GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2010/2011
Informacje o klubie UKS Szopienice


Adres: 11 Listopada
  40-065 Katowice, śląskie
Założony: 2005
UKS Szopienice


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 05 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Pogoń II Ruda Śląska0-2UKS Szopienice
niedziela, 12 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice2-0GKS Wawel II Wirek
niedziela, 19 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.0-0UKS Szopienice
niedziela, 26 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice4-0KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 03 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011LKS Pogoń II Imielin1-0UKS Szopienice
niedziela, 10 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice1-1KS Kamionka Mikołów
niedziela, 17 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice6-0UKS Szopienice
niedziela, 24 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice5-0LGKS 38 Podlesianka II Katowice
niedziela, 31 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Hetman 22 Katowice2-1UKS Szopienice
niedziela, 10 kwiecień 2011 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice3-0KS Pogoń II Ruda Śląska
niedziela, 17 kwiecień 2011 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek0-1UKS Szopienice
niedziela, 01 maj 2011 11:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice0-2Urania II R.Śl.
niedziela, 08 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska0-7UKS Szopienice
niedziela, 15 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice5-0LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 22 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011KS Kamionka Mikołów0-1UKS Szopienice
niedziela, 29 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice2-3BKS Sparta II Katowice
niedziela, 05 czerwiec 2011 12:00 Klasa B 2010/2011LGKS 38 Podlesianka II Katowice1-1UKS Szopienice
niedziela, 12 czerwiec 2011 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice2-3KS Hetman 22 Katowice



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281