GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (11.08.2018)

sobota, 11 sierpień 2018
11:00    Urania R.¦l.-Piast Bieruń1:0
15:00    Sokół Wola-LKS Ł±ka4:3
17:00    Wyzwolenie-AKS Mikołów2:4
17:00    LKS Studzienice-LKS Ogrodnik3:0
17:00    Sparta Kat.-MKS Lędziny2:3
17:00    Górnik 09-Podlesianka K.1:2
17:00    Pogoń Imielin-Górnik MK2:1
niedziela, 12 sierpień 2018
17:00    Fortuna Wyry-MKS Iskra3:1
przejdĽ na górę
Kolejka 2 (15.08.2018)

¶roda, 15 sierpień 2018
17:00    AKS Mikołów-Górnik MK4:0
17:00    LKS Ł±ka-Pogoń Imielin1:3
17:00    Piast Bieruń-Sokół Wola2:0
17:00    Podlesianka K.-Urania R.¦l.5:0
17:00    MKS Lędziny-Górnik 093:0
17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.1:2
17:00    LKS Ogrodnik-Fortuna Wyry1:1
17:00    Wyzwolenie-LKS Studzienice1:2
przejdĽ na górę
Kolejka 3 (18.08.2018)

sobota, 18 sierpień 2018
11:00    Urania R.¦l.-MKS Lędziny2:1
11:00    Górnik MK-LKS Ł±ka6:1
17:00    Fortuna Wyry-Wyzwolenie0:0
17:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik6:2
17:00    Górnik 09-MKS Iskra1:3
17:00    Sokół Wola-Podlesianka K.0:1
17:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń3:1
niedziela, 19 sierpień 2018
17:00    LKS Studzienice-AKS Mikołów0:4
przejdĽ na górę
Kolejka 4 (25.08.2018)

sobota, 25 sierpień 2018
11:00    MKS Lędziny-Sokół Wola2:2
17:00    AKS Mikołów-LKS Ł±ka4:0
17:00    Piast Bieruń-Górnik MK3:1
17:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin0:2
17:00    MKS Iskra-Urania R.¦l.4:2
niedziela, 26 sierpień 2018
11:00    Wyzwolenie-Sparta Kat.2:2
17:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092:0
17:00    LKS Studzienice-Fortuna Wyry2:2
przejdĽ na górę
Kolejka 5 (01.09.2018)

sobota, 01 wrzesień 2018
11:00    Urania R.¦l.-LKS Ogrodnik2:0
11:00    Górnik MK-Podlesianka K.1:3
16:00    Górnik 09-Wyzwolenie3:1
16:00    Sokół Wola-MKS Iskra2:3
16:00    Pogoń Imielin-MKS Lędziny2:0
16:00    LKS Ł±ka-Piast Bieruń1:0
18:30    Sparta Kat.-LKS Studzienice1:0
niedziela, 02 wrzesień 2018
16:00    Fortuna Wyry-AKS Mikołów2:1
przejdĽ na górę
Kolejka 6 (08.09.2018)

sobota, 08 wrzesień 2018
11:00    Wyzwolenie-Urania R.¦l.1:2
16:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń3:0
16:00    Podlesianka K.-LKS Ł±ka3:0
16:00    MKS Iskra-Pogoń Imielin1:4
16:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola0:3
16:00    LKS Studzienice-Górnik 096:2
17:00    MKS Lędziny-Górnik MK0:2
niedziela, 09 wrzesień 2018
16:00    Fortuna Wyry-Sparta Kat.1:1
przejdĽ na górę
Kolejka 7 (15.09.2018)

sobota, 15 wrzesień 2018
11:00    Urania R.¦l.-LKS Studzienice8:1
11:00    Górnik MK-MKS Iskra0:2
11:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.0:3
16:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów0:3
16:00    Sokół Wola-Wyzwolenie5:4
16:00    Pogoń Imielin-LKS Ogrodnik1:1
16:00    LKS Ł±ka-MKS Lędziny2:2
17:00    Górnik 09-Fortuna Wyry1:0
przejdĽ na górę
Kolejka 8 (22.09.2018)

