GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (11.08.2018)

sobota, 11 sierpień 2018
11:00    Urania R.¦l.-Piast Bieruń1:0
15:00    Sokół Wola-LKS Ł±ka4:3
17:00    Wyzwolenie-AKS Mikołów2:4
17:00    LKS Studzienice-LKS Ogrodnik3:0
17:00    Sparta Kat.-MKS Lędziny2:3
17:00    Górnik 09-Podlesianka K.1:2
17:00    Pogoń Imielin-Górnik MK2:1
niedziela, 12 sierpień 2018
17:00    Fortuna Wyry-MKS Iskra3:1
przejdĽ na górę
Kolejka 2 (15.08.2018)

¶roda, 15 sierpień 2018
17:00    AKS Mikołów-Górnik MK4:0
17:00    LKS Ł±ka-Pogoń Imielin1:3
17:00    Piast Bieruń-Sokół Wola2:0
17:00    Podlesianka K.-Urania R.¦l.5:0
17:00    MKS Lędziny-Górnik 093:0
17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.1:2
17:00    LKS Ogrodnik-Fortuna Wyry1:1
17:00    Wyzwolenie-LKS Studzienice1:2
przejdĽ na górę
Kolejka 3 (18.08.2018)

sobota, 18 sierpień 2018
11:00    Urania R.¦l.-MKS Lędziny2:1
11:00    Górnik MK-LKS Ł±ka6:1
17:00    Fortuna Wyry-Wyzwolenie0:0
17:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik6:2
17:00    Górnik 09-MKS Iskra1:3
17:00    Sokół Wola-Podlesianka K.0:1
17:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń3:1
niedziela, 19 sierpień 2018
17:00    LKS Studzienice-AKS Mikołów0:4
przejdĽ na górę
Kolejka 4 (25.08.2018)

sobota, 25 sierpień 2018
11:00    MKS Lędziny-Sokół Wola-:-
17:00    AKS Mikołów-LKS Ł±ka-:-
17:00    Piast Bieruń-Górnik MK-:-
17:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin-:-
17:00    MKS Iskra-Urania R.¦l.-:-
niedziela, 26 sierpień 2018
11:00    Wyzwolenie-Sparta Kat.-:-
17:00    LKS Ogrodnik-Górnik 09-:-
17:00    LKS Studzienice-Fortuna Wyry-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 5 (01.09.2018)

sobota, 01 wrzesień 2018
11:00    Urania R.¦l.-LKS Ogrodnik-:-
16:00    Fortuna Wyry-AKS Mikołów-:-
16:00    Sparta Kat.-LKS Studzienice-:-
16:00    Górnik 09-Wyzwolenie-:-
16:00    Sokół Wola-MKS Iskra-:-
16:00    Pogoń Imielin-MKS Lędziny-:-
16:00    Górnik MK-Podlesianka K.-:-
16:00    LKS Ł±ka-Piast Bieruń-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 6 (08.09.2018)

sobota, 08 wrzesień 2018
16:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń-:-
16:00    Podlesianka K.-LKS Ł±ka-:-
16:00    MKS Lędziny-Górnik MK-:-
16:00    MKS Iskra-Pogoń Imielin-:-
16:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola-:-
16:00    Wyzwolenie-Urania R.¦l.-:-
16:00    LKS Studzienice-Górnik 09-:-
16:00    Fortuna Wyry-Sparta Kat.-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 7 (15.09.2018)

sobota, 15 wrzesień 2018
11:00    Urania R.¦l.-LKS Studzienice-:-
16:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów-:-
16:00    Górnik 09-Fortuna Wyry-:-
16:00    Sokół Wola-Wyzwolenie-:-
16:00    Pogoń Imielin-LKS Ogrodnik-:-
16:00    Górnik MK-MKS Iskra-:-
16:00    LKS Ł±ka-MKS Lędziny-:-
16:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 8 (22.09.2018)

sobota, 22 wrzesień 2018
16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.-:-
16:00    MKS Lędziny-Piast Bieruń-:-
16:00    MKS Iskra-LKS Ł±ka-:-
16:00    LKS Ogrodnik-Górnik MK-:-
16:00    Wyzwolenie-Pogoń Imielin-:-
16:00    LKS Studzienice-Sokół Wola-:-
16:00    Fortuna Wyry-Urania R.¦l.-:-
16:00    Sparta Kat.-Górnik 09-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 9 (29.09.2018)

