GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (10.08.2019)

sobota, 10 sierpień 2019
11:00    Urania R.¦l.-Górnik Piaski6:1
11:00    Górnik MK-Naprzód Lipiny5:2
15:15    Wawel Wirek-Zagłębie II5:1
17:00    LKS Tęcza-LKS ¬ródło3:1
17:00    AKS Niwka-Podlesianka K.1:2
17:00    LKS Niwy-Wojkowice0:3
17:00    Cyklon Rog.-Szczakowianka0:1
17:00    MKS Siem-ce-Sparta Kat.1:2
niedziela, 11 sierpień 2019
16:00    Orzeł Mokre-Pogoń Imielin0:3
przejdĽ na górę
Kolejka 2 (17.08.2019)

¶roda, 14 sierpień 2019
18:00    Naprzód Lipiny-MKS Siem-ce2:1
sobota, 17 sierpień 2019
11:00    Górnik Piaski-Cyklon Rog.1:3
15:00    LKS ¬ródło-AKS Niwka1:1
15:15    Wawel Wirek-Orzeł Mokre4:0
17:00    Szczakowianka-Górnik MK6:0
17:00    Wojkowice-Urania R.¦l.5:2
17:00    Podlesianka K.-LKS Niwy2:1
17:00    Pogoń Imielin-LKS Tęcza4:1
niedziela, 18 sierpień 2019
11:00    Zagłębie II-Sparta Kat.2:3
przejdĽ na górę
Kolejka 3 (24.08.2019)

pi±tek, 23 sierpień 2019
18:00    MKS Siem-ce-Szczakowianka1:4
sobota, 24 sierpień 2019
11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.0:4
11:00    Górnik MK-Górnik Piaski7:2
11:00    Sparta Kat.-Naprzód Lipiny2:2
17:00    Orzeł Mokre-Zagłębie II2:8
17:00    LKS Niwy-LKS ¬ródło4:1
17:00    Cyklon Rog.-Wojkowice1:1
17:00    AKS Niwka-Pogoń Imielin2:1
niedziela, 25 sierpień 2019
16:00    LKS Tęcza-Wawel Wirek3:0
przejdĽ na górę
Kolejka 4 (28.08.2019)

¶roda, 28 sierpień 2019
17:30    Zagłębie II-Naprzód Lipiny3:0
17:30    Szczakowianka-Sparta Kat.4:0
17:30    Górnik Piaski-MKS Siem-ce1:4
17:30    Wojkowice-Górnik MK2:1
17:30    Podlesianka K.-Cyklon Rog.0:1
17:30    LKS ¬ródło-Urania R.¦l.1:1
17:30    Pogoń Imielin-LKS Niwy1:2
17:30    Wawel Wirek-AKS Niwka0:3
17:30    Orzeł Mokre-LKS Tęcza1:3
przejdĽ na górę
Kolejka 5 (31.08.2019)

sobota, 31 sierpień 2019
11:00    Urania R.¦l.-Pogoń Imielin2:1
11:00    Górnik MK-Podlesianka K.1:1
11:00    Sparta Kat.-Górnik Piaski5:0
11:00    Naprzód Lipiny-Szczakowianka0:4
17:00    LKS Tęcza-Zagłębie II3:1
17:00    AKS Niwka-Orzeł Mokre4:0
17:00    LKS Niwy-Wawel Wirek2:0
17:00    Cyklon Rog.-LKS ¬ródło1:1
17:00    MKS Siem-ce-Wojkowice2:3
przejdĽ na górę
Kolejka 6 (07.09.2019)

sobota, 07 wrzesień 2019
11:00    Sparta Kat.-Wojkowice1:1
15:00    LKS ¬ródło-Górnik MK1:3
15:15    Wawel Wirek-Urania R.¦l.2:0
17:00    Górnik Piaski-Naprzód Lipiny2:3
17:00    Podlesianka K.-MKS Siem-ce4:2
17:00    Pogoń Imielin-Cyklon Rog.1:3
17:00    Orzeł Mokre-LKS Niwy3:2
niedziela, 08 wrzesień 2019
11:00    Szczakowianka-Zagłębie II4:1
16:00    LKS Tęcza-AKS Niwka3:0
przejdĽ na górę
Kolejka 7 (14.09.2019)

