GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (13.08.2016)

piątek, 12 sierpień 2016
17:30    Grunwald R.Śl.-Pogoń R.Śl.1:2
sobota, 13 sierpień 2016
11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin3:0
17:00    ZET Tychy-AKS Mikołów0:1
17:00    JUW-e Jarosz.-LKS Goczałkow.0:3
17:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń3:0
17:00    LKS Łąka-Wawel Wirek0:1
środa, 24 sierpień 2016
17:30    Unia Kosztowy-Sparta Kat.3:2
środa, 31 sierpień 2016
17:30    Tempo-GTS Bojszowy3:2
przejdź na górę
Kolejka 2 (20.08.2016)

sobota, 20 sierpień 2016
11:00    Grunwald R.Śl.-Podlesianka K.2:0
17:00    AKS Mikołów-Wawel Wirek2:0
17:00    Piast Bieruń-LKS Łąka1:4
17:00    LKS Goczałkow.-Pogoń R.Śl.4:1
17:00    Unia Kosztowy-JUW-e Jarosz.3:1
17:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.1:2
17:00    GTS Bojszowy-Urania R.Śl.1:0
17:00    ZET Tychy-Tempo3:1
przejdź na górę
Kolejka 3 (27.08.2016)

piątek, 26 sierpień 2016
17:30    JUW-e Jarosz.-Pogoń Imielin0:4
sobota, 27 sierpień 2016
11:00    Urania R.Śl.-ZET Tychy2:5
13:00    Wawel Wirek-Piast Bieruń1:2
17:00    Sparta Kat.-GTS Bojszowy4:1
17:00    Pogoń R.Śl.-Unia Kosztowy2:1
17:00    Podlesianka K.-LKS Goczałkow.5:1
17:00    LKS Łąka-Grunwald R.Śl.0:1
17:00    Tempo-AKS Mikołów5:2
przejdź na górę
Kolejka 4 (03.09.2016)

sobota, 03 wrzesień 2016
11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek4:2
16:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń0:1
16:00    LKS Goczałkow.-LKS Łąka2:1
16:00    Unia Kosztowy-Podlesianka K.6:1
16:00    Pogoń Imielin-Pogoń R.Śl.1:4
16:00    GTS Bojszowy-JUW-e Jarosz.4:1
16:00    ZET Tychy-Sparta Kat.1:3
16:00    Tempo-Urania R.Śl.0:2
przejdź na górę
Kolejka 5 (10.09.2016)

sobota, 10 wrzesień 2016
11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1:3
11:00    JUW-e Jarosz.-ZET Tychy1:4
13:00    Wawel Wirek-LKS Goczałkow.3:3
16:00    Pogoń R.Śl.-GTS Bojszowy4:1
16:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin1:1
16:00    LKS Łąka-Unia Kosztowy0:4
16:00    Piast Bieruń-Grunwald R.Śl.0:1
16:00    Sparta Kat.-Tempo2:1
przejdź na górę
Kolejka 6 (17.09.2016)

sobota, 17 wrzesień 2016
11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.2:0
16:00    AKS Mikołów-Grunwald R.Śl.1:3
16:00    LKS Goczałkow.-Piast Bieruń3:0
16:00    Unia Kosztowy-Wawel Wirek3:0
16:00    Pogoń Imielin-LKS Łąka0:0
16:00    ZET Tychy-Pogoń R.Śl.3:1
16:00    Tempo-JUW-e Jarosz.7:2
niedziela, 18 wrzesień 2016
15:00    GTS Bojszowy-Podlesianka K.0:0
przejdź na górę
Kolejka 7 (24.09.2016)

sobota, 24 wrzesień 2016
11:00    Grunwald R.Śl.-LKS Goczałkow.5:2
13:00    Wawel Wirek-Pogoń Imielin0:3
16:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów1:0
16:00    JUW-e Jarosz.-Urania R.Śl.1:3
16:00    Podlesianka K.-ZET Tychy4:2
16:00    LKS Łąka-GTS Bojszowy5:2
16:00    Pogoń R.Śl.-Tempo1:0
16:00    Piast Bieruń-Unia Kosztowy1:2
przejdź na górę
Kolejka 8 (01.10.2016)

