GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2010/2011
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 14.08.2010 12:00    Silesia Miechowice SIL-MKS Zaborze Zabrze1-0
1 14.08.2010 12:00    Walka Makoszowy WAL-ŁTS ŁTS Łabędy1-0
1 14.08.2010 12:00    Ruch II Radzionków R\R-PIA Piast II Gliwice1-6
1 14.08.2010 12:00    Tęcza Wielowieś TĘC-RKS Fortuna Gliwice5-1
1 14.08.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-KSS KS Strzybnica1-1
1 14.08.2010 12:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-GKS Urania R.Śl.2-0
1 14.08.2010 12:00    Orzeł Nakło NAK-SPA Sparta Zabrze2-1
1 14.08.2010 12:00    Gwarek Z. SKS-MIE Orzeł Miedary3-0
2 21.08.2010 12:00    Zaborze Zabrze MKS-MIE Orzeł Miedary2-2
2 21.08.2010 12:00    Sparta Zabrze SPA-SKS Gwarek Z.3-1
2 21.08.2010 12:00    KS Strzybnica KSS-GAZ Gazobudowa Zabrze0-3
2 21.08.2010 12:00    Fortuna Gliwice RKS-SZO Szombierki Bytom1-4
2 21.08.2010 12:00    Piast II Gliwice PIA-TĘC Tęcza Wielowieś8-0
2 21.08.2010 12:00    ŁTS Łabędy ŁTS-R\R Ruch II Radzionków4-0
2 21.08.2010 12:00    Silesia Miechowice SIL-WAL Walka Makoszowy0-3
2 21.08.2010 12:00    Orzeł Nakło NAK-GKS Urania R.Śl.2-3
3 25.08.2010 12:00    Walka Makoszowy WAL-MKS Zaborze Zabrze2-1
3 25.08.2010 12:00    Ruch II Radzionków R\R-SIL Silesia Miechowice1-0
3 25.08.2010 12:00    Tęcza Wielowieś TĘC-ŁTS ŁTS Łabędy0-1
3 25.08.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-PIA Piast II Gliwice4-1
3 25.08.2010 12:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-RKS Fortuna Gliwice4-0
3 25.08.2010 12:00    Orzeł Nakło NAK-KSS KS Strzybnica4-2
3 25.08.2010 12:00    Gwarek Z. SKS-GKS Urania R.Śl.0-1
3 25.08.2010 12:00    Orzeł Miedary MIE-SPA Sparta Zabrze0-1
4 28.08.2010 12:00    Urania R.Śl. GKS-MIE Orzeł Miedary1-3
4 28.08.2010 12:00    Zaborze Zabrze MKS-SPA Sparta Zabrze3-2
4 28.08.2010 12:00    KS Strzybnica KSS-SKS Gwarek Z.0-2
4 28.08.2010 12:00    Fortuna Gliwice RKS-NAK Orzeł Nakło1-4
4 28.08.2010 12:00    Piast II Gliwice PIA-GAZ Gazobudowa Zabrze3-4
4 28.08.2010 12:00    ŁTS Łabędy ŁTS-SZO Szombierki Bytom1-2
4 28.08.2010 12:00    Silesia Miechowice SIL-TĘC Tęcza Wielowieś5-2
4 28.08.2010 12:00    Walka Makoszowy WAL-R\R Ruch II Radzionków0-4
5 04.09.2010 12:00    Ruch II Radzionków R\R-MKS Zaborze Zabrze5-0
5 04.09.2010 12:00    Tęcza Wielowieś TĘC-WAL Walka Makoszowy1-4
5 04.09.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-SIL Silesia Miechowice2-3
5 04.09.2010 12:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-ŁTS ŁTS Łabędy1-0
5 04.09.2010 12:00    Orzeł Nakło NAK-PIA Piast II Gliwice4-4
5 04.09.2010 12:00    Gwarek Z. SKS-RKS Fortuna Gliwice1-1