sobota, 14 wrzesień 2019
11:00    Urania R.¦l.-Orzeł Mokre6:1
11:00    Górnik MK-Pogoń Imielin1:2
11:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.2:2
11:00    Naprzód Lipiny-Wojkowice3:1
15:00    LKS Niwy-LKS Tęcza3:1
16:00    AKS Niwka-Zagłębie II1:2
16:00    Cyklon Rog.-Wawel Wirek5:0
16:00    Szczakowianka-Górnik Piaski7:0
16:30    MKS Siem-ce-LKS ¬ródło3:2
przejdĽ na górę
Kolejka 8 (21.09.2019)

sobota, 21 wrzesień 2019
15:15    Wawel Wirek-Górnik MK0:3
16:00    Wojkowice-Szczakowianka0:3
16:00    Podlesianka K.-Naprzód Lipiny2:1
16:00    LKS ¬ródło-Sparta Kat.1:2
16:00    Orzeł Mokre-Cyklon Rog.2:3
16:00    LKS Tęcza-Urania R.¦l.5:2
16:00    AKS Niwka-LKS Niwy3:0
niedziela, 22 wrzesień 2019
11:00    Zagłębie II-Górnik Piaski3:0
16:00    Pogoń Imielin-MKS Siem-ce1:0
przejdĽ na górę
Kolejka 9 (28.09.2019)

sobota, 28 wrzesień 2019
11:00    Urania R.¦l.-AKS Niwka2:1
11:00    Górnik MK-Orzeł Mokre2:1
11:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin3:4
11:00    Naprzód Lipiny-LKS ¬ródło2:2
11:00    Górnik Piaski-Wojkowice0:8
15:30    LKS Niwy-Zagłębie II7:2
15:30    MKS Siem-ce-Wawel Wirek3:3
niedziela, 29 wrzesień 2019
15:00    Cyklon Rog.-LKS Tęcza0:1
15:30    Szczakowianka-Podlesianka K.2:3
przejdĽ na górę
Kolejka 10 (05.10.2019)

sobota, 05 paĽdziernik 2019
12:00    Podlesianka K.-Górnik Piaski8:0
15:00    LKS ¬ródło-Szczakowianka1:6
15:00    Pogoń Imielin-Naprzód Lipiny2:1
15:00    Orzeł Mokre-MKS Siem-ce2:5
15:00    AKS Niwka-Cyklon Rog.4:4
15:00    LKS Niwy-Urania R.¦l.5:0
15:15    Wawel Wirek-Sparta Kat.1:0
niedziela, 06 paĽdziernik 2019
11:00    Zagłębie II-Wojkowice1:4
15:00    LKS Tęcza-Górnik MK1:1
przejdĽ na górę
Kolejka 11 (12.10.2019)

sobota, 12 paĽdziernik 2019
11:00    Urania R.¦l.-Zagłębie II3:3
11:00    Górnik MK-AKS Niwka2:1
11:00    MKS Siem-ce-LKS Tęcza1:2
11:00    Sparta Kat.-Orzeł Mokre0:0
11:00    Naprzód Lipiny-Wawel Wirek0:2
15:00    Cyklon Rog.-LKS Niwy3:0
15:00    Górnik Piaski-LKS ¬ródło0:3
15:00    Wojkowice-Podlesianka K.1:1
niedziela, 13 paĽdziernik 2019
15:00    Szczakowianka-Pogoń Imielin8:2
przejdĽ na górę
Kolejka 12 (19.10.2019)

sobota, 19 paĽdziernik 2019
11:00    Urania R.¦l.-Cyklon Rog.-:-
15:00    Zagłębie II-Podlesianka K.-:-
15:00    LKS ¬ródło-Wojkowice-:-
15:00    Pogoń Imielin-Górnik Piaski-:-
15:00    Wawel Wirek-Szczakowianka-:-
15:00    Orzeł Mokre-Naprzód Lipiny-:-
15:00    LKS Tęcza-Sparta Kat.-:-
15:00    AKS Niwka-MKS Siem-ce-:-
15:00    LKS Niwy-Górnik MK-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 13 (26.10.2019)

sobota, 26 paĽdziernik 2019
11:00    Górnik MK-Urania R.¦l.-:-
14:30    Cyklon Rog.-Zagłębie II-:-
14:30    MKS Siem-ce-LKS Niwy-:-
14:30    Sparta Kat.-AKS Niwka-:-
14:30    Naprzód Lipiny-LKS Tęcza-:-
14:30    Szczakowianka-Orzeł Mokre-:-
14:30    Górnik Piaski-Wawel Wirek-:-
14:30    Wojkowice-Pogoń Imielin-:-
14:30    Podlesianka K.-LKS ¬ródło-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 14 (02.11.2019)

