GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Informacje o klubie BKS Sparta Katowice


Adres: Rolna 43
  40-555 Katowice, śląskie
Założony: 1924
BKS Sparta Katowice


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 31 sierpień 2013 16:00 Klasa A 2013/20141 FC Katowice0-1Sparta Kat.
niedziela, 01 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice3-2KS Kamionka Mikołów
sobota, 07 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.4-0Górnik II Wesoła
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II0-3BKS Sparta II Katowice
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014MKS II Siemianowice1-2Sparta Kat.
niedziela, 15 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice4-1Szombierki II Bytom
sobota, 21 wrzesień 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.4-1Pogoń R.Śl.
sobota, 21 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice7-2Urania III R.Śl.
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa A 2013/2014AKS II Mikołów0-1Sparta Kat.
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin1-0BKS Sparta II Katowice
sobota, 05 październik 2013 16:00 Klasa A 2013/2014KS Hetman 22 Katowice0-3Sparta Kat.
niedziela, 06 październik 2013 13:30 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice5-6KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 12 październik 2013 16:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.8-0Urania II R.Śl.
niedziela, 13 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice3-1BKS Sparta II Katowice
sobota, 19 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-5KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 20 październik 2013 11:00 Klasa A 2013/2014Górnik MK3-1Sparta Kat.
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.3-0GKS Wawel II Wirek
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice5-3BKS Sparta II Katowice
sobota, 02 listopad 2013 14:00 Klasa A 2013/2014Naprzód Lipiny0-2Sparta Kat.
sobota, 09 listopad 2013 13:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.0-3Kolejarz Kat.
sobota, 29 marzec 2014 13:30 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.2-11 FC Katowice
sobota, 05 kwiecień 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów6-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 06 kwiecień 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Górnik II Wesoła0-1Sparta Kat.
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.7-0MKS II Siemianowice
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice9-0Jastrząb II
sobota, 26 kwiecień 2014 15:00 Klasa A 2013/2014Pogoń R.Śl.0-1Sparta Kat.
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom6-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.6-0AKS II Mikołów
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.4-2BKS Sparta II Katowice
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.3-0KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-1LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Urania II R.Śl.0-4Sparta Kat.
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów0-2BKS Sparta II Katowice
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.0-1Górnik MK
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice3-2Lechia Mysłowice
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014GKS Wawel II Wirek1-4Sparta Kat.
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska3-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Sparta Kat.1-4Naprzód Lipiny
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-5UKS Szopienice
niedziela, 15 czerwiec 2014 11:00 Klasa A 2013/2014Kolejarz Kat.-Sparta Kat.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140