GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Drugi beniaminek na rozkładzie...
piątek, 21 wrzesień 2018

 W minioną sobotę w pięknym stylu i wysokim stosunku Urania odprawiła w Kochłowicach beniaminka ligi okręgowej. W najbliższą niedzielę czas na drugiego beniaminka, który przywędrował do nas z tyskiej klasy A, chodzi o zespół Fortuny Wyry.

Czytaj całość...
 
Zmiana godziny spotkania z Wolą...
piątek, 21 wrzesień 2018
 Nastąpiła zmiana godziny rozgrywania spotkania XII kolejki pomiędzy Uranią Ruda Śląska a Sokołem Wola w dniu 20.10.2018. Mecz rozegrany zostanie godzinę wcześniej niż zwykle - o godzinie 10:00
 
Wyniki drużyn młodzieżowych
wtorek, 18 wrzesień 2018

 URANIA – MKS Siemianowiczanka 4:2 (C2)
(Kitel, Karwan 3)

URANIA – Bonito Murcki 6:0 (D1)
(Podżorski 2, Kura 2, Tomczyk, Sawiecki)

URANIA – Grunwald Ruda Śląska 3:0 (D2)

AKS Chorzów – URANIA II 1:3 (D2)
(Gocyk, Mikulak 2)

URANIA II – Podlesianka Katowice 1:3 (D2)
(Mikulak)

Gieksa II Katowice – URANIA 8:4 (E1)
(Krzymyk 2, Sidor, Szkudlarski)

URANIA – Orlik Ruda Śląska 12:3 (E1)
(Kolebuk, Pyrkosz, Sidor 4, Szkudlarski 6)

URANIA – Slavia Ruda Śląska 15:4 (E2)

 
Spektakularne 8:1...
poniedziałek, 17 wrzesień 2018

 Wynik 8:1 nie zdarza się co dzień toteż po sobotniej potyczce sympatycy kochłowickiej Uranii zachodzili w głowę, kiedy to po raz ostatni ich drużyna ucieszyła ich tak wysokim wynikiem. Otóż jak się okazuje ledwie nieco ponad dwa lata temu Urania pokonała na własnym boisku KS 27 Gołkowice aż 9:0. A na przestrzeni tych dwóch kolejnych lat nie brakowało także wysokich zwycięstw Kochłowiczan. Poniżej prezentujemy te okazałe wyniki od pamiętnego 9:0.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie VII kolejki spotkań
poniedziałek, 17 wrzesień 2018

 Nie obyło się bez niespodzianek w 7 kolejce spotkań ligi okręgowej, największa z nich to remis liderującej Pogoni Imielin z Ogrodnikiem Cielmice 1:1. Przez co czołówka jeszcze bardziej się zacieśniła.

Czytaj całość...
 
URANIA II - TP Jastrząb 0:2 (0:0)
niedziela, 16 wrzesień 2018
URANIA: Szweda, Sobierański ('76 Kolon), Wojciechowski ('56 Sroka ), Błażejczyk ('56 Szerzyna), Grzywa, Helwig, Ogiński, Piecha ('70 Lisek ), Rotkegel, Seroka, Szaton
Czytaj całość...
 
URANIA - LKS Studzienice - statystycznie
niedziela, 16 wrzesień 2018
  URANIAStudzienice
Bramki
 81
 Strzały celne
 182
 Strzały niecelne
 87
 Rzuty wolne
 916
 Rzuty rożne
 34
 
URANIA - LKS Studzienice 8:1 (5:0)
sobota, 15 wrzesień 2018

Zegar mocno przetestowany...

 

Studzienice: R.Janosz, Faloch, Kumor, Furtok , K.Grzechnik, Pilar, Ł.Grzechnik, B.Janosz, P.Janusz, W.Janosz , Zemła

Na zmiany weszli: Peszor , Leśnikowski.

 

URANIA: Pardela, Barczak, Cieślik, P.Grzesik, Rejmanowski, Nowak, Krzywda , Zalewski (’73 Piecha), Maciaszczyk  , Bujny  (’68 Rodasik), Henisz

 

Sędzia główny: Michał Ficiński
Asystenci: Marcin Soja, Daniel Chmurzyński
KS ŚZPN Podokreg Sosnowiec

Widzów: 100
Czytaj całość...
 
Pierwszy beniaminek na rozkładzie...
piątek, 14 wrzesień 2018

 Wprawiliśmy się już w sezon 2018/2019 wszak za Nami już 6 kolejek co oznacza że 20% spotkań już rozegrano. Terminarz Uranii tak został rozlosowany, że 7 i 8 kolejka to starcie z beniaminkami naszej grupy – za tydzień wyjazd do Wyr, natomiast już w najbliższą sobotę 15 września do Kochłowic przyjedzie – LKS Studzienice.

Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych
środa, 12 wrzesień 2018

Wawel Wirek – URANIA 3:4 (C1)
(Świerk, Kitel 3)

URANIA – Lechia 06 Mysłowice 4:2 (C1)
(Karwan, Świerk 2, Kitel)

Orlik Ruda Śląska – URANIA 2:3 (D1)
(Tomczyk, Oleksik, Podżorski)

URANIA – UKS Ruch Chorzów 1:1 (D1)
(Podżorski)

URANIA – Wawel Wirek 3:1 (D2)
(Szkudlarski 2, Sidor)

Ruch Chorzów – URANIA 7:1 (D2)
(Szkudlarski)

Jedność Siemianowice – URANIA 5:8 (E1)
(Sidor 3, Szkudlarski 2, Krzymyk 2, Kolebuk)

 
URANIA - Slavia - statystycznie
środa, 12 wrzesień 2018
 URANIA
Slavia
Bramki
1
5
Strzały celne
2
 7
 Strzały niecelne
 4 5
 Rzuty wolne
12
14
Rzuty rożne
3
8
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 99 - 112 z 1371
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 10 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik Piaski
Górnik Piaski

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 10, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Górnik Piaski :
17:00 Wawel Wirek - Zagłębie II :
17:00 Orzeł Mokre - Pogoń Imielin :
17:00 LKS Tęcza - LKS Źródło :
17:00 AKS Niwka - Podlesianka K. :
17:00 LKS Niwy - Wojkowice :
17:00 Cyklon Rog. - Szczakowianka :
17:00 Górnik MK - Naprzód Lipiny :
17:00 MKS Siem-ce - Sparta Kat. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 08, 2019
Górnik MK - Urania R.Śl. 4 : 4
MKS Iskra - Wyzwolenie 3 : 2
LKS Ogrodnik - AKS Mikołów 1 : 5
MKS Lędziny - LKS Studzienice 3 : 1
LKS Łąka - Górnik 09 3 : 1
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 3
Piast Bieruń - Sparta Kat. 2 : 2
Podlesianka K. - Fortuna Wyry 1 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00