GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Informacje o klubie TP Jastrząb Bielszowice


Adres: Sportowców 20
  41-711 Ruda Śląska, śląskie
Założony: 1920


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II0-10Szombierki II Bytom
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II0-3BKS Sparta II Katowice
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.0-2Jastrząb II
niedziela, 22 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II2-4LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 29 wrzesień 2013 13:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów6-0Jastrząb II
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II1-3Lechia Mysłowice
niedziela, 13 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska4-1Jastrząb II
niedziela, 20 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II1-7UKS Szopienice
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów4-1Jastrząb II
niedziela, 06 kwiecień 2014 15:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom9-0Jastrząb II
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice9-0Jastrząb II
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II3-3Urania III R.Śl.
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin6-2Jastrząb II
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II0-4KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 17 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice15-0Jastrząb II
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II-KS Slavia II Ruda Śląska
sobota, 31 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice7-0Jastrząb II
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II1-5KS Kamionka Mikołów



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00