GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (12.08.2017)

sobota, 12 sierpień 2017
11:00    Urania R.Śl.-Krupiński7:1
17:00    Unia Kosztowy-Piast Bieruń2:1
17:00    MKS Iskra-AKS Mikołów1:5
17:00    LKS Ogrodnik-Grunwald R.Śl.3:0
17:00    Pogoń Imielin-Sokół Wola2:2
17:00    Podlesianka K.-Sparta Kat.4:4
17:00    Górnik 09-Wawel Wirek1:1
17:00    LKS Łąka-Pogoń R.Śl.4:1
przejdź na górę
Kolejka 2 (19.08.2017)

sobota, 19 sierpień 2017
10:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.2:0
17:00    Piast Bieruń-Wawel Wirek3:2
17:00    Sparta Kat.-Górnik 091:1
17:00    Sokół Wola-Podlesianka K.1:1
17:00    Krupiński-Pogoń Imielin1:2
17:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik3:2
17:00    Unia Kosztowy-MKS Iskra2:1
niedziela, 20 sierpień 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-LKS Łąka0:4
przejdź na górę
Kolejka 3 (26.08.2017)

sobota, 26 sierpień 2017
11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.6:1
11:30    Pogoń Imielin-Pogoń R.Śl.4:0
15:00    Wawel Wirek-Sparta Kat.1:5
17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń3:0
17:00    LKS Ogrodnik-Unia Kosztowy2:3
17:00    LKS Łąka-AKS Mikołów0:0
17:00    Podlesianka K.-Krupiński2:0
17:00    Górnik 09-Sokół Wola5:1
przejdź na górę
Kolejka 4 (02.09.2017)

sobota, 02 wrzesień 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń Imielin0:4
16:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.4:0
16:00    Sokół Wola-Wawel Wirek2:1
16:00    Krupiński-Górnik 090:4
16:00    Pogoń R.Śl.-Podlesianka K.1:3
16:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.5:3
16:00    Unia Kosztowy-LKS Łąka2:0
16:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik3:1
przejdź na górę
Kolejka 5 (09.09.2017)

sobota, 09 wrzesień 2017
11:00    Urania R.Śl.-Unia Kosztowy2:1
15:00    Wawel Wirek-Krupiński0:1
16:00    Pogoń Imielin-AKS Mikołów4:3
16:00    Podlesianka K.-Grunwald R.Śl.5:0
16:00    Sparta Kat.-Sokół Wola5:1
17:00    Górnik 09-Pogoń R.Śl.2:1
niedziela, 10 wrzesień 2017
16:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń1:1
16:00    LKS Łąka-MKS Iskra1:2
przejdź na górę
Kolejka 6 (16.09.2017)

sobota, 16 wrzesień 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-Górnik 091:4
11:00    Piast Bieruń-Sokół Wola3:0
16:00    Krupiński-Sparta Kat.0:5
16:00    Pogoń R.Śl.-Wawel Wirek2:3
16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.1:1
16:00    Unia Kosztowy-Pogoń Imielin2:1
16:00    MKS Iskra-Urania R.Śl.2:1
16:00    LKS Ogrodnik-LKS Łąka0:0
przejdź na górę
Kolejka 7 (23.09.2017)

sobota, 23 wrzesień 2017
16:00    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.4:2
środa, 04 październik 2017
16:00    LKS Łąka-Piast Bieruń0:2
sobota, 25 listopad 2017
11:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik0:2
13:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3:2
13:30    Pogoń Imielin-MKS Iskra2:1
13:30    Podlesianka K.-Unia Kosztowy2:1
13:30    Górnik 09-AKS Mikołów3:2
13:30    Sokół Wola-Krupiński2:1
przejdź na górę
Kolejka 8 (30.09.2017)

sobota, 30 wrzesień 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-Sparta Kat.0:6
16:00    Piast Bieruń-Krupiński3:0
16:00    Pogoń R.Śl.-Sokół Wola1:3
16:00    AKS Mikołów-Wawel Wirek2:0
16:00    Unia Kosztowy-Górnik 090:0
16:00    MKS Iskra-Podlesianka K.1:1
16:00    LKS Ogrodnik-Pogoń Imielin1:2
niedziela, 01 październik 2017
16:00    LKS Łąka-Urania R.Śl.5:0
przejdź na górę
Kolejka 9 (07.10.2017)

sobota, 07 październik 2017
11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń0:2
11:00    Krupiński-Pogoń R.Śl.2:2
15:00    Pogoń Imielin-LKS Łąka2:1
15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik1:0
15:00    Górnik 09-MKS Iskra0:0
15:00    Wawel Wirek-Unia Kosztowy1:3
15:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów2:3
15:00    Sokół Wola-Grunwald R.Śl.3:0
przejdź na górę
Kolejka 10 (14.10.2017)

