GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Informacje o klubie AKS Mikołów


Adres: Zawilców 8 (klub); Planty 51 (stadion)
  43-190 Mikołów, śląskie
Założony: 1923
AKS Mikołów


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
czwartek, 14 październik 2010 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów5-1Urania II R.Śl.
niedziela, 26 sierpień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów0-1Strażak Mikołów
niedziela, 02 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów0-3Sparta Kat.
sobota, 08 wrzesień 2012 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-1AKS II Mikołów
niedziela, 16 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów0-3Śląsk Świętochłowice
niedziela, 23 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK2-0AKS II Mikołów
niedziela, 30 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów0-4MKS II Siemianowice
sobota, 20 październik 2012 16:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny4-2AKS II Mikołów
niedziela, 28 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów5-1Górnik II Wesoła
sobota, 03 listopad 2012 15:00 Klasa A 2012/2013KS Hetman 22 Katowice2-1AKS II Mikołów
sobota, 13 kwiecień 2013 12:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-0AKS II Mikołów
niedziela, 21 kwiecień 2013 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów3-0Pogoń R.Śl.
sobota, 27 kwiecień 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Śląsk Świętochłowice4-2AKS II Mikołów
wtorek, 30 kwiecień 2013 18:00 Klasa A 2012/2013Strażak Mikołów3-1AKS II Mikołów
niedziela, 05 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów2-1Górnik MK
sobota, 11 maj 2013 16:00 Klasa A 2012/2013MKS II Siemianowice3-0AKS II Mikołów
niedziela, 26 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Urania II R.Śl.1-0AKS II Mikołów
niedziela, 02 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów2-1Naprzód Lipiny
niedziela, 09 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła0-1AKS II Mikołów
niedziela, 16 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów2-2KS Hetman 22 Katowice



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00