GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2016/2017
Informacje o klubie GKS Urania Ruda Śląska


Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921
GKS Urania Ruda Śląska


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 18 czerwiec 2016 11:00 Klasa A 2016/2017AKS II Mikołów-Urania II R.Śl.
sobota, 13 sierpień 2016 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.3-0Pogoń Imielin
sobota, 20 sierpień 2016 15:00 Klasa A 2016/2017UKS Victoria Katowice3-0Urania II R.Śl.
sobota, 20 sierpień 2016 17:00 Liga Okręgowa 2016/2017GTS Bojszowy1-0Urania R.Śl.
sobota, 27 sierpień 2016 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.2-5ZET Tychy
niedziela, 28 sierpień 2016 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.1-5KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 03 wrzesień 2016 16:00 Liga Okręgowa 2016/2017Tempo0-2Urania R.Śl.
niedziela, 04 wrzesień 2016 11:00 Klasa A 2016/2017Strażak Mikołów3-0Urania II R.Śl.
sobota, 10 wrzesień 2016 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.1-3AKS Mikołów
sobota, 10 wrzesień 2016 11:00 Klasa A 2016/2017TP Jastrząb1-1Urania II R.Śl.
sobota, 17 wrzesień 2016 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.2-0Sparta Kat.
niedziela, 18 wrzesień 2016 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.4-01 FC Katowice
sobota, 24 wrzesień 2016 16:00 Liga Okręgowa 2016/2017JUW-e Jarosz.1-3Urania R.Śl.
niedziela, 25 wrzesień 2016 11:00 Klasa A 2016/2017Górnik MK0-2Urania II R.Śl.
sobota, 01 październik 2016 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.1-0Pogoń R.Śl.
niedziela, 02 październik 2016 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.8-0KS Hetman 22 Katowice
sobota, 08 październik 2016 15:00 Liga Okręgowa 2016/2017Podlesianka K.0-2Urania R.Śl.
sobota, 08 październik 2016 15:00 Klasa A 2016/2017KP Katowice0-0Urania II R.Śl.
sobota, 15 październik 2016 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.3-3LKS Łąka
niedziela, 16 październik 2016 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.1-3MKS II Siemianowice
sobota, 22 październik 2016 13:00 Liga Okręgowa 2016/2017Wawel Wirek2-1Urania R.Śl.
sobota, 22 październik 2016 15:00 Klasa A 2016/2017Górnik 096-1Urania II R.Śl.
sobota, 29 październik 2016 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.2-1Piast Bieruń
niedziela, 30 październik 2016 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.2-3UKS Szopienice
sobota, 05 listopad 2016 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Grunwald R.Śl.0-3Urania R.Śl.
sobota, 05 listopad 2016 13:00 Klasa A 2016/2017Kolejarz Kat.2-1Urania II R.Śl.
sobota, 12 listopad 2016 13:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.0-2LKS Goczałkow.
niedziela, 13 listopad 2016 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.5-0AKS II Mikołów
sobota, 19 listopad 2016 13:00 Liga Okręgowa 2016/2017Unia Kosztowy6-1Urania R.Śl.
sobota, 18 marzec 2017 15:30 Liga Okręgowa 2016/2017Pogoń Imielin1-2Urania R.Śl.
niedziela, 19 marzec 2017 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.1-1UKS Victoria Katowice
sobota, 25 marzec 2017 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.2-1GTS Bojszowy
niedziela, 26 marzec 2017 11:00 Klasa A 2016/2017KS Stadion Śląski Chorzów1-0Urania II R.Śl.
sobota, 01 kwiecień 2017 17:00 Liga Okręgowa 2016/2017ZET Tychy2-0Urania R.Śl.
niedziela, 02 kwiecień 2017 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.2-3Strażak Mikołów
sobota, 08 kwiecień 2017 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.4-1Tempo
niedziela, 09 kwiecień 2017 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.2-3TP Jastrząb
sobota, 15 kwiecień 2017 13:00 Liga Okręgowa 2016/2017AKS Mikołów3-1Urania R.Śl.
sobota, 22 kwiecień 2017 16:00 Liga Okręgowa 2016/2017Sparta Kat.2-3Urania R.Śl.
niedziela, 23 kwiecień 2017 11:00 Klasa A 2016/20171 FC Katowice1-6Urania II R.Śl.
sobota, 06 maj 2017 17:00 Liga Okręgowa 2016/2017Pogoń R.Śl.0-3Urania R.Śl.
niedziela, 07 maj 2017 11:00 Klasa A 2016/2017KS Hetman 22 Katowice2-3Urania II R.Śl.
środa, 10 maj 2017 17:30 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.1-3Podlesianka K.
sobota, 13 maj 2017 17:00 Liga Okręgowa 2016/2017LKS Łąka4-0Urania R.Śl.
niedziela, 14 maj 2017 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.0-3KP Katowice
wtorek, 16 maj 2017 18:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.-Górnik MK
sobota, 20 maj 2017 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.2-0Wawel Wirek
niedziela, 21 maj 2017 11:00 Klasa A 2016/2017MKS II Siemianowice4-2Urania II R.Śl.
sobota, 27 maj 2017 12:00 Liga Okręgowa 2016/2017Piast Bieruń1-3Urania R.Śl.
niedziela, 28 maj 2017 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.1-4Górnik 09
środa, 31 maj 2017 18:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.6-1JUW-e Jarosz.
sobota, 03 czerwiec 2017 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.4-0Grunwald R.Śl.
niedziela, 04 czerwiec 2017 11:00 Klasa A 2016/2017UKS Szopienice8-2Urania II R.Śl.
sobota, 10 czerwiec 2017 17:00 Liga Okręgowa 2016/2017LKS Goczałkow.4-2Urania R.Śl.
niedziela, 11 czerwiec 2017 11:00 Klasa A 2016/2017Urania II R.Śl.1-0Kolejarz Kat.
sobota, 17 czerwiec 2017 11:00 Liga Okręgowa 2016/2017Urania R.Śl.0-2Unia Kosztowy



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341