GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Informacje o klubie TS Szombierki Bytom


Adres: Modrzewskiego 3
  41-907 Bytom, śląskie
Założony: 1945
TS Szombierki Bytom


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II0-10Szombierki II Bytom
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-4Szombierki II Bytom
niedziela, 15 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice4-1Szombierki II Bytom
niedziela, 22 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom2-1KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-1Szombierki II Bytom
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom0-5UKS Szopienice
niedziela, 13 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin1-0Szombierki II Bytom
niedziela, 20 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom1-2KS Kamionka Mikołów
niedziela, 27 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów3-1Szombierki II Bytom
niedziela, 06 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom9-0Jastrząb II
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom8-2Lechia Mysłowice
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom6-1BKS Sparta II Katowice
poniedziałek, 05 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska2-3Szombierki II Bytom
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom0-0Urania III R.Śl.
sobota, 17 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice2-4Szombierki II Bytom
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom4-2LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2Szombierki II Bytom
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom1-1KS Stadion Śląski Chorzów



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00