sobota, 01 październik 2016
11:00    Unia Kosztowy-Grunwald R.Śl.0:2
11:00    GTS Bojszowy-Wawel Wirek1:3
11:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.1:0
15:00    AKS Mikołów-LKS Goczałkow.0:3
15:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń3:1
15:00    ZET Tychy-LKS Łąka2:3
15:00    Sparta Kat.-JUW-e Jarosz.6:1
15:00    Tempo-Podlesianka K.2:1
przejdź na górę
Kolejka 9 (08.10.2016)

sobota, 08 październik 2016
11:00    JUW-e Jarosz.-AKS Mikołów0:1
11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń Imielin2:4
13:00    LKS Łąka-Tempo3:2
13:00    Wawel Wirek-ZET Tychy4:0
15:00    LKS Goczałkow.-Unia Kosztowy4:0
15:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.1:2
15:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.0:2
15:00    Piast Bieruń-GTS Bojszowy3:0
przejdź na górę
Kolejka 10 (15.10.2016)

sobota, 15 październik 2016
11:00    GTS Bojszowy-Grunwald R.Śl.1:1
11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka3:3
15:00    Tempo-Wawel Wirek0:5
15:00    AKS Mikołów-Unia Kosztowy1:1
15:00    Pogoń Imielin-LKS Goczałkow.1:2
15:00    ZET Tychy-Piast Bieruń4:2
15:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.4:1
15:00    JUW-e Jarosz.-Pogoń R.Śl.0:0
przejdź na górę
Kolejka 11 (22.10.2016)

sobota, 22 październik 2016
13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2:1
15:00    Piast Bieruń-Tempo1:0
15:00    Pogoń R.Śl.-AKS Mikołów2:0
15:00    Podlesianka K.-JUW-e Jarosz.6:1
15:00    LKS Łąka-Sparta Kat.3:1
15:00    LKS Goczałkow.-GTS Bojszowy5:2
15:00    Unia Kosztowy-Pogoń Imielin0:1
niedziela, 23 październik 2016
11:00    Grunwald R.Śl.-ZET Tychy1:1
przejdź na górę
Kolejka 12 (29.10.2016)

sobota, 29 październik 2016
11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń2:1
14:00    Tempo-Grunwald R.Śl.2:4
14:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin0:0
14:00    GTS Bojszowy-Unia Kosztowy3:4
14:00    ZET Tychy-LKS Goczałkow.0:1
14:00    Sparta Kat.-Wawel Wirek2:1
14:00    JUW-e Jarosz.-LKS Łąka2:1
14:00    Pogoń R.Śl.-Podlesianka K.0:1
przejdź na górę
Kolejka 13 (05.11.2016)

sobota, 05 listopad 2016
11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0:3
13:00    LKS Goczałkow.-Tempo3:1
13:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów0:1
13:00    LKS Łąka-Pogoń R.Śl.2:1
13:00    Wawel Wirek-JUW-e Jarosz.4:1
13:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.2:0
13:00    Unia Kosztowy-ZET Tychy3:0
13:00    Pogoń Imielin-GTS Bojszowy3:0
przejdź na górę
Kolejka 14 (12.11.2016)

sobota, 12 listopad 2016
13:00    Tempo-Unia Kosztowy0:4
13:00    AKS Mikołów-GTS Bojszowy2:0
13:00    ZET Tychy-Pogoń Imielin0:2
13:00    Urania R.Śl.-LKS Goczałkow.0:2
13:00    Sparta Kat.-Grunwald R.Śl.0:0
13:00    JUW-e Jarosz.-Piast Bieruń1:1
13:00    Pogoń R.Śl.-Wawel Wirek1:2
13:00    Podlesianka K.-LKS Łąka1:2
przejdź na górę
Kolejka 15 (19.11.2016)

