GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Informacje o klubie UKS Szopienice


Adres: 11 Listopada
  40-065 Katowice, śląskie
Założony: 2005
UKS Szopienice


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.3-5UKS Szopienice
sobota, 07 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice4-1LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 15 wrzesień 2013 13:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów5-3UKS Szopienice
sobota, 21 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-0Lechia Mysłowice
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska6-2UKS Szopienice
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom0-5UKS Szopienice
niedziela, 13 październik 2013 15:30 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-2KS Kamionka Mikołów
niedziela, 20 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II1-7UKS Szopienice
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice5-3BKS Sparta II Katowice
sobota, 05 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice6-2Urania III R.Śl.
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin7-3UKS Szopienice
sobota, 26 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice1-3KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 03 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice4-1UKS Szopienice
sobota, 10 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-2KS Slavia II Ruda Śląska
sobota, 17 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice2-4Szombierki II Bytom
sobota, 24 maj 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2UKS Szopienice
sobota, 31 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice7-0Jastrząb II
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-5UKS Szopienice



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00