GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Informacje o klubie ŚKS Naprzód Lipiny


Adres: Łagiewnicka 80
  41-605 Świętochłowice, śląskie
Założony: 1920
ŚKS Naprzód Lipiny


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
środa, 13 październik 2010 16:00 Klasa A 2012/2013KS Hetman 22 Katowice3-0Naprzód Lipiny
niedziela, 26 sierpień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Śląsk Świętochłowice2-2Naprzód Lipiny
sobota, 01 wrzesień 2012 16:30 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny4-1Górnik MK
niedziela, 09 wrzesień 2012 12:00 Klasa A 2012/2013MKS II Siemianowice1-4Naprzód Lipiny
niedziela, 23 wrzesień 2012 13:00 Klasa A 2012/2013Urania II R.Śl.3-1Naprzód Lipiny
sobota, 29 wrzesień 2012 15:30 Klasa A 2012/2013Strażak Mikołów3-0Naprzód Lipiny
sobota, 06 październik 2012 16:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny1-3Górnik II Wesoła
sobota, 20 październik 2012 16:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny4-2AKS II Mikołów
niedziela, 28 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-4Naprzód Lipiny
sobota, 03 listopad 2012 14:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny5-2Pogoń R.Śl.
niedziela, 14 kwiecień 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK2-1Naprzód Lipiny
sobota, 20 kwiecień 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny2-0MKS II Siemianowice
środa, 01 maj 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny0-2Śląsk Świętochłowice
sobota, 04 maj 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny4-2Urania II R.Śl.
sobota, 11 maj 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny0-1Strażak Mikołów
niedziela, 19 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła6-0Naprzód Lipiny
sobota, 25 maj 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny1-0KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 02 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów2-1Naprzód Lipiny
niedziela, 09 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny3-4Sparta Kat.
niedziela, 16 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-1Naprzód Lipiny



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00