sobota, 14 październik 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-Krupiński1:2
11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin0:5
15:00    Piast Bieruń-Pogoń R.Śl.2:1
15:00    AKS Mikołów-Sokół Wola3:0
15:00    Unia Kosztowy-Sparta Kat.3:1
15:00    MKS Iskra-Wawel Wirek0:2
15:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092:2
niedziela, 15 październik 2017
15:00    LKS Łąka-Podlesianka K.3:3
przejdź na górę
Kolejka 11 (21.10.2017)

sobota, 21 październik 2017
15:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń4:1
15:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.2:0
15:00    Górnik 09-LKS Łąka3:2
15:00    Wawel Wirek-LKS Ogrodnik0:1
15:00    Sparta Kat.-MKS Iskra2:3
15:00    Krupiński-AKS Mikołów3:0
15:00    Pogoń R.Śl.-Grunwald R.Śl.3:0
15:30    Sokół Wola-Unia Kosztowy1:1
przejdź na górę
Kolejka 12 (28.10.2017)

sobota, 28 październik 2017
11:00    Urania R.Śl.-Górnik 090:3
14:00    Piast Bieruń-Grunwald R.Śl.6:2
14:00    AKS Mikołów-Pogoń R.Śl.6:0
14:00    Unia Kosztowy-Krupiński5:3
14:00    MKS Iskra-Sokół Wola2:0
14:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.3:1
14:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.1:2
14:00    LKS Łąka-Wawel Wirek3:2
przejdź na górę
Kolejka 13 (04.11.2017)

sobota, 04 listopad 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-AKS Mikołów0:8
13:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2:1
13:00    Górnik 09-Pogoń Imielin0:1
13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2:0
13:00    Sparta Kat.-LKS Łąka1:2
13:00    Sokół Wola-LKS Ogrodnik1:2
13:00    Krupiński-MKS Iskra1:2
13:00    Pogoń R.Śl.-Unia Kosztowy1:4
przejdź na górę
Kolejka 14 (11.11.2017)

sobota, 11 listopad 2017
11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.1:0
13:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1:3
13:00    Unia Kosztowy-Grunwald R.Śl.13:0
13:00    MKS Iskra-Pogoń R.Śl.6:0
13:00    LKS Ogrodnik-Krupiński2:2
13:00    LKS Łąka-Sokół Wola3:1
13:00    Pogoń Imielin-Wawel Wirek4:1
13:00    Podlesianka K.-Górnik 092:0
przejdź na górę
Kolejka 15 (18.11.2017)

sobota, 18 listopad 2017
11:00    Grunwald R.Śl.-MKS Iskra0:3
13:00    Górnik 09-Piast Bieruń1:2
13:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.0:3
13:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0:2
13:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.1:3
13:00    Krupiński-LKS Łąka1:2
13:00    Pogoń R.Śl.-LKS Ogrodnik1:3
13:00    AKS Mikołów-Unia Kosztowy0:0
przejdź na górę
Kolejka 16 (17.03.2018)

środa, 11 kwiecień 2018
17:00    Krupiński-Urania R.Śl.1:2
17:00    Piast Bieruń-Unia Kosztowy0:2
17:00    AKS Mikołów-MKS Iskra4:0
17:00    Grunwald R.Śl.-LKS Ogrodnik0:6
17:00    Sokół Wola-Pogoń Imielin1:5
17:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.1:4
17:00    Wawel Wirek-Górnik 092:1
17:00    Pogoń R.Śl.-LKS Łąka2:1
przejdź na górę
Kolejka 17 (24.03.2018)

sobota, 24 marzec 2018
10:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.3:2
15:00    Wawel Wirek-Piast Bieruń2:2
15:30    Podlesianka K.-Sokół Wola4:1
15:30    Pogoń Imielin-Krupiński5:1
15:30    LKS Ogrodnik-AKS Mikołów1:2
15:30    LKS Łąka-Grunwald R.Śl.6:1
środa, 09 maj 2018
18:00    Górnik 09-Sparta Kat.-:-
18:00    MKS Iskra-Unia Kosztowy-:-
przejdź na górę
Kolejka 18 (31.03.2018)

sobota, 31 marzec 2018
11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0:4
11:00    Pogoń R.Śl.-Pogoń Imielin2:4
11:00    AKS Mikołów-LKS Łąka6:0
13:00    Piast Bieruń-MKS Iskra1:1
13:00    Unia Kosztowy-LKS Ogrodnik1:1
13:00    Krupiński-Podlesianka K.0:5
13:00    Sokół Wola-Górnik 093:0
wtorek, 03 kwiecień 2018
17:00    Sparta Kat.-Wawel Wirek7:2
przejdź na górę
Kolejka 19 (07.04.2018)

sobota, 07 kwiecień 2018
11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1:2
15:00    Wawel Wirek-Sokół Wola1:3
16:00    Sparta Kat.-Piast Bieruń1:1
17:00    Pogoń Imielin-Grunwald R.Śl.6:0
17:00    Górnik 09-Krupiński0:0
17:00    Podlesianka K.-Pogoń R.Śl.7:1
17:00    LKS Łąka-Unia Kosztowy1:3
17:00    LKS Ogrodnik-MKS Iskra2:3
przejdź na górę
Kolejka 20 (14.04.2018)