sobota, 19 listopad 2016
11:00    Grunwald R.Śl.-JUW-e Jarosz.1:1
13:00    Pogoń Imielin-Tempo1:0
13:00    LKS Łąka-AKS Mikołów2:1
13:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.1:0
13:00    Piast Bieruń-Pogoń R.Śl.4:0
13:00    LKS Goczałkow.-Sparta Kat.3:0
13:00    Unia Kosztowy-Urania R.Śl.6:1
13:00    GTS Bojszowy-ZET Tychy2:1
przejdź na górę
Kolejka 16 (18.03.2017)

sobota, 18 marzec 2017
13:30    Pogoń R.Śl.-Grunwald R.Śl.1:3
15:00    Wawel Wirek-LKS Łąka2:1
15:00    Sparta Kat.-Unia Kosztowy0:2
15:30    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.1:2
15:30    AKS Mikołów-ZET Tychy3:1
15:30    LKS Goczałkow.-JUW-e Jarosz.7:0
15:30    Piast Bieruń-Podlesianka K.1:4
15:30    GTS Bojszowy-Tempo2:1
przejdź na górę
Kolejka 17 (25.03.2017)

sobota, 25 marzec 2017
11:00    Urania R.Śl.-GTS Bojszowy2:1
15:00    Wawel Wirek-AKS Mikołów2:0
15:00    Pogoń R.Śl.-LKS Goczałkow.1:1
15:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0:2
15:30    Podlesianka K.-Grunwald R.Śl.2:3
15:30    LKS Łąka-Piast Bieruń3:3
15:30    JUW-e Jarosz.-Unia Kosztowy2:7
15:30    Tempo-ZET Tychy4:2
przejdź na górę
Kolejka 18 (01.04.2017)

sobota, 01 kwiecień 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-LKS Łąka2:1
17:00    Pogoń Imielin-JUW-e Jarosz.3:1
17:00    ZET Tychy-Urania R.Śl.2:0
17:00    Piast Bieruń-Wawel Wirek2:2
17:00    GTS Bojszowy-Sparta Kat.1:1
17:00    Unia Kosztowy-Pogoń R.Śl.0:0
17:00    LKS Goczałkow.-Podlesianka K.4:0
17:00    AKS Mikołów-Tempo1:0
przejdź na górę
Kolejka 19 (08.04.2017)

sobota, 08 kwiecień 2017
11:00    Urania R.Śl.-Tempo4:1
15:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.2:1
15:00    Pogoń R.Śl.-Pogoń Imielin1:1
16:00    Sparta Kat.-ZET Tychy0:1
17:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów3:0
17:00    Podlesianka K.-Unia Kosztowy0:1
niedziela, 09 kwiecień 2017
17:00    LKS Łąka-LKS Goczałkow.2:0
17:00    JUW-e Jarosz.-GTS Bojszowy3:1
przejdź na górę
Kolejka 20 (15.04.2017)

sobota, 15 kwiecień 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-Piast Bieruń2:0
13:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.3:1
13:00    ZET Tychy-JUW-e Jarosz.1:1
13:00    LKS Goczałkow.-Wawel Wirek1:0
13:00    GTS Bojszowy-Pogoń R.Śl.0:0
13:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.3:1
13:00    Unia Kosztowy-LKS Łąka2:3
13:00    Tempo-Sparta Kat.3:4
przejdź na górę
Kolejka 21 (22.04.2017)

sobota, 22 kwiecień 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-AKS Mikołów1:0
12:00    Piast Bieruń-LKS Goczałkow.1:2
15:00    Wawel Wirek-Unia Kosztowy1:1
16:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.2:3
17:00    LKS Łąka-Pogoń Imielin0:3
17:00    Pogoń R.Śl.-ZET Tychy2:0
17:00    Podlesianka K.-GTS Bojszowy3:1
niedziela, 23 kwiecień 2017
15:00    JUW-e Jarosz.-Tempo1:3
przejdź na górę
Kolejka 22 (29.04.2017)

