GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (26.08.2018)

sobota, 25 sierpień 2018
11:00    Wawel Wirek-KS Stadion ¦l±ski Chorzów3:0
11:00    Grunwald R.¦l.-Urania II R.¦l.0:0
niedziela, 26 sierpień 2018
11:00    PKS Józefka-Strażak Mikołów6:1
11:00    KS Hetman 22 Katowice-¦l±sk II ¦w.1:1
11:00    TP Jastrz±b-UKS Szopienice2:0
11:00    Kolejarz Kat.-AKS II Mikołów3:0
11:00    MKS II Siemianowice-Gieksa II-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 2 (02.09.2018)

niedziela, 02 wrzesień 2018
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Gieksa II-:-
11:00    AKS II Mikołów-MKS II Siemianowice2:0
11:00    UKS Szopienice-Kolejarz Kat.6:1
11:00    ¦l±sk II ¦w.-TP Jastrz±b0:2
11:00    Strażak Mikołów-KS Hetman 22 Katowice2:0
11:00    Urania II R.¦l.-PKS Józefka1:1
11:00    Wawel Wirek-Grunwald R.¦l.3:0
przejdĽ na górę
Kolejka 3 (09.09.2018)

sobota, 08 wrzesień 2018
17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.¦l.2:2
niedziela, 09 wrzesień 2018
11:00    Grunwald R.¦l.-KS Stadion ¦l±ski Chorzów5:0
11:00    PKS Józefka-Wawel Wirek0:2
11:00    TP Jastrz±b-Strażak Mikołów1:1
11:00    Kolejarz Kat.-¦l±sk II ¦w.0:4
11:00    MKS II Siemianowice-UKS Szopienice0:2
11:00    Gieksa II-AKS II Mikołów-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 4 (16.09.2018)

niedziela, 16 wrzesień 2018
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-AKS II Mikołów1:1
11:00    UKS Szopienice-Gieksa II-:-
11:00    ¦l±sk II ¦w.-MKS II Siemianowice1:1
11:00    Strażak Mikołów-Kolejarz Kat.2:1
11:00    Urania II R.¦l.-TP Jastrz±b0:2
11:00    Wawel Wirek-KS Hetman 22 Katowice6:1
11:00    Grunwald R.¦l.-PKS Józefka2:2
przejdĽ na górę
Kolejka 5 (23.09.2018)

sobota, 22 wrzesień 2018
13:30    Kolejarz Kat.-Urania II R.¦l.2:4
niedziela, 23 wrzesień 2018
11:00    PKS Józefka-KS Stadion ¦l±ski Chorzów5:0
11:00    KS Hetman 22 Katowice-Grunwald R.¦l.1:2
11:00    TP Jastrz±b-Wawel Wirek1:0
11:00    MKS II Siemianowice-Strażak Mikołów6:1
11:00    Gieksa II-¦l±sk II ¦w.-:-
11:00    AKS II Mikołów-UKS Szopienice2:2
przejdĽ na górę
Kolejka 6 (30.09.2018)

niedziela, 30 wrzesień 2018
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-UKS Szopienice2:3
11:00    ¦l±sk II ¦w.-AKS II Mikołów0:4
11:00    Strażak Mikołów-Gieksa II-:-
11:00    Urania II R.¦l.-MKS II Siemianowice2:3
11:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.7:0
11:00    Grunwald R.¦l.-TP Jastrz±b5:0
11:00    PKS Józefka-KS Hetman 22 Katowice6:1
przejdĽ na górę
Kolejka 7 (07.10.2018)

niedziela, 07 paĽdziernik 2018
11:00    KS Hetman 22 Katowice-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1:0
11:00    TP Jastrz±b-PKS Józefka2:0
11:00    Kolejarz Kat.-Grunwald R.¦l.2:2
11:00    MKS II Siemianowice-Wawel Wirek3:1
11:00    Gieksa II-Urania II R.¦l.-:-
11:00    AKS II Mikołów-Strażak Mikołów1:2
11:00    UKS Szopienice-¦l±sk II ¦w.9:1
przejdĽ na górę
Kolejka 8 (14.10.2018)

niedziela, 14 paĽdziernik 2018
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-¦l±sk II ¦w.0:2
11:00    Strażak Mikołów-UKS Szopienice2:5
11:00    Urania II R.¦l.-AKS II Mikołów1:3
11:00    Wawel Wirek-Gieksa II-:-
11:00    Grunwald R.¦l.-MKS II Siemianowice2:2
11:00    PKS Józefka-Kolejarz Kat.4:0
11:00    KS Hetman 22 Katowice-TP Jastrz±b0:3
przejdĽ na górę
Kolejka 9 (21.10.2018)