5 04.09.2010 12:00    Orzeł Miedary MIE-KSS KS Strzybnica1-3
5 04.09.2010 12:00    Sparta Zabrze SPA-GKS Urania R.Śl.2-2
6 11.09.2010 12:00    Zaborze Zabrze MKS-GKS Urania R.Śl.1-5
6 11.09.2010 12:00    KS Strzybnica KSS-SPA Sparta Zabrze0-3
6 11.09.2010 12:00    Fortuna Gliwice RKS-MIE Orzeł Miedary3-3
6 11.09.2010 12:00    Piast II Gliwice PIA-SKS Gwarek Z.5-0
6 11.09.2010 12:00    ŁTS Łabędy ŁTS-NAK Orzeł Nakło0-0
6 11.09.2010 12:00    Silesia Miechowice SIL-GAZ Gazobudowa Zabrze0-3
6 11.09.2010 12:00    Walka Makoszowy WAL-SZO Szombierki Bytom2-0
6 11.09.2010 12:00    Ruch II Radzionków R\R-TĘC Tęcza Wielowieś1-0
7 18.09.2010 12:00    Tęcza Wielowieś TĘC-MKS Zaborze Zabrze2-0
7 18.09.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-R\R Ruch II Radzionków10-0
7 18.09.2010 12:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-WAL Walka Makoszowy0-2
7 18.09.2010 12:00    Orzeł Nakło NAK-SIL Silesia Miechowice4-1
7 18.09.2010 12:00    Gwarek Z. SKS-ŁTS ŁTS Łabędy0-3
7 18.09.2010 12:00    Orzeł Miedary MIE-PIA Piast II Gliwice0-5
7 18.09.2010 12:00    Sparta Zabrze SPA-RKS Fortuna Gliwice0-3
7 18.09.2010 12:00    Urania R.Śl. GKS-KSS KS Strzybnica5-2
8 25.09.2010 12:00    Zaborze Zabrze MKS-KSS KS Strzybnica1-3
8 25.09.2010 12:00    Fortuna Gliwice RKS-GKS Urania R.Śl.3-2
8 25.09.2010 12:00    Piast II Gliwice PIA-SPA Sparta Zabrze5-1
8 25.09.2010 12:00    ŁTS Łabędy ŁTS-MIE Orzeł Miedary4-0
8 25.09.2010 12:00    Silesia Miechowice SIL-SKS Gwarek Z.1-1
8 25.09.2010 12:00    Walka Makoszowy WAL-NAK Orzeł Nakło4-0
8 25.09.2010 12:00    Ruch II Radzionków R\R-GAZ Gazobudowa Zabrze4-1
8 25.09.2010 12:00    Tęcza Wielowieś TĘC-SZO Szombierki Bytom1-3
9 02.10.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-MKS Zaborze Zabrze3-1
9 02.10.2010 12:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-TĘC Tęcza Wielowieś6-0
9 02.10.2010 12:00    Orzeł Nakło NAK-R\R Ruch II Radzionków2-1
9 02.10.2010 12:00    Gwarek Z. SKS-WAL Walka Makoszowy1-1
9 02.10.2010 12:00    Orzeł Miedary MIE-SIL Silesia Miechowice0-2
9 02.10.2010 12:00    Urania R.Śl. GKS-PIA Piast II Gliwice1-3
9 02.10.2010 12:00    KS Strzybnica KSS-RKS Fortuna Gliwice2-1
9 02.10.2010 12:00    Sparta Zabrze SPA-ŁTS ŁTS Łabędy0-1
10 09.10.2010 12:00    Zaborze Zabrze MKS-RKS Fortuna Gliwice1-3
10 09.10.2010 12:00    Piast II Gliwice PIA-KSS KS Strzybnica1-1
10 09.10.2010 12:00    ŁTS Łabędy ŁTS-GKS Urania R.Śl.3-2
10 09.10.2010 12:00    Silesia Miechowice SIL-SPA Sparta Zabrze2-0
10 09.10.2010 12:00    Walka Makoszowy WAL-MIE Orzeł Miedary4-2
10 09.10.2010 12:00    Ruch II Radzionków R\R-SKS Gwarek Z.6-0
