GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Informacje o klubie UKS Szopienice


Adres: 11 Listopada
  40-065 Katowice, śląskie
Założony: 2005
UKS Szopienice


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.3-5UKS Szopienice
sobota, 07 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice4-1LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 15 wrzesień 2013 13:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów5-3UKS Szopienice
sobota, 21 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-0Lechia Mysłowice
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska6-2UKS Szopienice
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom0-5UKS Szopienice
niedziela, 13 październik 2013 15:30 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-2KS Kamionka Mikołów
niedziela, 20 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II1-7UKS Szopienice
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice5-3BKS Sparta II Katowice
sobota, 05 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice6-2Urania III R.Śl.
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin7-3UKS Szopienice
sobota, 26 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice1-3KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 03 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice4-1UKS Szopienice
sobota, 10 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-2KS Slavia II Ruda Śląska
sobota, 17 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice2-4Szombierki II Bytom
sobota, 24 maj 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2UKS Szopienice
sobota, 31 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice7-0Jastrząb II
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-5UKS Szopienice



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140