sobota, 29 wrzesień 2018
11:00    Urania R.¦l.-Sparta Kat.-:-
16:00    Górnik 09-AKS Mikołów-:-
16:00    Sokół Wola-Fortuna Wyry-:-
16:00    Pogoń Imielin-LKS Studzienice-:-
16:00    Górnik MK-Wyzwolenie-:-
16:00    LKS Ł±ka-LKS Ogrodnik-:-
16:00    Piast Bieruń-MKS Iskra-:-
16:00    Podlesianka K.-MKS Lędziny-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 10 (06.10.2018)

sobota, 06 paĽdziernik 2018
15:00    AKS Mikołów-MKS Lędziny-:-
15:00    MKS Iskra-Podlesianka K.-:-
15:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń-:-
15:00    Wyzwolenie-LKS Ł±ka-:-
15:00    LKS Studzienice-Górnik MK-:-
15:00    Fortuna Wyry-Pogoń Imielin-:-
15:00    Sparta Kat.-Sokół Wola-:-
15:00    Górnik 09-Urania R.¦l.-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 11 (13.10.2018)

sobota, 13 paĽdziernik 2018
11:00    Urania R.¦l.-AKS Mikołów-:-
15:00    Sokół Wola-Górnik 09-:-
15:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.-:-
15:00    Górnik MK-Fortuna Wyry-:-
15:00    LKS Ł±ka-LKS Studzienice-:-
15:00    Piast Bieruń-Wyzwolenie-:-
15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik-:-
15:00    MKS Lędziny-MKS Iskra-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 12 (20.10.2018)

sobota, 20 paĽdziernik 2018
11:00    Urania R.¦l.-Sokół Wola-:-
15:00    AKS Mikołów-MKS Iskra-:-
15:00    LKS Ogrodnik-MKS Lędziny-:-
15:00    Wyzwolenie-Podlesianka K.-:-
15:00    LKS Studzienice-Piast Bieruń-:-
15:00    Fortuna Wyry-LKS Ł±ka-:-
15:00    Sparta Kat.-Górnik MK-:-
15:00    Górnik 09-Pogoń Imielin-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 13 (27.10.2018)

sobota, 27 paĽdziernik 2018
14:00    Sokół Wola-AKS Mikołów-:-
14:00    Pogoń Imielin-Urania R.¦l.-:-
14:00    Górnik MK-Górnik 09-:-
14:00    LKS Ł±ka-Sparta Kat.-:-
14:00    Piast Bieruń-Fortuna Wyry-:-
14:00    Podlesianka K.-LKS Studzienice-:-
14:00    MKS Lędziny-Wyzwolenie-:-
14:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 14 (03.11.2018)

sobota, 03 listopad 2018
11:00    Urania R.¦l.-Górnik MK-:-
14:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik-:-
14:00    Wyzwolenie-MKS Iskra-:-
14:00    LKS Studzienice-MKS Lędziny-:-
14:00    Fortuna Wyry-Podlesianka K.-:-
14:00    Sparta Kat.-Piast Bieruń-:-
14:00    Górnik 09-LKS Ł±ka-:-
14:00    Sokół Wola-Pogoń Imielin-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 15 (10.11.2018)

sobota, 10 listopad 2018
13:30    Pogoń Imielin-AKS Mikołów-:-
13:30    Górnik MK-Sokół Wola-:-
13:30    LKS Ł±ka-Urania R.¦l.-:-
13:30    Piast Bieruń-Górnik 09-:-
13:30    Podlesianka K.-Sparta Kat.-:-
13:30    MKS Lędziny-Fortuna Wyry-:-
13:30    MKS Iskra-LKS Studzienice-:-
13:30    LKS Ogrodnik-Wyzwolenie-:-
przejdĽ na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.¦l.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
MKS Lędziny13:03
Sparta Kat.28:53
10 Sokół Wola24:43
11 LKS Studzienice23:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Ł±ka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
AKS Mikołów312:29
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
4 Urania R.¦l.33:66
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice35:56
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Ł±ka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
AKS Mikołów28:26
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.¦l.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Ł±ka24:100