GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2013/2014
Informacje o klubie KS Pogoń Ruda Śląska


Adres: Hallera 14
  41-709 Ruda Śląska, śląskie
Założony: 1920
KS Pogoń Ruda Śląska


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014MKS II Siemianowice1-3Pogoń R.Śl.
sobota, 07 wrzesień 2013 17:00 Klasa A 2013/2014KS Hetman 22 Katowice2-0Pogoń R.Śl.
sobota, 14 wrzesień 2013 16:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.2-0AKS II Mikołów
sobota, 21 wrzesień 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.4-1Pogoń R.Śl.
sobota, 28 wrzesień 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.1-2Urania II R.Śl.
sobota, 05 październik 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Górnik MK3-0Pogoń R.Śl.
sobota, 12 październik 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.3-2GKS Wawel II Wirek
sobota, 19 październik 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Naprzód Lipiny0-1Pogoń R.Śl.
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.2-2Kolejarz Kat.
sobota, 02 listopad 2013 14:00 Klasa A 2013/20141 FC Katowice2-2Pogoń R.Śl.
sobota, 09 listopad 2013 14:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.3-0Górnik II Wesoła
sobota, 29 marzec 2014 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.1-0MKS II Siemianowice
sobota, 05 kwiecień 2014 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.1-1KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa A 2013/2014AKS II Mikołów5-0Pogoń R.Śl.
sobota, 26 kwiecień 2014 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.0-1Sparta Kat.
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.2-3Pogoń R.Śl.
sobota, 10 maj 2014 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.1-4Górnik MK
sobota, 24 maj 2014 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.1-5Naprzód Lipiny
sobota, 31 maj 2014 14:00 Klasa A 2013/2014Kolejarz Kat.5-2Pogoń R.Śl.
wtorek, 03 czerwiec 2014 18:00 Klasa A 2013/2014GKS Wawel II Wirek0-1Pogoń R.Śl.
sobota, 07 czerwiec 2014 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.0-81 FC Katowice
niedziela, 15 czerwiec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Górnik II Wesoła-Pogoń R.Śl.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341