GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Informacje o klubie GKS Urania Ruda Śląska


Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921
GKS Urania Ruda Śląska


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 10 sierpień 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.3-2LKS Dąb
środa, 14 sierpień 2013 18:00 Liga Okręgowa 2013/2014Sokół Orzesze2-1Urania R.Śl.
sobota, 17 sierpień 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.3-2Jedność J.
sobota, 24 sierpień 2013 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Rymer Rybnik3-4Urania R.Śl.
sobota, 31 sierpień 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.4-4ROW II
sobota, 31 sierpień 2013 13:30 Klasa A 2013/2014Kolejarz Kat.2-2Urania II R.Śl.
niedziela, 01 wrzesień 2013 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.3-5UKS Szopienice
sobota, 07 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów5-0Urania III R.Śl.
sobota, 07 wrzesień 2013 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014MKS Lędziny1-1Urania R.Śl.
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.4-21 FC Katowice
sobota, 14 wrzesień 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.1-1LKS Bełk
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Górnik II Wesoła2-1Urania II R.Śl.
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.0-2Jastrząb II
sobota, 21 wrzesień 2013 16:30 Liga Okręgowa 2013/2014LKS Ogrodnik1-0Urania R.Śl.
sobota, 21 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice7-2Urania III R.Śl.
niedziela, 22 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.9-0MKS II Siemianowice
sobota, 28 wrzesień 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.2-0Naprzód R.
sobota, 28 wrzesień 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.1-2Urania II R.Śl.
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-1Szombierki II Bytom
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.4-3AKS II Mikołów
niedziela, 06 październik 2013 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.4-3LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 06 październik 2013 15:30 Liga Okręgowa 2013/2014Studzionka2-1Urania R.Śl.
sobota, 12 październik 2013 10:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.7-0Unia Bieruń
sobota, 12 październik 2013 16:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.8-0Urania II R.Śl.
niedziela, 13 październik 2013 14:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów5-0Urania III R.Śl.
sobota, 19 październik 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.0-0Piast Bieruń
sobota, 19 październik 2013 15:00 Klasa A 2013/2014KS Hetman 22 Katowice3-2Urania II R.Śl.
niedziela, 20 październik 2013 13:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-3Lechia Mysłowice
środa, 23 październik 2013 15:30 Klasa A 2013/2014GKS Wawel II Wirek3-0Urania II R.Śl.
sobota, 26 październik 2013 13:00 Liga Okręgowa 2013/2014Strażak Mikołów0-6Urania R.Śl.
niedziela, 27 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska7-2Urania III R.Śl.
niedziela, 27 październik 2013 13:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.2-3Górnik MK
sobota, 02 listopad 2013 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.5-0Sokół Wola
niedziela, 10 listopad 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.2-2Naprzód Lipiny
niedziela, 10 listopad 2013 13:00 Liga Okręgowa 2013/2014GKS II Tychy1-2Urania R.Śl.
sobota, 16 listopad 2013 13:00 Liga Okręgowa 2013/2014LKS Dąb1-1Urania R.Śl.
sobota, 22 marzec 2014 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.4-0Sokół Orzesze
sobota, 29 marzec 2014 15:00 Liga Okręgowa 2013/2014Jedność J.4-3Urania R.Śl.
niedziela, 30 marzec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.0-2Kolejarz Kat.
sobota, 05 kwiecień 2014 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.6-1Rymer Rybnik
sobota, 05 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice6-2Urania III R.Śl.
sobota, 05 kwiecień 2014 17:00 Klasa A 2013/20141 FC Katowice4-2Urania II R.Śl.
sobota, 12 kwiecień 2014 16:00 Liga Okręgowa 2013/2014ROW II5-0Urania R.Śl.
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.5-0Górnik II Wesoła
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 19 kwiecień 2014 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.1-6MKS Lędziny
sobota, 26 kwiecień 2014 16:00 Liga Okręgowa 2013/2014LKS Bełk5-0Urania R.Śl.
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II3-3Urania III R.Śl.
niedziela, 27 kwiecień 2014 16:30 Klasa A 2013/2014MKS II Siemianowice0-0Urania II R.Śl.
wtorek, 29 kwiecień 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.0-1LKS Ogrodnik
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.2-3Pogoń R.Śl.
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.4-2BKS Sparta II Katowice
niedziela, 04 maj 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Naprzód R.2-2Urania R.Śl.
sobota, 10 maj 2014 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.4-0Studzionka
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014AKS II Mikołów6-2Urania II R.Śl.
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom0-0Urania III R.Śl.
sobota, 17 maj 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Unia Bieruń0-0Urania R.Śl.
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.0-4Sparta Kat.
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin0-4Urania III R.Śl.
sobota, 24 maj 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Piast Bieruń4-2Urania R.Śl.
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.6-1KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 25 maj 2014 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.1-1KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 31 maj 2014 11:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.2-2Strażak Mikołów
sobota, 31 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Górnik MK2-0Urania II R.Śl.
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-1Urania III R.Śl.
sobota, 07 czerwiec 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Sokół Wola3-3Urania R.Śl.
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.1-0GKS Wawel II Wirek
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.1-3KS Slavia II Ruda Śląska
sobota, 14 czerwiec 2014 16:00 Klasa A 2013/2014Naprzód Lipiny3-2Urania II R.Śl.
sobota, 14 czerwiec 2014 17:00 Liga Okręgowa 2013/2014Urania R.Śl.1-3GKS II Tychy



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140