GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Informacje o klubie GKS Urania Ruda Śląska


Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921
GKS Urania Ruda Śląska


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 10 sierpień 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.3-2LKS Dąb
środa, 14 sierpień 2013 18:00 Liga Okręgowa 2013/2014Sokół Orzesze2-1Urania R.Śl.
sobota, 17 sierpień 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.3-2Jedność J.
sobota, 24 sierpień 2013 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Rymer Rybnik3-4Urania R.Śl.
sobota, 31 sierpień 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.4-4ROW II
sobota, 31 sierpień 2013 13:30 Klasa A 2013/2014Kolejarz Kat.2-2Urania II R.Śl.
niedziela, 01 wrzesień 2013 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.3-5UKS Szopienice
sobota, 07 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów5-0Urania III R.Śl.
sobota, 07 wrzesień 2013 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014MKS Lędziny1-1Urania R.Śl.
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.4-21 FC Katowice
sobota, 14 wrzesień 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.1-1LKS Bełk
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Górnik II Wesoła2-1Urania II R.Śl.
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.0-2Jastrząb II
sobota, 21 wrzesień 2013 16:30 Liga Okręgowa 2013/2014LKS Ogrodnik1-0Urania R.Śl.
sobota, 21 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice7-2Urania III R.Śl.
niedziela, 22 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.9-0MKS II Siemianowice
sobota, 28 wrzesień 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.2-0Naprzód R.
sobota, 28 wrzesień 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.1-2Urania II R.Śl.
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-1Szombierki II Bytom
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.4-3AKS II Mikołów
niedziela, 06 październik 2013 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.4-3LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 06 październik 2013 15:30 Liga Okręgowa 2013/2014Studzionka2-1Urania R.Śl.
sobota, 12 październik 2013 10:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.7-0Unia Bieruń
sobota, 12 październik 2013 16:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.8-0Urania II R.Śl.
niedziela, 13 październik 2013 14:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów5-0Urania III R.Śl.
sobota, 19 październik 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.0-0Piast Bieruń
sobota, 19 październik 2013 15:00 Klasa A 2013/2014KS Hetman 22 Katowice3-2Urania II R.Śl.
niedziela, 20 październik 2013 13:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-3Lechia Mysłowice
środa, 23 październik 2013 15:30 Klasa A 2013/2014GKS Wawel II Wirek3-0Urania II R.Śl.
sobota, 26 październik 2013 13:00 Liga Okręgowa 2013/2014Strażak Mikołów0-6Urania R.Śl.
niedziela, 27 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska7-2Urania III R.Śl.
niedziela, 27 październik 2013 13:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.2-3Górnik MK
sobota, 02 listopad 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.5-0Sokół Wola
niedziela, 10 listopad 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.2-2Naprzód Lipiny
niedziela, 10 listopad 2013 13:00 Liga Okręgowa 2013/2014GKS II Tychy1-2Urania R.Śl.
sobota, 16 listopad 2013 13:00 Liga Okręgowa 2013/2014LKS Dąb1-1Urania R.Śl.
sobota, 22 marzec 2014 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.4-0Sokół Orzesze
sobota, 29 marzec 2014 15:00 Liga Okręgowa 2013/2014Jedność J.4-3Urania R.Śl.
niedziela, 30 marzec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.0-2Kolejarz Kat.
sobota, 05 kwiecień 2014 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.6-1Rymer Rybnik
sobota, 05 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice6-2Urania III R.Śl.
sobota, 05 kwiecień 2014 17:00 Klasa A 2013/20141 FC Katowice4-2Urania II R.Śl.
sobota, 12 kwiecień 2014 16:00 Liga Okręgowa 2013/2014ROW II5-0Urania R.Śl.
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.5-0Górnik II Wesoła
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 19 kwiecień 2014 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.1-6MKS Lędziny
sobota, 26 kwiecień 2014 16:00 Liga Okręgowa 2013/2014LKS Bełk5-0Urania R.Śl.
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II3-3Urania III R.Śl.
niedziela, 27 kwiecień 2014 16:30 Klasa A 2013/2014MKS II Siemianowice0-0Urania II R.Śl.
wtorek, 29 kwiecień 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.0-1LKS Ogrodnik
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.2-3Pogoń R.Śl.
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.4-2BKS Sparta II Katowice
niedziela, 04 maj 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Naprzód R.2-2Urania R.Śl.
sobota, 10 maj 2014 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.4-0Studzionka
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014AKS II Mikołów6-2Urania II R.Śl.
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom0-0Urania III R.Śl.
sobota, 17 maj 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Unia Bieruń0-0Urania R.Śl.
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.0-4Sparta Kat.
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin0-4Urania III R.Śl.
sobota, 24 maj 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Piast Bieruń4-2Urania R.Śl.
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.6-1KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 25 maj 2014 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.1-1KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 31 maj 2014 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.2-2Strażak Mikołów
sobota, 31 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Górnik MK2-0Urania II R.Śl.
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-1Urania III R.Śl.
sobota, 07 czerwiec 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Sokół Wola3-3Urania R.Śl.
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.1-0GKS Wawel II Wirek
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.1-3KS Slavia II Ruda Śląska
sobota, 14 czerwiec 2014 16:00 Klasa A 2013/2014Naprzód Lipiny3-2Urania II R.Śl.
sobota, 14 czerwiec 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.1-3GKS II Tychy



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281