sobota, 22 wrzesień 2018
16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.1:0
16:00    MKS Lędziny-Piast Bieruń1:0
16:00    LKS Ogrodnik-Górnik MK1:3
16:00    Wyzwolenie-Pogoń Imielin3:2
niedziela, 23 wrzesień 2018
16:00    MKS Iskra-LKS Ł±ka2:0
16:00    LKS Studzienice-Sokół Wola0:0
16:00    Fortuna Wyry-Urania R.¦l.4:1
17:00    Sparta Kat.-Górnik 095:0
przejdĽ na górę
Kolejka 9 (29.09.2018)

sobota, 29 wrzesień 2018
11:00    Urania R.¦l.-Sparta Kat.1:5
11:00    Górnik MK-Wyzwolenie1:0
16:00    Górnik 09-AKS Mikołów1:3
16:00    Sokół Wola-Fortuna Wyry1:2
16:00    Pogoń Imielin-LKS Studzienice2:4
16:00    LKS Ł±ka-LKS Ogrodnik0:1
16:00    Piast Bieruń-MKS Iskra0:1
16:00    Podlesianka K.-MKS Lędziny0:0
przejdĽ na górę
Kolejka 10 (06.10.2018)

sobota, 06 paĽdziernik 2018
15:00    AKS Mikołów-MKS Lędziny2:1
15:00    MKS Iskra-Podlesianka K.0:0
15:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń0:1
15:00    Wyzwolenie-LKS Ł±ka0:3
15:00    LKS Studzienice-Górnik MK1:4
15:00    Górnik 09-Urania R.¦l.5:3
niedziela, 07 paĽdziernik 2018
15:00    Fortuna Wyry-Pogoń Imielin0:2
18:30    Sparta Kat.-Sokół Wola4:2
przejdĽ na górę
Kolejka 11 (13.10.2018)

sobota, 13 paĽdziernik 2018
11:00    Urania R.¦l.-AKS Mikołów1:4
11:00    Górnik MK-Fortuna Wyry1:1
15:00    Sokół Wola-Górnik 095:2
15:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.0:0
15:00    LKS Ł±ka-LKS Studzienice2:6
15:00    Piast Bieruń-Wyzwolenie6:1
15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik4:0
15:00    MKS Lędziny-MKS Iskra2:0
przejdĽ na górę
Kolejka 12 (20.10.2018)

sobota, 20 paĽdziernik 2018
10:00    Urania R.¦l.-Sokół Wola2:1
15:00    AKS Mikołów-MKS Iskra1:0
15:00    LKS Ogrodnik-MKS Lędziny0:3
15:00    Wyzwolenie-Podlesianka K.1:3
15:00    Górnik 09-Pogoń Imielin0:3
niedziela, 21 paĽdziernik 2018
15:00    LKS Studzienice-Piast Bieruń1:4
15:00    Fortuna Wyry-LKS Ł±ka3:0
17:00    Sparta Kat.-Górnik MK4:0
przejdĽ na górę
Kolejka 13 (27.10.2018)

sobota, 27 paĽdziernik 2018
11:00    Górnik MK-Górnik 093:1
11:00    MKS Lędziny-Wyzwolenie4:1
14:00    Sokół Wola-AKS Mikołów1:0
14:00    Pogoń Imielin-Urania R.¦l.4:0
14:00    LKS Ł±ka-Sparta Kat.1:5
14:00    Piast Bieruń-Fortuna Wyry0:1
14:00    Podlesianka K.-LKS Studzienice2:1
14:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik1:0
przejdĽ na górę
Kolejka 14 (03.11.2018)

sobota, 03 listopad 2018
11:00    Urania R.¦l.-Górnik MK2:2
14:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik1:0
14:00    Wyzwolenie-MKS Iskra1:4
14:00    LKS Studzienice-MKS Lędziny2:6
14:00    Górnik 09-LKS Ł±ka4:0
14:00    Sokół Wola-Pogoń Imielin1:2
17:30    Sparta Kat.-Piast Bieruń1:1
niedziela, 04 listopad 2018
14:00    Fortuna Wyry-Podlesianka K.3:8
przejdĽ na górę
Kolejka 15 (10.11.2018)

