GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2013/2014
Informacje o klubie BKS Sparta Katowice


Adres: Rolna 43
  40-555 Katowice, śląskie
Założony: 1924
BKS Sparta Katowice


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 31 sierpień 2013 16:00 Klasa A 2013/20141 FC Katowice0-1Sparta Kat.
niedziela, 01 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice3-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 07 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.4-0Górnik II Wesoła
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II0-3BKS Sparta II Katowice
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014MKS II Siemianowice1-2Sparta Kat.
niedziela, 15 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice4-1Szombierki II Bytom
sobota, 21 wrzesień 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.4-1Pogoń R.Śl.
sobota, 21 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice7-2Urania III R.Śl.
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014AKS II Mikołów0-1Sparta Kat.
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin1-0BKS Sparta II Katowice
sobota, 05 październik 2013 16:00 Klasa A 2013/2014KS Hetman 22 Katowice0-3Sparta Kat.
niedziela, 06 październik 2013 13:30 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice5-6KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 12 październik 2013 16:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.8-0Urania II R.Śl.
niedziela, 13 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice3-1BKS Sparta II Katowice
sobota, 19 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-5KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 20 październik 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Górnik MK3-1Sparta Kat.
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.3-0GKS Wawel II Wirek
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice5-3BKS Sparta II Katowice
sobota, 02 listopad 2013 14:00 Klasa A 2013/2014Naprzód Lipiny0-2Sparta Kat.
sobota, 09 listopad 2013 13:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.0-3Kolejarz Kat.
sobota, 29 marzec 2014 13:30 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.2-11 FC Katowice
sobota, 05 kwiecień 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów6-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 06 kwiecień 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Górnik II Wesoła0-1Sparta Kat.
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.7-0MKS II Siemianowice
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice9-0Jastrząb II
sobota, 26 kwiecień 2014 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.0-1Sparta Kat.
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom6-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.6-0AKS II Mikołów
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.4-2BKS Sparta II Katowice
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.3-0KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-1LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.0-4Sparta Kat.
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów0-2BKS Sparta II Katowice
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.0-1Górnik MK
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice3-2Lechia Mysłowice
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014GKS Wawel II Wirek1-4Sparta Kat.
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska3-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.1-4Naprzód Lipiny
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-5UKS Szopienice
niedziela, 15 czerwiec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Kolejarz Kat.-Sparta Kat.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341