GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Informacje o klubie KS Kamionka Mikołów


Adres: Katowicka 91
  43-190 Mikołów, śląskie
Założony: 2000
KS Kamionka Mikołów


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice3-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 07 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów5-0Urania III R.Śl.
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin5-1KS Kamionka Mikołów
niedziela, 22 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów1-6KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice2-1KS Kamionka Mikołów
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów0-3KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 13 październik 2013 15:30 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-2KS Kamionka Mikołów
niedziela, 20 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom1-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów4-1Jastrząb II
sobota, 05 kwiecień 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów6-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 26 kwiecień 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów19-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 10 maj 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów2-7Lechia Mysłowice
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska-KS Kamionka Mikołów
sobota, 24 maj 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2UKS Szopienice
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2Szombierki II Bytom
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II1-5KS Kamionka Mikołów



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140