GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2017/2018
Informacje o klubie GKS Urania Ruda Śląska


Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921
GKS Urania Ruda Śląska


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 25 marzec 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Kolejarz Kat.0-3Urania II R.Śl.
sobota, 08 kwiecień 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.0-4KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 12 sierpień 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.7-1Krupiński
sobota, 19 sierpień 2017 10:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.2-0Pogoń R.Śl.
sobota, 26 sierpień 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.6-1Grunwald R.Śl.
niedziela, 27 sierpień 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Śląsk II Św.4-1Urania II R.Śl.
sobota, 02 wrzesień 2017 16:00 Liga Okręgowa 2017/2018AKS Mikołów5-3Urania R.Śl.
niedziela, 03 wrzesień 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.4-2Kolejarz Kat.
sobota, 09 wrzesień 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.2-1Unia Kosztowy
niedziela, 10 wrzesień 2017 11:00 Klasa A 2017/2018KS Stadion Śląski Chorzów5-0Urania II R.Śl.
sobota, 16 wrzesień 2017 16:00 Liga Okręgowa 2017/2018MKS Iskra2-1Urania R.Śl.
niedziela, 17 wrzesień 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.0-7KS Górnik MK Katowice
niedziela, 01 październik 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.0-2MKS II Siemianowice
niedziela, 01 październik 2017 16:00 Liga Okręgowa 2017/2018LKS Łąka5-0Urania R.Śl.
środa, 04 październik 2017 16:00 Klasa A 2017/2018AKS II Mikołów5-1Urania II R.Śl.
sobota, 07 październik 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.0-2Piast Bieruń
niedziela, 08 październik 2017 11:00 Klasa A 2017/20181 FC Katowice1-3Urania II R.Śl.
sobota, 14 październik 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.0-5Pogoń Imielin
niedziela, 15 październik 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.0-6Naprzód Lipiny
sobota, 21 październik 2017 15:00 Liga Okręgowa 2017/2018Podlesianka K.2-0Urania R.Śl.
niedziela, 22 październik 2017 11:00 Klasa A 2017/2018UKS Victoria Katowice1-2Urania II R.Śl.
sobota, 28 październik 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.0-3Górnik 09
niedziela, 29 październik 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.2-1TP Jastrząb
sobota, 04 listopad 2017 13:00 Liga Okręgowa 2017/2018Wawel Wirek2-0Urania R.Śl.
niedziela, 05 listopad 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Strażak Mikołów-Urania II R.Śl.
sobota, 11 listopad 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.1-0Sparta Kat.
sobota, 18 listopad 2017 13:00 Liga Okręgowa 2017/2018Sokół Wola1-3Urania R.Śl.
niedziela, 19 listopad 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice
sobota, 25 listopad 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.0-2LKS Ogrodnik
sobota, 24 marzec 2018 10:00 Liga Okręgowa 2017/2018Pogoń R.Śl.3-2Urania R.Śl.
sobota, 31 marzec 2018 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Grunwald R.Śl.0-4Urania R.Śl.
sobota, 07 kwiecień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.1-2AKS Mikołów
środa, 11 kwiecień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2017/2018Krupiński1-2Urania R.Śl.
sobota, 14 kwiecień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2017/2018Unia Kosztowy4-1Urania R.Śl.
niedziela, 15 kwiecień 2018 11:00 Klasa A 2017/2018KS Górnik MK Katowice7-1Urania II R.Śl.
sobota, 21 kwiecień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.1-2MKS Iskra
niedziela, 22 kwiecień 2018 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.0-3AKS II Mikołów
środa, 25 kwiecień 2018 17:30 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.0-1Śląsk II Św.
sobota, 28 kwiecień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2017/2018LKS Ogrodnik3-2Urania R.Śl.
niedziela, 29 kwiecień 2018 11:00 Klasa A 2017/2018MKS II Siemianowice8-2Urania II R.Śl.
wtorek, 01 maj 2018 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.2-1LKS Łąka
sobota, 05 maj 2018 17:00 Liga Okręgowa 2017/2018Piast Bieruń1-3Urania R.Śl.
niedziela, 06 maj 2018 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.2-21 FC Katowice
sobota, 12 maj 2018 17:00 Liga Okręgowa 2017/2018Pogoń Imielin1-1Urania R.Śl.
niedziela, 13 maj 2018 11:00 Klasa A 2017/2018Naprzód Lipiny1-1Urania II R.Śl.
sobota, 19 maj 2018 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.0-2Podlesianka K.
niedziela, 20 maj 2018 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.2-2UKS Victoria Katowice
sobota, 26 maj 2018 18:00 Liga Okręgowa 2017/2018Górnik 09-Urania R.Śl.
niedziela, 27 maj 2018 11:00 Klasa A 2017/2018TP Jastrząb-Urania II R.Śl.
środa, 30 maj 2018 18:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.-Wawel Wirek
sobota, 02 czerwiec 2018 16:00 Liga Okręgowa 2017/2018Sparta Kat.-Urania R.Śl.
niedziela, 03 czerwiec 2018 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.-Strażak Mikołów
sobota, 09 czerwiec 2018 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.-Sokół Wola
niedziela, 17 czerwiec 2018 11:00 Klasa A 2017/2018KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.Śl.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1343:837
Unia Kosztowy1344:935
AKS Mikołów1341:835
Pogoń Imielin1340:1529
Piast Bieruń1328:1625
LKS Łąka1333:2323
Górnik 091323:1622
Sokół Wola1327:2121
MKS Iskra1324:2219
10 Urania R.Śl.1322:2218
11 LKS Ogrodnik1325:1917
12 Sparta Kat.1330:2417
13 Pogoń R.Śl.1324:3114
14 Wawel Wirek1317:2413
15 Krupiński1323:3110
16 Grunwald R.Śl.137:551
  MF/AP
Unia Kosztowy2669:2164
Podlesianka K.2675:2063
Pogoń Imielin2676:2862
AKS Mikołów2671:3057
MKS Iskra2644:4142
Piast Bieruń2644:3838
LKS Łąka2649:4936
Sparta Kat.2667:5436
Górnik 092644:3735
10 LKS Ogrodnik2646:3934
11 Sokół Wola2643:5734
12 Urania R.Śl.2644:5231
13 Wawel Wirek2636:5724
14 Krupiński2635:6519
15 Pogoń R.Śl.2637:8318
16 Grunwald R.Śl.2615:1241
  MF/AP
Pogoń Imielin1336:1333
Unia Kosztowy1325:1229
Podlesianka K.1332:1226
MKS Iskra1320:1923
AKS Mikołów1330:2222
Sparta Kat.1337:3019
LKS Ogrodnik1321:2017
Piast Bieruń1316:2213
9 Urania R.Śl.1322:3013
10 Górnik 091321:2113
11 LKS Łąka1316:2613
12 Sokół Wola1316:3613
13 Wawel Wirek1319:3311
14 Krupiński1312:349
15 Pogoń R.Śl.1313:524
16 Grunwald R.Śl.138:690