GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Informacje o klubie KS Lechia 06 Mysłowice


Adres: Powstańców 23
  41-400 Mysłowice, śląskie
Założony: 1906
KS Lechia 06 Mysłowice


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 13:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów0-3Lechia Mysłowice
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-4Szombierki II Bytom
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice2-5KS Slavia II Ruda Śląska
sobota, 21 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-0Lechia Mysłowice
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice2-1KS Kamionka Mikołów
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II1-3Lechia Mysłowice
niedziela, 13 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice3-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 20 październik 2013 13:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.2-3Lechia Mysłowice
niedziela, 27 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-4LKS Pogoń II Imielin
sobota, 05 kwiecień 2014 16:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-3KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom8-2Lechia Mysłowice
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska6-1Lechia Mysłowice
sobota, 03 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice4-1UKS Szopienice
sobota, 10 maj 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów2-7Lechia Mysłowice
sobota, 17 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice15-0Jastrząb II
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice3-2Lechia Mysłowice
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-1Urania III R.Śl.
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin4-2Lechia Mysłowice



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140