sobota, 20 paĽdziernik 2018
15:00    UKS Szopienice-Urania II R.¦l.4:3
niedziela, 21 paĽdziernik 2018
11:00    TP Jastrz±b-KS Stadion ¦l±ski Chorzów4:0
11:00    Kolejarz Kat.-KS Hetman 22 Katowice2:1
11:00    MKS II Siemianowice-PKS Józefka1:4
11:00    Gieksa II-Grunwald R.¦l.-:-
11:00    AKS II Mikołów-Wawel Wirek1:0
11:00    ¦l±sk II ¦w.-Strażak Mikołów2:5
przejdĽ na górę
Kolejka 10 (28.10.2018)

niedziela, 28 paĽdziernik 2018
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Strażak Mikołów1:1
11:00    Urania II R.¦l.-¦l±sk II ¦w.2:1
11:00    Wawel Wirek-UKS Szopienice3:2
11:00    Grunwald R.¦l.-AKS II Mikołów2:0
11:00    PKS Józefka-Gieksa II-:-
11:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice2:1
11:00    TP Jastrz±b-Kolejarz Kat.3:2
przejdĽ na górę
Kolejka 11 (04.11.2018)

sobota, 03 listopad 2018
14:00    Strażak Mikołów-Urania II R.¦l.1:2
niedziela, 04 listopad 2018
11:00    Kolejarz Kat.-KS Stadion ¦l±ski Chorzów2:0
11:00    MKS II Siemianowice-TP Jastrz±b1:1
11:00    Gieksa II-KS Hetman 22 Katowice-:-
11:00    AKS II Mikołów-PKS Józefka2:1
11:00    UKS Szopienice-Grunwald R.¦l.3:5
11:00    ¦l±sk II ¦w.-Wawel Wirek0:3
przejdĽ na górę
Kolejka 12 (11.11.2018)

niedziela, 11 listopad 2018
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Urania II R.¦l.2:2
11:00    Wawel Wirek-Strażak Mikołów4:1
11:00    Grunwald R.¦l.-¦l±sk II ¦w.3:0
11:00    PKS Józefka-UKS Szopienice0:2
11:00    KS Hetman 22 Katowice-AKS II Mikołów0:1
11:00    TP Jastrz±b-Gieksa II-:-
11:00    Kolejarz Kat.-MKS II Siemianowice1:0
przejdĽ na górę
Kolejka 13 (18.11.2018)

niedziela, 18 listopad 2018
11:00    MKS II Siemianowice-KS Stadion ¦l±ski Chorzów5:1
11:00    Gieksa II-Kolejarz Kat.-:-
11:00    AKS II Mikołów-TP Jastrz±b1:1
11:00    UKS Szopienice-KS Hetman 22 Katowice3:0
11:00    ¦l±sk II ¦w.-PKS Józefka3:5
11:00    Strażak Mikołów-Grunwald R.¦l.0:2
11:00    Urania II R.¦l.-Wawel Wirek2:1
przejdĽ na górę
Kolejka 14 (24.03.2019)

niedziela, 24 marzec 2019
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Wawel Wirek0:4
11:00    Urania II R.¦l.-Grunwald R.¦l.3:4
11:00    Strażak Mikołów-PKS Józefka0:6
11:00    ¦l±sk II ¦w.-KS Hetman 22 Katowice0:3
11:00    UKS Szopienice-TP Jastrz±b0:0
11:00    AKS II Mikołów-Kolejarz Kat.4:2
11:00    Gieksa II-MKS II Siemianowice-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 15 (31.03.2019)

niedziela, 31 marzec 2019
11:00    Gieksa II-KS Stadion ¦l±ski Chorzów-:-
11:00    MKS II Siemianowice-AKS II Mikołów1:5
11:00    Kolejarz Kat.-UKS Szopienice0:7
11:00    TP Jastrz±b-¦l±sk II ¦w.3:0
11:00    KS Hetman 22 Katowice-Strażak Mikołów4:1
11:00    Grunwald R.¦l.-Wawel Wirek1:3
16:00    PKS Józefka-Urania II R.¦l.5:1
przejdĽ na górę
Kolejka 16 (07.04.2019)

niedziela, 07 kwiecień 2019
11:00    Urania II R.¦l.-KS Hetman 22 Katowice0:1
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Grunwald R.¦l.2:3
11:00    Wawel Wirek-PKS Józefka3:0
11:00    Strażak Mikołów-TP Jastrz±b1:2
11:00    ¦l±sk II ¦w.-Kolejarz Kat.0:3
11:00    UKS Szopienice-MKS II Siemianowice0:2
11:00    AKS II Mikołów-Gieksa II-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 17 (14.04.2019)

sobota, 13 kwiecień 2019
16:00    TP Jastrz±b-Urania II R.¦l.2:1
niedziela, 14 kwiecień 2019
11:00    AKS II Mikołów-KS Stadion ¦l±ski Chorzów4:4
11:00    Gieksa II-UKS Szopienice-:-
11:00    MKS II Siemianowice-¦l±sk II ¦w.3:0
11:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mikołów4:0
11:00    KS Hetman 22 Katowice-Wawel Wirek1:4
11:00    PKS Józefka-Grunwald R.¦l.4:0
przejdĽ na górę
Kolejka 18 (28.04.2019)