10 09.10.2010 12:00    Tęcza Wielowieś TĘC-NAK Orzeł Nakło0-3
10 09.10.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-GAZ Gazobudowa Zabrze1-0
11 16.10.2010 12:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-MKS Zaborze Zabrze4-0
11 16.10.2010 12:00    Orzeł Nakło NAK-SZO Szombierki Bytom0-3
11 16.10.2010 12:00    Gwarek Z. SKS-TĘC Tęcza Wielowieś1-2
11 16.10.2010 12:00    Orzeł Miedary MIE-R\R Ruch II Radzionków2-0
11 16.10.2010 12:00    Urania R.Śl. GKS-SIL Silesia Miechowice3-1
11 16.10.2010 12:00    KS Strzybnica KSS-ŁTS ŁTS Łabędy2-1
11 16.10.2010 12:00    Fortuna Gliwice RKS-PIA Piast II Gliwice1-4
11 16.10.2010 12:00    Sparta Zabrze SPA-WAL Walka Makoszowy0-5
12 23.10.2010 12:00    Zaborze Zabrze MKS-PIA Piast II Gliwice2-2
12 23.10.2010 12:00    ŁTS Łabędy ŁTS-RKS Fortuna Gliwice2-1
12 23.10.2010 12:00    Silesia Miechowice SIL-KSS KS Strzybnica3-2
12 23.10.2010 12:00    Walka Makoszowy WAL-GKS Urania R.Śl.1-3
12 23.10.2010 12:00    Ruch II Radzionków R\R-SPA Sparta Zabrze5-0
12 23.10.2010 12:00    Tęcza Wielowieś TĘC-MIE Orzeł Miedary0-2
12 23.10.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-SKS Gwarek Z.3-2
12 23.10.2010 12:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-NAK Orzeł Nakło3-2
13 30.10.2010 12:00    Orzeł Nakło NAK-MKS Zaborze Zabrze2-0
13 30.10.2010 12:00    Gwarek Z. SKS-GAZ Gazobudowa Zabrze2-0
13 30.10.2010 12:00    Orzeł Miedary MIE-SZO Szombierki Bytom0-0
13 30.10.2010 12:00    Sparta Zabrze SPA-TĘC Tęcza Wielowieś5-1
13 30.10.2010 12:00    Urania R.Śl. GKS-R\R Ruch II Radzionków3-2
13 30.10.2010 12:00    KS Strzybnica KSS-WAL Walka Makoszowy0-4
13 30.10.2010 12:00    Fortuna Gliwice RKS-SIL Silesia Miechowice1-2
13 30.10.2010 12:00    Piast II Gliwice PIA-ŁTS ŁTS Łabędy4-1
14 06.11.2010 12:00    Zaborze Zabrze MKS-ŁTS ŁTS Łabędy0-3
14 06.11.2010 12:00    Silesia Miechowice SIL-PIA Piast II Gliwice1-6
14 06.11.2010 12:00    Walka Makoszowy WAL-RKS Fortuna Gliwice1-1
14 06.11.2010 12:00    Ruch II Radzionków R\R-KSS KS Strzybnica4-2
14 06.11.2010 12:00    Tęcza Wielowieś TĘC-GKS Urania R.Śl.0-1
14 06.11.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-SPA Sparta Zabrze1-1
14 06.11.2010 12:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-MIE Orzeł Miedary0-0
14 06.11.2010 12:00    Orzeł Nakło NAK-SKS Gwarek Z.3-1
15 11.11.2010 12:00    Gwarek Z. SKS-MKS Zaborze Zabrze2-1
15 11.11.2010 12:00    Orzeł Miedary MIE-NAK Orzeł Nakło1-1
15 11.11.2010 12:00    Sparta Zabrze SPA-GAZ Gazobudowa Zabrze1-1
15 11.11.2010 12:00    Urania R.Śl. GKS-SZO Szombierki Bytom3-3
15 11.11.2010 12:00    KS Strzybnica KSS-TĘC Tęcza Wielowieś1-0
15 11.11.2010 12:00    Fortuna Gliwice RKS-R\R Ruch II Radzionków0-2
