GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (10.08.2019)

sobota, 10 sierpień 2019
11:00    Urania R.¦l.-Górnik Piaski6:1
11:00    Górnik MK-Naprzód Lipiny5:2
15:15    Wawel Wirek-Zagłębie II5:1
17:00    LKS Tęcza-LKS ¬ródło3:1
17:00    AKS Niwka-Podlesianka K.1:2
17:00    LKS Niwy-Wojkowice0:3
17:00    Cyklon Rog.-Szczakowianka0:1
17:00    MKS Siem-ce-Sparta Kat.1:2
niedziela, 11 sierpień 2019
16:00    Orzeł Mokre-Pogoń Imielin0:3
przejdĽ na górę
Kolejka 2 (17.08.2019)

¶roda, 14 sierpień 2019
18:00    Naprzód Lipiny-MKS Siem-ce2:1
sobota, 17 sierpień 2019
11:00    Górnik Piaski-Cyklon Rog.1:3
15:00    LKS ¬ródło-AKS Niwka1:1
15:15    Wawel Wirek-Orzeł Mokre4:0
17:00    Szczakowianka-Górnik MK6:0
17:00    Wojkowice-Urania R.¦l.5:2
17:00    Podlesianka K.-LKS Niwy2:1
17:00    Pogoń Imielin-LKS Tęcza4:1
niedziela, 18 sierpień 2019
11:00    Zagłębie II-Sparta Kat.2:3
przejdĽ na górę
Kolejka 3 (24.08.2019)

pi±tek, 23 sierpień 2019
18:00    MKS Siem-ce-Szczakowianka1:4
sobota, 24 sierpień 2019
11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.-:-
11:00    Górnik MK-Górnik Piaski-:-
11:00    Sparta Kat.-Naprzód Lipiny-:-
17:00    Orzeł Mokre-Zagłębie II-:-
17:00    LKS Niwy-LKS ¬ródło-:-
17:00    Cyklon Rog.-Wojkowice-:-
17:00    AKS Niwka-Pogoń Imielin-:-
niedziela, 25 sierpień 2019
16:00    LKS Tęcza-Wawel Wirek-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 4 (28.08.2019)

¶roda, 28 sierpień 2019
18:00    Zagłębie II-Naprzód Lipiny-:-
18:00    Szczakowianka-Sparta Kat.-:-
18:00    Górnik Piaski-MKS Siem-ce-:-
18:00    Wojkowice-Górnik MK-:-
18:00    Podlesianka K.-Cyklon Rog.-:-
18:00    LKS ¬ródło-Urania R.¦l.-:-
18:00    Pogoń Imielin-LKS Niwy-:-
18:00    Wawel Wirek-AKS Niwka-:-
18:00    Orzeł Mokre-LKS Tęcza-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 5 (31.08.2019)

sobota, 31 sierpień 2019
11:00    Urania R.¦l.-Pogoń Imielin-:-
17:00    LKS Tęcza-Zagłębie II-:-
17:00    AKS Niwka-Orzeł Mokre-:-
17:00    LKS Niwy-Wawel Wirek-:-
17:00    Cyklon Rog.-LKS ¬ródło-:-
17:00    Górnik MK-Podlesianka K.-:-
17:00    MKS Siem-ce-Wojkowice-:-
17:00    Sparta Kat.-Górnik Piaski-:-
17:00    Naprzód Lipiny-Szczakowianka-:-
przejdĽ na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40