sobota, 14 kwiecień 2018
13:00    Pogoń R.Śl.-Górnik 091:1
17:00    Unia Kosztowy-Urania R.Śl.4:1
17:00    Krupiński-Wawel Wirek1:2
17:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin2:0
17:00    Grunwald R.Śl.-Podlesianka K.0:6
17:00    Sokół Wola-Sparta Kat.2:3
17:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik2:0
niedziela, 15 kwiecień 2018
17:00    MKS Iskra-LKS Łąka0:3
przejdź na górę
Kolejka 21 (21.04.2018)

sobota, 21 kwiecień 2018
11:00    Urania R.Śl.-MKS Iskra1:2
15:00    Wawel Wirek-Pogoń R.Śl.4:0
16:00    Sparta Kat.-Krupiński3:0
17:00    Górnik 09-Grunwald R.Śl.2:0
17:00    Sokół Wola-Piast Bieruń1:1
17:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów4:0
17:00    Pogoń Imielin-Unia Kosztowy1:2
17:00    LKS Łąka-LKS Ogrodnik1:0
przejdź na górę
Kolejka 22 (28.04.2018)

sobota, 28 kwiecień 2018
11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek-:-
13:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.-:-
17:00    Piast Bieruń-LKS Łąka-:-
17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.-:-
17:00    MKS Iskra-Pogoń Imielin-:-
17:00    Unia Kosztowy-Podlesianka K.-:-
17:00    AKS Mikołów-Górnik 09-:-
17:00    Krupiński-Sokół Wola-:-
przejdź na górę
Kolejka 23 (01.05.2018)

wtorek, 01 maj 2018
11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka-:-
15:00    Wawel Wirek-AKS Mikołów-:-
17:00    Sparta Kat.-Grunwald R.Śl.-:-
17:00    Krupiński-Piast Bieruń-:-
17:00    Sokół Wola-Pogoń R.Śl.-:-
17:00    Górnik 09-Unia Kosztowy-:-
17:00    Podlesianka K.-MKS Iskra-:-
17:00    Pogoń Imielin-LKS Ogrodnik-:-
przejdź na górę
Kolejka 24 (05.05.2018)

sobota, 05 maj 2018
11:00    Grunwald R.Śl.-Sokół Wola-:-
17:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.-:-
17:00    Pogoń R.Śl.-Krupiński-:-
17:00    LKS Łąka-Pogoń Imielin-:-
17:00    LKS Ogrodnik-Podlesianka K.-:-
17:00    MKS Iskra-Górnik 09-:-
17:00    Unia Kosztowy-Wawel Wirek-:-
17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.-:-
przejdź na górę
Kolejka 25 (12.05.2018)

sobota, 12 maj 2018
15:00    Wawel Wirek-MKS Iskra-:-
17:00    Krupiński-Grunwald R.Śl.-:-
17:00    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.-:-
17:00    Pogoń R.Śl.-Piast Bieruń-:-
17:00    Sokół Wola-AKS Mikołów-:-
17:00    Sparta Kat.-Unia Kosztowy-:-
17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik-:-
17:00    Podlesianka K.-LKS Łąka-:-
przejdź na górę
Kolejka 26 (19.05.2018)

sobota, 19 maj 2018
11:00    Urania R.Śl.-Podlesianka K.-:-
11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń R.Śl.-:-
17:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin-:-
17:00    LKS Łąka-Górnik 09-:-
17:00    LKS Ogrodnik-Wawel Wirek-:-
17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.-:-
17:00    AKS Mikołów-Krupiński-:-
17:00    Unia Kosztowy-Sokół Wola-:-
przejdź na górę
Kolejka 27 (26.05.2018)

sobota, 26 maj 2018
11:00    Grunwald R.Śl.-Piast Bieruń-:-
15:00    Wawel Wirek-LKS Łąka-:-
17:00    Górnik 09-Urania R.Śl.-:-
17:00    Pogoń R.Śl.-AKS Mikołów-:-
17:00    Krupiński-Unia Kosztowy-:-
17:00    Sokół Wola-MKS Iskra-:-
17:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik-:-
17:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin-:-
przejdź na górę
Kolejka 28 (30.05.2018)

środa, 30 maj 2018
18:00    AKS Mikołów-Grunwald R.Śl.-:-
18:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.-:-
18:00    Pogoń Imielin-Górnik 09-:-
18:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek-:-
18:00    LKS Łąka-Sparta Kat.-:-
18:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola-:-
18:00    MKS Iskra-Krupiński-:-
18:00    Unia Kosztowy-Pogoń R.Śl.-:-
przejdź na górę
Kolejka 29 (02.06.2018)

sobota, 02 czerwiec 2018
11:00    Grunwald R.Śl.-Unia Kosztowy-:-
15:00    Wawel Wirek-Pogoń Imielin-:-
17:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.-:-
17:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń-:-
17:00    Pogoń R.Śl.-MKS Iskra-:-
17:00    Krupiński-LKS Ogrodnik-:-
17:00    Sokół Wola-LKS Łąka