GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2017/2018
Informacje o klubie KS Kolejarz 24 Katowice


Adres: Alfreda 1
  40-152 Katowice, śląskie
Założony: 1924
KS Kolejarz 24 Katowice


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 25 marzec 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Kolejarz Kat.-Urania II R.Śl.
sobota, 08 kwiecień 2017 11:00 Klasa A 2017/2018KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.
niedziela, 27 sierpień 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Kolejarz Kat.2-2Strażak Mikołów
niedziela, 03 wrzesień 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Urania II R.Śl.4-2Kolejarz Kat.
niedziela, 10 wrzesień 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Kolejarz Kat.3-1KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 17 wrzesień 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Śląsk II Św.2-0Kolejarz Kat.
niedziela, 01 październik 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Kolejarz Kat.3-7KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 08 październik 2017 11:00 Klasa A 2017/2018KS Górnik MK Katowice4-1Kolejarz Kat.
niedziela, 15 październik 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Kolejarz Kat.0-2AKS II Mikołów
niedziela, 22 październik 2017 11:00 Klasa A 2017/2018MKS II Siemianowice-Kolejarz Kat.
niedziela, 29 październik 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Kolejarz Kat.1-21 FC Katowice
niedziela, 05 listopad 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Naprzód Lipiny-Kolejarz Kat.
niedziela, 12 listopad 2017 11:00 Klasa A 2017/2018Kolejarz Kat.-UKS Victoria Katowice
niedziela, 19 listopad 2017 11:00 Klasa A 2017/2018TP Jastrząb-Kolejarz Kat.
niedziela, 18 marzec 2018 11:00 Klasa A 2017/2018Strażak Mikołów-Kolejarz Kat.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy829:722
Podlesianka K.718:519
Piast Bieruń722:818
AKS Mikołów720:617
Pogoń Imielin721:1016
MKS Iskra818:1016
7 Urania R.Śl.918:1515
LKS Łąka819:1114
Górnik 09712:811
10 LKS Ogrodnik814:1110
11 Sokół Wola69:88
12 Sparta Kat.715:147
13 Wawel Wirek77:156
14 Krupiński78:174
15 Pogoń R.Śl.69:163
16 Grunwald R.Śl.72:310
  MF/AP
Pogoń Imielin1438:1434
Unia Kosztowy1441:1433
Podlesianka K.1432:1332
AKS Mikołów1442:1730
MKS Iskra1429:1629
Piast Bieruń1532:2128
LKS Łąka1530:2024
Górnik 091426:1423
LKS Ogrodnik1525:2022
10 Urania R.Śl.1525:3218
11 Sparta Kat.1537:3017
12 Wawel Wirek1519:3213
13 Sokół Wola1417:3212
14 Krupiński1417:3711
15 Pogoń R.Śl.1516:484
16 Grunwald R.Śl.157:730
  MF/AP
Pogoń Imielin717:418
AKS Mikołów722:1113
Podlesianka K.714:813
MKS Iskra611:613
Górnik 09714:612
LKS Ogrodnik711:912
Unia Kosztowy612:711
LKS Łąka711:910
Piast Bieruń810:1310
10 Sparta Kat.822:1610
11 Krupiński79:207
12 Wawel Wirek812:177
13 Sokół Wola88:244
14 Urania R.Śl.67:173
15 Pogoń R.Śl.97:321
16 Grunwald R.Śl.85:420