GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2014/2015
Informacje o klubie GKS Urania Ruda Śląska


Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921
GKS Urania Ruda Śląska


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 03 maj 2014 11:00 Klasa A 2014/2015Pogoń R.Śl.1-0Urania II R.Śl.
sobota, 09 sierpień 2014 17:00 Liga Okręgowa 2014/2015Zamkowiec0-0Urania R.Śl.
sobota, 16 sierpień 2014 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.2-1Wilki Wilcza
sobota, 23 sierpień 2014 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.1-2Wyzwolenie
niedziela, 24 sierpień 2014 11:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.0-1Śląsk Świętochłowice
środa, 27 sierpień 2014 17:30 Liga Okręgowa 2014/2015Zuch1-4Urania R.Śl.
sobota, 30 sierpień 2014 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.1-1MKS Zabrze
niedziela, 07 wrzesień 2014 11:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.1-2MKS II Siemianowice
niedziela, 07 wrzesień 2014 15:00 Liga Okręgowa 2014/2015Tempo2-4Urania R.Śl.
sobota, 13 wrzesień 2014 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.1-2LKS Nędza
sobota, 13 wrzesień 2014 17:00 Klasa A 2014/2015KS Hetman 22 Katowice3-0Urania II R.Śl.
sobota, 20 wrzesień 2014 16:00 Liga Okręgowa 2014/2015ŁTS Łabędy2-5Urania R.Śl.
niedziela, 21 wrzesień 2014 11:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.3-1UKS Szopienice
sobota, 27 wrzesień 2014 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.7-2Czarni
sobota, 27 wrzesień 2014 16:30 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.2-2Pogoń R.Śl.
sobota, 04 październik 2014 15:00 Liga Okręgowa 2014/2015Sokół Orzesze0-1Urania R.Śl.
sobota, 04 październik 2014 15:30 Klasa A 2014/2015AKS II Mikołów4-4Urania II R.Śl.
sobota, 11 październik 2014 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.3-3Orzeł Mokre
niedziela, 12 październik 2014 12:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.3-0Strażak Mikołów
sobota, 18 październik 2014 15:00 Liga Okręgowa 2014/2015KS Rachowice3-4Urania R.Śl.
sobota, 18 październik 2014 15:00 Klasa A 2014/20151 FC Katowice4-0Urania II R.Śl.
sobota, 25 październik 2014 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.4-2Wawel Wirek
niedziela, 26 październik 2014 11:00 Klasa A 2014/2015TP Jastrząb2-3Urania II R.Śl.
niedziela, 02 listopad 2014 11:00 Klasa A 2014/2015Kolejarz Kat.1-0Urania II R.Śl.
niedziela, 02 listopad 2014 13:00 Liga Okręgowa 2014/2015Buk Rudy0-5Urania R.Śl.
sobota, 08 listopad 2014 13:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.2-2ROW II
niedziela, 09 listopad 2014 11:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.0-0Naprzód Lipiny
niedziela, 16 listopad 2014 11:00 Klasa A 2014/2015KS Stadion Śląski Chorzów4-2Urania II R.Śl.
sobota, 21 marzec 2015 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.1-1Zamkowiec
sobota, 21 marzec 2015 15:00 Klasa A 2014/2015Śląsk Świętochłowice3-0Urania II R.Śl.
sobota, 28 marzec 2015 15:00 Liga Okręgowa 2014/2015Wilki Wilcza3-0Urania R.Śl.
sobota, 11 kwiecień 2015 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.1-3Zuch
niedziela, 12 kwiecień 2015 11:00 Klasa A 2014/2015MKS II Siemianowice1-2Urania II R.Śl.
sobota, 18 kwiecień 2015 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015MKS Zabrze1-4Urania R.Śl.
niedziela, 19 kwiecień 2015 11:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.5-1KS Hetman 22 Katowice
sobota, 25 kwiecień 2015 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.3-3Tempo
sobota, 25 kwiecień 2015 16:00 Klasa A 2014/2015UKS Szopienice4-0Urania II R.Śl.
wtorek, 28 kwiecień 2015 17:30 Liga Okręgowa 2014/2015Wyzwolenie3-1Urania R.Śl.
piątek, 01 maj 2015 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015LKS Nędza1-0Urania R.Śl.
sobota, 09 maj 2015 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.0-1ŁTS Łabędy
niedziela, 10 maj 2015 11:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.3-1AKS II Mikołów
sobota, 16 maj 2015 17:00 Liga Okręgowa 2014/2015Czarni1-1Urania R.Śl.
niedziela, 17 maj 2015 11:00 Klasa A 2014/2015Strażak Mikołów8-1Urania II R.Śl.
sobota, 23 maj 2015 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.2-1Sokół Orzesze
niedziela, 24 maj 2015 11:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.0-11 FC Katowice
wtorek, 26 maj 2015 18:00 Liga Okręgowa 2014/2015Orzeł Mokre7-1Urania R.Śl.
sobota, 30 maj 2015 11:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.2-3KS Rachowice
niedziela, 31 maj 2015 11:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.0-7TP Jastrząb
sobota, 06 czerwiec 2015 17:00 Liga Okręgowa 2014/2015Wawel Wirek2-2Urania R.Śl.
niedziela, 07 czerwiec 2015 11:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.2-8Kolejarz Kat.
sobota, 13 czerwiec 2015 16:00 Klasa A 2014/2015Naprzód Lipiny13-0Urania II R.Śl.
sobota, 13 czerwiec 2015 17:00 Liga Okręgowa 2014/2015Urania R.Śl.4-2Buk Rudy
sobota, 20 czerwiec 2015 17:00 Liga Okręgowa 2014/2015ROW II3-4Urania R.Śl.
niedziela, 21 czerwiec 2015 11:00 Klasa A 2014/2015Urania II R.Śl.0-7KS Stadion Śląski Chorzów



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341