GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2012/2013
Informacje o klubie BKS Sparta Katowice


Adres: Rolna 43
  40-555 Katowice, śląskie
Założony: 1924
BKS Sparta Katowice


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 26 sierpień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.5-0KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 02 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów0-3Sparta Kat.
sobota, 08 wrzesień 2012 16:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-1Strażak Mikołów
sobota, 15 wrzesień 2012 14:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-3Pogoń R.Śl.
sobota, 22 wrzesień 2012 17:00 Klasa A 2012/2013Śląsk Świętochłowice0-1Sparta Kat.
sobota, 29 wrzesień 2012 13:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-1Górnik MK
niedziela, 07 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013MKS II Siemianowice0-2Sparta Kat.
niedziela, 21 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Urania II R.Śl.3-2Sparta Kat.
niedziela, 28 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-4Naprzód Lipiny
niedziela, 04 listopad 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła1-1Sparta Kat.
sobota, 13 kwiecień 2013 12:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-0AKS II Mikołów
sobota, 20 kwiecień 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Strażak Mikołów2-3Sparta Kat.
sobota, 27 kwiecień 2013 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-3Sparta Kat.
wtorek, 30 kwiecień 2013 18:00 Klasa A 2012/2013KS Hetman 22 Katowice2-4Sparta Kat.
sobota, 04 maj 2013 14:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-2Śląsk Świętochłowice
niedziela, 12 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK0-3Sparta Kat.
sobota, 18 maj 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.8-0MKS II Siemianowice
sobota, 01 czerwiec 2013 14:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-2Urania II R.Śl.
niedziela, 09 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny3-4Sparta Kat.
niedziela, 16 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-2Górnik II Wesoła



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140