15 11.11.2010 12:00    Piast II Gliwice PIA-WAL Walka Makoszowy2-1
15 11.11.2010 12:00    ŁTS Łabędy ŁTS-SIL Silesia Miechowice2-1
16 26.03.2011 15:00    Zaborze Zabrze MKS-SIL Silesia Miechowice0-1
16 26.03.2011 15:00    ŁTS Łabędy ŁTS-WAL Walka Makoszowy1-1
16 26.03.2011 15:00    Fortuna Gliwice RKS-TĘC Tęcza Wielowieś2-0
16 26.03.2011 15:00    KS Strzybnica KSS-SZO Szombierki Bytom1-1
16 26.03.2011 15:00    Urania R.Śl. GKS-GAZ Gazobudowa Zabrze1-1
16 26.03.2011 15:00    Sparta Zabrze SPA-NAK Orzeł Nakło1-1
16 26.03.2011 15:00    Orzeł Miedary MIE-SKS Gwarek Z.4-1
16 27.03.2011 15:00    Piast II Gliwice PIA-R\R Ruch II Radzionków6-1
17 02.04.2011 11:00    Walka Makoszowy WAL-SIL Silesia Miechowice2-0
17 02.04.2011 15:00    Tęcza Wielowieś TĘC-PIA Piast II Gliwice2-0
17 02.04.2011 16:00    Orzeł Miedary MIE-MKS Zaborze Zabrze2-1
17 02.04.2011 16:00    Urania R.Śl. GKS-NAK Orzeł Nakło1-2
17 02.04.2011 16:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-KSS KS Strzybnica8-0
17 02.04.2011 16:00    Szombierki Bytom SZO-RKS Fortuna Gliwice0-0
17 03.04.2011 11:00    Ruch II Radzionków R\R-ŁTS ŁTS Łabędy5-1
17 03.04.2011 15:00    Gwarek Z. SKS-SPA Sparta Zabrze1-1
18 09.04.2011 16:00    Zaborze Zabrze MKS-WAL Walka Makoszowy0-2
18 09.04.2011 16:00    Silesia Miechowice SIL-R\R Ruch II Radzionków4-1
18 09.04.2011 16:00    ŁTS Łabędy ŁTS-TĘC Tęcza Wielowieś1-2
18 09.04.2011 16:00    Fortuna Gliwice RKS-GAZ Gazobudowa Zabrze1-1
18 09.04.2011 16:00    KS Strzybnica KSS-NAK Orzeł Nakło1-3
18 09.04.2011 16:00    Urania R.Śl. GKS-SKS Gwarek Z.2-1
18 09.04.2011 16:00    Sparta Zabrze SPA-MIE Orzeł Miedary2-2
18 10.04.2011 16:00    Piast II Gliwice PIA-SZO Szombierki Bytom1-1
19 16.04.2011 16:00    Orzeł Nakło NAK-RKS Fortuna Gliwice3-2
19 16.04.2011 16:00    Ruch II Radzionków R\R-WAL Walka Makoszowy0-1
19 16.04.2011 16:30    Sparta Zabrze SPA-MKS Zaborze Zabrze1-1
19 16.04.2011 16:30    Orzeł Miedary MIE-GKS Urania R.Śl.1-1
19 16.04.2011 16:30    Gazobudowa Zabrze GAZ-PIA Piast II Gliwice3-1
19 16.04.2011 16:30    Szombierki Bytom SZO-ŁTS ŁTS Łabędy6-0
19 16.04.2011 16:30    Tęcza Wielowieś TĘC-SIL Silesia Miechowice0-1
19 17.04.2011 16:00    Gwarek Z. SKS-KSS KS Strzybnica6-0
20 23.04.2011 11:00    Zaborze Zabrze MKS-R\R Ruch II Radzionków3-0
20 23.04.2011 11:00    Walka Makoszowy WAL-TĘC Tęcza Wielowieś0-1
20 23.04.2011 11:00    Silesia Miechowice SIL-SZO Szombierki Bytom0-2
20 23.04.2011 11:00    ŁTS Łabędy ŁTS-GAZ Gazobudowa Zabrze3-3
20 23.04.2011 11:00    Fortuna Gliwice RKS-SKS Gwarek Z.2-0
20 23.04.2011 11:00    KS Strzybnica KSS-MIE Orzeł Miedary0-7