sobota, 02 listopad 2019
11:00    Urania R.¦l.-MKS Siem-ce-:-
14:00    Zagłębie II-LKS ¬ródło-:-
14:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.-:-
14:00    Wawel Wirek-Wojkowice-:-
14:00    Orzeł Mokre-Górnik Piaski-:-
14:00    LKS Tęcza-Szczakowianka-:-
14:00    AKS Niwka-Naprzód Lipiny-:-
14:00    LKS Niwy-Sparta Kat.-:-
14:00    Cyklon Rog.-Górnik MK-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 15 (09.11.2019)

sobota, 09 listopad 2019
11:00    Sparta Kat.-Urania R.¦l.-:-
14:00    Górnik MK-Zagłębie II-:-
14:00    MKS Siem-ce-Cyklon Rog.-:-
14:00    Naprzód Lipiny-LKS Niwy-:-
14:00    Szczakowianka-AKS Niwka-:-
14:00    Górnik Piaski-LKS Tęcza-:-
14:00    Wojkowice-Orzeł Mokre-:-
14:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek-:-
14:00    LKS ¬ródło-Pogoń Imielin-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 16 (16.11.2019)

sobota, 16 listopad 2019
11:00    Urania R.¦l.-Naprzód Lipiny-:-
14:00    Zagłębie II-Pogoń Imielin-:-
14:00    Wawel Wirek-LKS ¬ródło-:-
14:00    Orzeł Mokre-Podlesianka K.-:-
14:00    LKS Tęcza-Wojkowice-:-
14:00    AKS Niwka-Górnik Piaski-:-
14:00    LKS Niwy-Szczakowianka-:-
14:00    Cyklon Rog.-Sparta Kat.-:-
14:00    Górnik MK-MKS Siem-ce-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 17 (23.11.2019)

sobota, 23 listopad 2019
13:30    MKS Siem-ce-Zagłębie II-:-
13:30    Sparta Kat.-Górnik MK-:-
13:30    Naprzód Lipiny-Cyklon Rog.-:-
13:30    Szczakowianka-Urania R.¦l.-:-
13:30    Górnik Piaski-LKS Niwy-:-
13:30    Wojkowice-AKS Niwka-:-
13:30    Podlesianka K.-LKS Tęcza-:-
13:30    LKS ¬ródło-Orzeł Mokre-:-
13:30    Pogoń Imielin-Wawel Wirek-:-
przejdĽ na górę
Kolejka 18 (21.03.2020)

sobota, 21 marzec 2020
15:00    Górnik Piaski-Urania R.¦l.-:-
15:00    Naprzód Lipiny-Górnik MK-:-
15:00    Zagłębie II-Wawel Wirek-:-
15:00    LKS ¬ródło-LKS Tęcza-:-
15:00    Podlesianka K.-AKS Niwka-:-
15:00    Wojkowice-LKS Niwy-:-
15:00    Szczakowianka-Cyklon Rog.-:-
15:00    Sparta Kat.-MKS Siem-ce-:-
15:00    Pogoń Imielin-Orzeł Mokre-:-
przejdĽ na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
LKS Niwy621:715
4 Urania R.¦l.619:1113
Górnik MK618:913
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek612:712
AKS Niwka615:910
Pogoń Imielin59:79
10 Cyklon Rog.610:48
11 Naprzód Lipiny57:107
12 Sparta Kat.613:97
13 Wojkowice48:77
14 Zagłębie II49:76
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre610:243
17 LKS ¬ródło55:132
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1149:830
LKS Tęcza1126:1425
Podlesianka K.1129:1224
Wojkowice1129:1521
Cyklon Rog.1124:1221
Górnik MK1126:1920
LKS Niwy1126:1918
Pogoń Imielin1122:2318
Wawel Wirek1117:2016
10 Sparta Kat.1120:1816
11 Urania R.¦l.1124:2914
12 AKS Niwka1121:1714
13 Zagłębie II1127:3213
14 Naprzód Lipiny1116:2611
15 MKS Siem-ce1123:2610
16 LKS ¬ródło1115:267
17 Orzeł Mokre1112:404
18 Górnik Piaski117:570
  MF/AP
Szczakowianka518:215
Wojkowice721:814
Cyklon Rog.514:813
Podlesianka K.613:712
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK58:107
10 MKS Siem-ce512:106
11 LKS ¬ródło610:135
12 AKS Niwka56:84
13 Wawel Wirek55:134
14 Naprzód Lipiny69:164
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski63:360