sobota, 10 listopad 2018
11:00    Górnik MK-Sokół Wola5:3
13:30    Pogoń Imielin-AKS Mikołów1:1
13:30    LKS Ł±ka-Urania R.¦l.2:3
13:30    Podlesianka K.-Sparta Kat.2:2
13:30    MKS Lędziny-Fortuna Wyry2:2
13:30    MKS Iskra-LKS Studzienice5:2
13:30    LKS Ogrodnik-Wyzwolenie1:2
sobota, 17 listopad 2018
12:00    Piast Bieruń-Górnik 092:0
przejdĽ na górę
Kolejka 16 (16.03.2019)

sobota, 16 marzec 2019
11:00    AKS Mikołów-Wyzwolenie3:0
11:00    MKS Lędziny-Sparta Kat.0:1
11:00    Górnik MK-Pogoń Imielin1:1
15:30    Piast Bieruń-Urania R.¦l.0:1
15:30    LKS Ł±ka-Sokół Wola5:0
15:30    LKS Ogrodnik-LKS Studzienice4:0
15:30    Podlesianka K.-Górnik 095:1
15:30    MKS Iskra-Fortuna Wyry2:1
przejdĽ na górę
Kolejka 17 (23.03.2019)

sobota, 23 marzec 2019
11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.1:4
13:00    Górnik MK-AKS Mikołów1:8
15:30    Pogoń Imielin-LKS Ł±ka3:2
15:30    Sokół Wola-Piast Bieruń1:3
15:30    Górnik 09-MKS Lędziny0:2
15:30    LKS Studzienice-Wyzwolenie5:0
18:00    Sparta Kat.-MKS Iskra1:1
niedziela, 24 marzec 2019
15:30    Fortuna Wyry-LKS Ogrodnik0:2
przejdĽ na górę
Kolejka 18 (30.03.2019)

sobota, 30 marzec 2019
12:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin0:2
16:00    MKS Lędziny-Urania R.¦l.5:0
16:00    LKS Ł±ka-Górnik MK2:0
16:00    Wyzwolenie-Fortuna Wyry2:2
16:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.2:2
16:00    MKS Iskra-Górnik 092:0
16:00    Podlesianka K.-Sokół Wola2:1
16:00    AKS Mikołów-LKS Studzienice3:1
przejdĽ na górę
Kolejka 19 (06.04.2019)

sobota, 06 kwiecień 2019
11:00    Górnik MK-Piast Bieruń5:3
11:00    Urania R.¦l.-MKS Iskra1:2
17:00    Sokół Wola-MKS Lędziny0:1
17:00    LKS Ł±ka-AKS Mikołów0:1
17:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.0:5
17:00    Sparta Kat.-Wyzwolenie6:0
17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik0:3
niedziela, 07 kwiecień 2019
17:00    Fortuna Wyry-LKS Studzienice1:2
przejdĽ na górę
Kolejka 20 (13.04.2019)

sobota, 13 kwiecień 2019
12:00    Piast Bieruń-LKS Ł±ka2:3
17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.¦l.2:1
17:00    Podlesianka K.-Górnik MK4:2
17:00    Wyzwolenie-Górnik 093:3
17:00    MKS Iskra-Sokół Wola4:1
17:00    MKS Lędziny-Pogoń Imielin2:2
17:00    LKS Studzienice-Sparta Kat.0:0
17:00    AKS Mikołów-Fortuna Wyry1:0
przejdĽ na górę
Kolejka 21 (20.04.2019)

sobota, 20 kwiecień 2019
11:00    Urania R.¦l.-Wyzwolenie6:1
11:00    LKS Ł±ka-Podlesianka K.0:3
11:00    Górnik MK-MKS Lędziny1:5
11:00    Sparta Kat.-Fortuna Wyry1:2
12:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1:3
13:00    Pogoń Imielin-MKS Iskra1:3
13:00    Sokół Wola-LKS Ogrodnik3:1
13:00    Górnik 09-LKS Studzienice2:2
przejdĽ na górę
Kolejka 22 (27.04.2019)

sobota, 27 kwiecień 2019
11:00    MKS Lędziny-LKS Ł±ka2:0
17:00    MKS Iskra-Górnik MK3:2
17:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2:1
17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.3:0
17:00    Wyzwolenie-Sokół Wola1:2
17:00    LKS Ogrodnik-Pogoń Imielin1:1
niedziela, 28 kwiecień 2019
17:00    LKS Studzienice-Urania R.¦l.2:3
17:00    Fortuna Wyry-Górnik 095:1
przejdĽ na górę
Kolejka 23 (01.05.2019)