niedziela, 28 kwiecień 2019
11:00    Urania II R.¦l.-Kolejarz Kat.2:1
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-PKS Józefka2:6
11:00    Grunwald R.¦l.-KS Hetman 22 Katowice8:0
11:00    Wawel Wirek-TP Jastrz±b2:0
11:00    Strażak Mikołów-MKS II Siemianowice1:3
11:00    ¦l±sk II ¦w.-Gieksa II-:-
11:00    UKS Szopienice-AKS II Mikołów8:1
przejdĽ na górę
Kolejka 19 (05.05.2019)

niedziela, 05 maj 2019
11:00    UKS Szopienice-KS Stadion ¦l±ski Chorzów6:1
11:00    AKS II Mikołów-¦l±sk II ¦w.3:0
11:00    Gieksa II-Strażak Mikołów-:-
11:00    MKS II Siemianowice-Urania II R.¦l.2:2
11:00    Kolejarz Kat.-Wawel Wirek0:5
11:00    TP Jastrz±b-Grunwald R.¦l.2:4
11:00    KS Hetman 22 Katowice-PKS Józefka0:8
przejdĽ na górę
Kolejka 20 (12.05.2019)

niedziela, 12 maj 2019
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-KS Hetman 22 Katowice3:3
11:00    PKS Józefka-TP Jastrz±b2:1
11:00    Grunwald R.¦l.-Kolejarz Kat.4:0
11:00    Wawel Wirek-MKS II Siemianowice6:0
11:00    Urania II R.¦l.-Gieksa II-:-
11:00    Strażak Mikołów-AKS II Mikołów1:3
11:00    ¦l±sk II ¦w.-UKS Szopienice0:3
przejdĽ na górę
Kolejka 21 (19.05.2019)

niedziela, 19 maj 2019
11:00    ¦l±sk II ¦w.-KS Stadion ¦l±ski Chorzów0:3
11:00    UKS Szopienice-Strażak Mikołów6:0
11:00    AKS II Mikołów-Urania II R.¦l.1:2
11:00    Gieksa II-Wawel Wirek-:-
11:00    MKS II Siemianowice-Grunwald R.¦l.0:0
11:00    Kolejarz Kat.-PKS Józefka0:6
11:00    TP Jastrz±b-KS Hetman 22 Katowice4:0
przejdĽ na górę
Kolejka 22 (26.05.2019)

niedziela, 26 maj 2019
11:00    Urania II R.¦l.-UKS Szopienice3:0
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-TP Jastrz±b1:2
11:00    KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.2:0
11:00    PKS Józefka-MKS II Siemianowice1:3
11:00    Grunwald R.¦l.-Gieksa II-:-
11:00    Wawel Wirek-AKS II Mikołów3:0
11:00    Strażak Mikołów-¦l±sk II ¦w.3:0
przejdĽ na górę
Kolejka 23 (02.06.2019)

niedziela, 02 czerwiec 2019
11:00    Strażak Mikołów-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1:6
11:00    ¦l±sk II ¦w.-Urania II R.¦l.0:3
11:00    UKS Szopienice-Wawel Wirek6:4
11:00    AKS II Mikołów-Grunwald R.¦l.0:2
11:00    Gieksa II-PKS Józefka-:-
11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice6:0
11:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrz±b1:10
przejdĽ na górę
Kolejka 24 (09.06.2019)

niedziela, 09 czerwiec 2019
11:00    Urania II R.¦l.-Strażak Mikołów-:-
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Kolejarz Kat.-:-
11:00    TP Jastrz±b-MKS II Siemianowice10:0
11:00    KS Hetman 22 Katowice-Gieksa II-:-
11:00    PKS Józefka-AKS II Mikołów-:-
11:00    Grunwald R.¦l.-UKS Szopienice2:0
11:00    Wawel Wirek-¦l±sk II ¦w.-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 25 (16.06.2019)

niedziela, 16 czerwiec 2019
11:00    Urania II R.¦l.-KS Stadion ¦l±ski Chorzów-:-
11:00    Strażak Mikołów-Wawel Wirek-:-
11:00    ¦l±sk II ¦w.-Grunwald R.¦l.-:-
11:00    UKS Szopienice-PKS Józefka-:-
11:00    AKS II Mikołów-KS Hetman 22 Katowice-:-
11:00    Gieksa II-TP Jastrz±b-:-
11:00    MKS II Siemianowice-Kolejarz Kat.-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 26 (23.06.2019)

niedziela, 23 czerwiec 2019
11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-MKS II Siemianowice-:-
11:00    Kolejarz Kat.-Gieksa II-:-
11:00    TP Jastrz±b-AKS II Mikołów-:-
11:00    KS Hetman 22 Katowice-UKS Szopienice-:-
11:00    PKS Józefka-¦l±sk II ¦w.-:-
11:00    Grunwald R.¦l.-Strażak Mikołów-:-
11:00    Wawel Wirek-Urania II R.¦l.-:-
przejdĽ na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.¦l.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140