:00 Sokół Wola - Urania R.Śl. 1 : 3
13:00 Krupiński - LKS Łąka 1 : 2
13:00 Pogoń R.Śl. - LKS Ogrodnik 1 : 3
13:00 AKS Mikołów - Unia Kosztowy 0 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 11, 2017
Urania R.Śl. - Sparta Kat. 1 : 0
Piast Bieruń - AKS Mikołów 1 : 3
Unia Kosztowy - Grunwald R.Śl. 13 : 0
MKS Iskra - Pogoń R.Śl. 6 : 0
LKS Ogrodnik - Krupiński 2 : 2
LKS Łąka - Sokół Wola 3 : 1
Pogoń Imielin - Wawel Wirek 4 : 1
Podlesianka K. - Górnik 09 2 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy829:722
Podlesianka K.718:519
Piast Bieruń722:818
AKS Mikołów720:617
Pogoń Imielin721:1016
MKS Iskra818:1016
7 Urania R.Śl.818:1315
LKS Łąka819:1114
Górnik 09712:811
10 LKS Ogrodnik814:1110
11 Sokół Wola69:88
12 Sparta Kat.715:147
13 Krupiński78:174
14 Wawel Wirek64:133
15 Pogoń R.Śl.69:163
16 Grunwald R.Śl.72:310
  MF/AP
Pogoń Imielin1438:1434
Unia Kosztowy1441:1433
Podlesianka K.1432:1332
AKS Mikołów1442:1730
MKS Iskra1429:1629
Piast Bieruń1532:2128
LKS Łąka1530:2024
Górnik 091426:1423
LKS Ogrodnik1423:2019
10 Urania R.Śl.1425:3018
11 Sparta Kat.1537:3017
12 Sokół Wola1417:3212
13 Krupiński1417:3711
14 Wawel Wirek1416:3010
15 Pogoń R.Śl.1516:484
16 Grunwald R.Śl.145:700
  MF/AP
Pogoń Imielin717:418
AKS Mikołów722:1113
Podlesianka K.714:813
MKS Iskra611:613
Górnik 09714:612
Unia Kosztowy612:711
LKS Łąka711:910
Piast Bieruń810:1310
Sparta Kat.822:1610
10 LKS Ogrodnik69:99
11 Krupiński79:207
12 Wawel Wirek812:177
13 Sokół Wola88:244
14 Urania R.Śl.67:173
15 Pogoń R.Śl.97:321
16 Grunwald R.Śl.73:390