wtorek, 30 maj 2017
18:00    LKS Goczałkow.-Grunwald R.Śl.-:-
środa, 31 maj 2017
18:00    Pogoń Imielin-Wawel Wirek-:-
18:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.-:-
18:00    Urania R.Śl.-JUW-e Jarosz.-:-
18:00    ZET Tychy-Podlesianka K.-:-
18:00    GTS Bojszowy-LKS Łąka-:-
18:00    Tempo-Pogoń R.Śl.-:-
18:00    Unia Kosztowy-Piast Bieruń-:-
przejdź na górę
Kolejka 23 (06.05.2017)

sobota, 06 maj 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-Unia Kosztowy0:2
12:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin3:3
15:00    Wawel Wirek-GTS Bojszowy3:1
17:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.0:3
17:00    LKS Goczałkow.-AKS Mikołów6:1
17:00    LKS Łąka-ZET Tychy2:2
17:00    Podlesianka K.-Tempo3:0
niedziela, 07 maj 2017
15:00    JUW-e Jarosz.-Sparta Kat.3:2
przejdź na górę
Kolejka 24 (10.05.2017)

środa, 10 maj 2017
17:30    AKS Mikołów-JUW-e Jarosz.3:0
17:30    Pogoń Imielin-Grunwald R.Śl.3:2
17:30    Tempo-LKS Łąka0:6
17:30    ZET Tychy-Wawel Wirek1:4
17:30    Unia Kosztowy-LKS Goczałkow.1:3
17:30    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.1:0
17:30    Urania R.Śl.-Podlesianka K.1:3
17:30    GTS Bojszowy-Piast Bieruń0:3
przejdź na górę
Kolejka 25 (13.05.2017)

sobota, 13 maj 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-GTS Bojszowy10:0
15:00    Wawel Wirek-Tempo1:2
17:00    LKS Łąka-Urania R.Śl.4:0
17:00    Unia Kosztowy-AKS Mikołów1:3
17:00    LKS Goczałkow.-Pogoń Imielin1:1
17:00    Piast Bieruń-ZET Tychy1:1
17:00    Podlesianka K.-Sparta Kat.3:0
17:00    Pogoń R.Śl.-JUW-e Jarosz.0:1
przejdź na górę
Kolejka 26 (20.05.2017)

sobota, 20 maj 2017
11:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek2:0
15:00    JUW-e Jarosz.-Podlesianka K.0:2
16:00    Sparta Kat.-LKS Łąka1:1
17:00    Tempo-Piast Bieruń0:1
17:00    AKS Mikołów-Pogoń R.Śl.1:1
17:00    GTS Bojszowy-LKS Goczałkow.1:5
17:00    Pogoń Imielin-Unia Kosztowy1:2
17:00    ZET Tychy-Grunwald R.Śl.0:5
przejdź na górę
Kolejka 27 (27.05.2017)

sobota, 27 maj 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-Tempo4:3
12:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.1:3
15:00    Wawel Wirek-Sparta Kat.3:1
17:00    Pogoń Imielin-AKS Mikołów2:0
17:00    Unia Kosztowy-GTS Bojszowy-:-
17:00    LKS Goczałkow.-ZET Tychy3:0
17:00    LKS Łąka-JUW-e Jarosz.8:2
17:00    Podlesianka K.-Pogoń R.Śl.0:0
przejdź na górę
Kolejka 28 (03.06.2017)

sobota, 03 czerwiec 2017
11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.-:-
16:00    Sparta Kat.-Piast Bieruń-:-
17:00    Tempo-LKS Goczałkow.-:-
17:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.-:-
17:00    Pogoń R.Śl.-LKS Łąka-:-
17:00    JUW-e Jarosz.-Wawel Wirek-:-
17:00    ZET Tychy-Unia Kosztowy-:-
17:00    GTS Bojszowy-Pogoń Imielin-:-
przejdź na górę
Kolejka 29 (10.06.2017)

sobota, 10 czerwiec 2017
17:00    Unia Kosztowy-Tempo-:-
17:00    GTS Bojszowy-AKS Mikołów-:-
17:00    Pogoń Imielin-ZET Tychy-:-
17:00    LKS Goczałkow.-Urania R.Śl.-:-
17:00    Grunwald R.Śl.-Sparta Kat.-:-
17:00    Piast Bieruń-JUW-e Jarosz.-:-
17:00    Wawel Wirek