20 23.04.2011 11:00    Urania R.Śl. GKS-SPA Sparta Zabrze1-0
20 23.04.2011 12:00    Piast II Gliwice PIA-NAK Orzeł Nakło1-0
21 30.04.2011 17:00    Urania R.Śl. GKS-MKS Zaborze Zabrze1-1
21 30.04.2011 17:00    Sparta Zabrze SPA-KSS KS Strzybnica5-0
21 30.04.2011 17:00    Orzeł Miedary MIE-RKS Fortuna Gliwice0-0
21 30.04.2011 17:00    Orzeł Nakło NAK-ŁTS ŁTS Łabędy0-3
21 30.04.2011 17:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-SIL Silesia Miechowice2-1
21 30.04.2011 17:00    Szombierki Bytom SZO-WAL Walka Makoszowy1-1
21 30.04.2011 17:00    Tęcza Wielowieś TĘC-R\R Ruch II Radzionków0-1
21 01.05.2011 15:00    Gwarek Z. SKS-PIA Piast II Gliwice0-4
22 03.05.2011 11:00    Ruch II Radzionków R\R-SZO Szombierki Bytom0-5
22 03.05.2011 11:00    Walka Makoszowy WAL-GAZ Gazobudowa Zabrze1-1
22 03.05.2011 11:00    Silesia Miechowice SIL-NAK Orzeł Nakło1-3
22 03.05.2011 11:00    ŁTS Łabędy ŁTS-SKS Gwarek Z.1-4
22 03.05.2011 12:00    Piast II Gliwice PIA-MIE Orzeł Miedary0-2
22 03.05.2011 18:00    Zaborze Zabrze MKS-TĘC Tęcza Wielowieś1-0
22 03.05.2011 18:00    Fortuna Gliwice RKS-SPA Sparta Zabrze5-0
22 03.05.2011 18:00    KS Strzybnica KSS-GKS Urania R.Śl.1-7
23 07.05.2011 17:00    KS Strzybnica KSS-MKS Zaborze Zabrze1-2
23 07.05.2011 17:00    Urania R.Śl. GKS-RKS Fortuna Gliwice1-4
23 07.05.2011 17:00    Sparta Zabrze SPA-PIA Piast II Gliwice0-2
23 07.05.2011 17:00    Orzeł Miedary MIE-ŁTS ŁTS Łabędy1-0
23 07.05.2011 17:00    Orzeł Nakło NAK-WAL Walka Makoszowy3-1
23 07.05.2011 17:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-R\R Ruch II Radzionków3-4
23 07.05.2011 17:00    Szombierki Bytom SZO-TĘC Tęcza Wielowieś1-1
23 08.05.2011 15:00    Gwarek Z. SKS-SIL Silesia Miechowice2-2
24 14.05.2011 11:00    Walka Makoszowy WAL-SKS Gwarek Z.3-3
24 14.05.2011 11:00    Silesia Miechowice SIL-MIE Orzeł Miedary1-2
24 14.05.2011 17:00    Zaborze Zabrze MKS-SZO Szombierki Bytom1-1
24 14.05.2011 17:00    ŁTS Łabędy ŁTS-SPA Sparta Zabrze1-2
24 14.05.2011 17:00    Fortuna Gliwice RKS-KSS KS Strzybnica4-1
24 15.05.2011 11:00    Ruch II Radzionków R\R-NAK Orzeł Nakło2-1
24 15.05.2011 12:00    Piast II Gliwice PIA-GKS Urania R.Śl.0-3
24 15.05.2011 16:00    Tęcza Wielowieś TĘC-GAZ Gazobudowa Zabrze0-5
25 21.05.2011 17:00    Fortuna Gliwice RKS-MKS Zaborze Zabrze1-2
25 21.05.2011 17:00    KS Strzybnica KSS-PIA Piast II Gliwice0-5
25 21.05.2011 17:00    Urania R.Śl. GKS-ŁTS ŁTS Łabędy3-1
25 21.05.2011 17:00    Sparta Zabrze SPA-SIL Silesia Miechowice1-0
25 21.05.2011 17:00    Orzeł Miedary MIE-WAL Walka Makoszowy3-1
25 21.05.2011 17:00    Gwarek Z. SKS-R\R Ruch II Radzionków4-1
25 22.05.2011 17:00    Orzeł Nakło NAK-TĘC Tęcza Wielowieś2-0