¶roda, 01 maj 2019
11:00    Górnik MK-LKS Ogrodnik0:1
11:00    Pogoń Imielin-Wyzwolenie8:1
11:00    Urania R.¦l.-Fortuna Wyry3:6
12:00    Piast Bieruń-MKS Lędziny0:1
17:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów3:0
17:00    LKS Ł±ka-MKS Iskra1:2
17:00    Sokół Wola-LKS Studzienice2:0
17:00    Górnik 09-Sparta Kat.5:2
przejdĽ na górę
Kolejka 24 (04.05.2019)

sobota, 04 maj 2019
17:00    Sparta Kat.-Urania R.¦l.2:2
17:00    Wyzwolenie-Górnik MK4:5
17:00    AKS Mikołów-Górnik 096:0
17:00    LKS Studzienice-Pogoń Imielin2:1
17:00    LKS Ogrodnik-LKS Ł±ka2:0
17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń1:2
niedziela, 05 maj 2019
17:00    Fortuna Wyry-Sokół Wola0:0
17:00    MKS Lędziny-Podlesianka K.1:3
przejdĽ na górę
Kolejka 25 (11.05.2019)

sobota, 11 maj 2019
11:00    MKS Lędziny-AKS Mikołów0:1
11:00    Górnik MK-LKS Studzienice3:1
11:00    Urania R.¦l.-Górnik 093:2
12:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik1:3
13:00    Podlesianka K.-MKS Iskra4:1
17:00    LKS Ł±ka-Wyzwolenie2:0
17:00    Pogoń Imielin-Fortuna Wyry2:2
17:00    Sokół Wola-Sparta Kat.1:1
przejdĽ na górę
Kolejka 26 (18.05.2019)

sobota, 18 maj 2019
15:00    LKS Ogrodnik-Podlesianka K.0:1
17:00    AKS Mikołów-Urania R.¦l.1:0
17:00    Górnik 09-Sokół Wola2:0
17:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0:0
17:00    LKS Studzienice-LKS Ł±ka3:1
17:00    Wyzwolenie-Piast Bieruń0:5
17:00    MKS Iskra-MKS Lędziny2:3
niedziela, 19 maj 2019
17:00    Fortuna Wyry-Górnik MK2:1
przejdĽ na górę
Kolejka 27 (25.05.2019)

sobota, 25 maj 2019
11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0:0
17:00    Sokół Wola-Urania R.¦l.1:2
17:00    MKS Iskra-AKS Mikołów2:2
17:00    Pogoń Imielin-Górnik 093:1
17:00    LKS Ł±ka-Fortuna Wyry2:4
18:00    MKS Lędziny-LKS Ogrodnik0:0
niedziela, 26 maj 2019
13:00    Podlesianka K.-Wyzwolenie8:0
¶roda, 05 czerwiec 2019
17:00    Piast Bieruń-LKS Studzienice5:3
przejdĽ na górę
Kolejka 28 (01.06.2019)

sobota, 01 czerwiec 2019
11:00    AKS Mikołów-Sokół Wola1:0
11:00    Urania R.¦l.-Pogoń Imielin2:1
17:00    Górnik 09-Górnik MK1:4
17:00    Sparta Kat.-LKS Ł±ka3:1
17:00    LKS Studzienice-Podlesianka K.2:7
17:00    LKS Ogrodnik-MKS Iskra2:4
niedziela, 02 czerwiec 2019
11:00    Wyzwolenie-MKS Lędziny0:3
17:00    Fortuna Wyry-Piast Bieruń4:0
przejdĽ na górę
Kolejka 29 (08.06.2019)

sobota, 08 czerwiec 2019
11:00    Górnik MK-Urania R.¦l.4:4
13:00    MKS Iskra-Wyzwolenie3:2
17:00    LKS Ogrodnik-AKS Mikołów1:5
17:00    MKS Lędziny-LKS Studzienice3:1
17:00    LKS Ł±ka-Górnik 093:1
17:00    Pogoń Imielin-Sokół Wola2:3
17:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.