GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Informacje o klubie GKS Grunwald Ruda Śląska


Adres: Kłodnicka 54
  41-706 Ruda Śląska, śląskie
Założony: 1920
GKS Grunwald Ruda Śląska


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
środa, 13 październik 2010 15:00 Klasa A 2012/2013Strażak Mikołów5-1Górnik II Wesoła
niedziela, 26 sierpień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.1-5Górnik II Wesoła
niedziela, 02 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła0-1Śląsk Świętochłowice
niedziela, 09 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK2-0Górnik II Wesoła
niedziela, 16 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła3-1MKS II Siemianowice
niedziela, 30 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła4-2Urania II R.Śl.
sobota, 06 październik 2012 16:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny1-3Górnik II Wesoła
niedziela, 21 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła3-0KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 28 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów5-1Górnik II Wesoła
niedziela, 04 listopad 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła1-1Sparta Kat.
niedziela, 21 kwiecień 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła1-0Górnik MK
niedziela, 28 kwiecień 2013 11:00 Klasa A 2012/2013MKS II Siemianowice0-1Górnik II Wesoła
wtorek, 30 kwiecień 2013 18:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła1-1Pogoń R.Śl.
niedziela, 12 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Urania II R.Śl.2-0Górnik II Wesoła
niedziela, 19 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła6-0Naprzód Lipiny
niedziela, 26 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła0-1Strażak Mikołów
środa, 29 maj 2013 18:00 Klasa A 2012/2013Śląsk Świętochłowice-Górnik II Wesoła
sobota, 01 czerwiec 2013 17:00 Klasa A 2012/2013KS Hetman 22 Katowice3-2Górnik II Wesoła
niedziela, 09 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła0-1AKS II Mikołów
niedziela, 16 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-2Górnik II Wesoła



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00