GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2010/2011
Informacje o klubie GKS Urania Ruda Śląska


Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921
GKS Urania Ruda Śląska


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 14 sierpień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Gazobudowa Zabrze2-0Urania R.Śl.
sobota, 21 sierpień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Orzeł Nakło2-3Urania R.Śl.
środa, 25 sierpień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Gwarek Z.0-1Urania R.Śl.
sobota, 28 sierpień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.1-3Orzeł Miedary
sobota, 04 wrzesień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Sparta Zabrze2-2Urania R.Śl.
niedziela, 05 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.4-1LGKS 38 Podlesianka II Katowice
sobota, 11 wrzesień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Zaborze Zabrze1-5Urania R.Śl.
niedziela, 12 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Pogoń II Ruda Śląska2-6Urania II R.Śl.
sobota, 18 wrzesień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.5-2KS Strzybnica
niedziela, 19 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.0-0UKS Szopienice
sobota, 25 wrzesień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Fortuna Gliwice3-2Urania R.Śl.
niedziela, 26 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.0-1LKS Pogoń II Imielin
sobota, 02 październik 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.1-3Piast II Gliwice
niedziela, 03 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice0-3Urania II R.Śl.
sobota, 09 październik 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011ŁTS Łabędy3-2Urania R.Śl.
niedziela, 10 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.0-3KS Hetman 22 Katowice
sobota, 16 październik 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.3-1Silesia Miechowice
niedziela, 17 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek1-2Urania II R.Śl.
sobota, 23 październik 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Walka Makoszowy1-3Urania R.Śl.
niedziela, 24 październik 2010 11:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.1-0KS Slavia II Ruda Śląska
sobota, 30 październik 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.3-2Ruch II Radzionków
niedziela, 31 październik 2010 11:00 Klasa B 2010/2011KS Kamionka Mikołów3-3Urania II R.Śl.
sobota, 06 listopad 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Tęcza Wielowieś0-1Urania R.Śl.
czwartek, 11 listopad 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.3-3Szombierki Bytom
sobota, 26 marzec 2011 15:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.1-1Gazobudowa Zabrze
sobota, 02 kwiecień 2011 16:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.1-2Orzeł Nakło
sobota, 09 kwiecień 2011 16:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.2-1Gwarek Z.
niedziela, 10 kwiecień 2011 11:00 Klasa B 2010/2011LGKS 38 Podlesianka II Katowice0-3Urania II R.Śl.
sobota, 16 kwiecień 2011 16:30 Liga Okręgowa 2010/2011Orzeł Miedary1-1Urania R.Śl.
niedziela, 17 kwiecień 2011 11:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.3-0KS Pogoń II Ruda Śląska
sobota, 23 kwiecień 2011 11:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.1-0Sparta Zabrze
sobota, 30 kwiecień 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.1-1Zaborze Zabrze
niedziela, 01 maj 2011 11:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice0-2Urania II R.Śl.
wtorek, 03 maj 2011 18:00 Liga Okręgowa 2010/2011KS Strzybnica1-7Urania R.Śl.
sobota, 07 maj 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.1-4Fortuna Gliwice
niedziela, 08 maj 2011 11:00 Klasa B 2010/2011LKS Pogoń II Imielin3-1Urania II R.Śl.
niedziela, 15 maj 2011 11:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.0-3BKS Sparta II Katowice
niedziela, 15 maj 2011 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Piast II Gliwice0-3Urania R.Śl.
sobota, 21 maj 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.3-1ŁTS Łabędy
sobota, 21 maj 2011 17:00 Klasa B 2010/2011KS Hetman 22 Katowice0-0Urania II R.Śl.
sobota, 28 maj 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice3-3Urania R.Śl.
niedziela, 29 maj 2011 11:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.5-2GKS Wawel II Wirek
środa, 01 czerwiec 2011 18:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.3-0Walka Makoszowy
niedziela, 05 czerwiec 2011 11:00 Liga Okręgowa 2010/2011Ruch II Radzionków0-3Urania R.Śl.
niedziela, 05 czerwiec 2011 11:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska1-0Urania II R.Śl.
sobota, 11 czerwiec 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.3-1Tęcza Wielowieś
niedziela, 12 czerwiec 2011 11:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.3-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 18 czerwiec 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Szombierki Bytom2-1Urania R.Śl.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140