GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Informacje o klubie KS Kamionka Mikołów


Adres: Katowicka 91
  43-190 Mikołów, śląskie
Założony: 2000
KS Kamionka Mikołów


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice3-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 07 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów5-0Urania III R.Śl.
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin5-1KS Kamionka Mikołów
niedziela, 22 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów1-6KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice2-1KS Kamionka Mikołów
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów0-3KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 13 październik 2013 15:30 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-2KS Kamionka Mikołów
niedziela, 20 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom1-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów4-1Jastrząb II
sobota, 05 kwiecień 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów6-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 26 kwiecień 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów19-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 10 maj 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów2-7Lechia Mysłowice
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska-KS Kamionka Mikołów
sobota, 24 maj 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2UKS Szopienice
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2Szombierki II Bytom
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II1-5KS Kamionka Mikołów



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00