GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2012/2013
Informacje o klubie BKS Sparta Katowice


Adres: Rolna 43
  40-555 Katowice, śląskie
Założony: 1924
BKS Sparta Katowice


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 26 sierpień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.5-0KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 02 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów0-3Sparta Kat.
sobota, 08 wrzesień 2012 16:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-1Strażak Mikołów
sobota, 15 wrzesień 2012 14:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-3Pogoń R.Śl.
sobota, 22 wrzesień 2012 17:00 Klasa A 2012/2013Śląsk Świętochłowice0-1Sparta Kat.
sobota, 29 wrzesień 2012 13:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-1Górnik MK
niedziela, 07 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013MKS II Siemianowice0-2Sparta Kat.
niedziela, 21 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Urania II R.Śl.3-2Sparta Kat.
niedziela, 28 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-4Naprzód Lipiny
niedziela, 04 listopad 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła1-1Sparta Kat.
sobota, 13 kwiecień 2013 12:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-0AKS II Mikołów
sobota, 20 kwiecień 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Strażak Mikołów2-3Sparta Kat.
sobota, 27 kwiecień 2013 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-3Sparta Kat.
wtorek, 30 kwiecień 2013 18:00 Klasa A 2012/2013KS Hetman 22 Katowice2-4Sparta Kat.
sobota, 04 maj 2013 14:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-2Śląsk Świętochłowice
niedziela, 12 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK0-3Sparta Kat.
sobota, 18 maj 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.8-0MKS II Siemianowice
sobota, 01 czerwiec 2013 14:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-2Urania II R.Śl.
niedziela, 09 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny3-4Sparta Kat.
niedziela, 16 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-2Górnik II Wesoła



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
4 Urania R.Śl.925:1818
Podlesianka K.719:516
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
7 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1533:2522
Pogoń Imielin1528:3522
10 Zagłębie II1532:3821
11 Górnik MK1632:3720
12 Wawel Wirek1519:2520
13 MKS Siem-ce1630:3519
14 AKS Niwka1527:2518
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
Pogoń Imielin817:279
LKS Niwy710:139
10 Sparta Kat.77:149
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny914:208
13 LKS Źródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281