25 07.06.2011 18:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-SZO Szombierki Bytom0-0
26 28.05.2011 11:00    Walka Makoszowy WAL-SPA Sparta Zabrze0-3
26 28.05.2011 17:00    Szombierki Bytom SZO-NAK Orzeł Nakło1-1
26 28.05.2011 17:00    Silesia Miechowice SIL-GKS Urania R.Śl.3-3
26 28.05.2011 17:00    ŁTS Łabędy ŁTS-KSS KS Strzybnica5-1
26 29.05.2011 11:00    Ruch II Radzionków R\R-MIE Orzeł Miedary2-7
26 29.05.2011 15:00    Piast II Gliwice PIA-RKS Fortuna Gliwice2-2
26 29.05.2011 16:00    Tęcza Wielowieś TĘC-SKS Gwarek Z.0-4
26 29.05.2011 18:00    Zaborze Zabrze MKS-GAZ Gazobudowa Zabrze2-1
27 01.06.2011 18:00    Fortuna Gliwice RKS-ŁTS ŁTS Łabędy3-2
27 01.06.2011 18:00    KS Strzybnica KSS-SIL Silesia Miechowice1-8
27 01.06.2011 18:00    Urania R.Śl. GKS-WAL Walka Makoszowy3-0
27 01.06.2011 18:00    Sparta Zabrze SPA-R\R Ruch II Radzionków4-1
27 01.06.2011 18:00    Orzeł Miedary MIE-TĘC Tęcza Wielowieś4-0
27 01.06.2011 18:00    Gwarek Z. SKS-SZO Szombierki Bytom0-1
27 01.06.2011 18:00    Orzeł Nakło NAK-GAZ Gazobudowa Zabrze0-6
27 08.06.2011 17:00    Piast II Gliwice PIA-MKS Zaborze Zabrze4-2
28 04.06.2011 11:00    Walka Makoszowy WAL-KSS KS Strzybnica12-2
28 04.06.2011 17:00    Zaborze Zabrze MKS-NAK Orzeł Nakło1-0
28 04.06.2011 17:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-SKS Gwarek Z.1-0
28 04.06.2011 17:00    Szombierki Bytom SZO-MIE Orzeł Miedary2-0
28 04.06.2011 17:00    Silesia Miechowice SIL-RKS Fortuna Gliwice3-1
28 04.06.2011 17:00    ŁTS Łabędy ŁTS-PIA Piast II Gliwice1-0
28 05.06.2011 11:00    Ruch II Radzionków R\R-GKS Urania R.Śl.0-3
28 05.06.2011 16:00    Tęcza Wielowieś TĘC-SPA Sparta Zabrze1-4
29 11.06.2011 17:00    ŁTS Łabędy ŁTS-MKS Zaborze Zabrze1-1
29 11.06.2011 17:00    Piast II Gliwice PIA-SIL Silesia Miechowice1-2
29 11.06.2011 17:00    Fortuna Gliwice RKS-WAL Walka Makoszowy1-0
29 11.06.2011 17:00    KS Strzybnica KSS-R\R Ruch II Radzionków8-3
29 11.06.2011 17:00    Urania R.Śl. GKS-TĘC Tęcza Wielowieś3-1
29 11.06.2011 17:00    Sparta Zabrze SPA-SZO Szombierki Bytom1-1
29 11.06.2011 17:00    Orzeł Miedary MIE-GAZ Gazobudowa Zabrze2-3
29 11.06.2011 17:00    Gwarek Z. SKS-NAK Orzeł Nakło2-3
30 18.06.2011 17:00    Zaborze Zabrze MKS-SKS Gwarek Z.2-3
30 18.06.2011 17:00    Orzeł Nakło NAK-MIE Orzeł Miedary1-5
30 18.06.2011 17:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-SPA Sparta Zabrze3-0
30 18.06.2011 17:00    Szombierki Bytom SZO-GKS Urania R.Śl.2-1
30 18.06.2011 17:00    Tęcza Wielowieś TĘC-KSS KS Strzybnica3-2
30 18.06.2011 17:00    Ruch II Radzionków R\R-RKS Fortuna Gliwice0-7
30 18.06.2011 17:00    Walka Makoszowy WAL-PIA Piast II Gliwice2-3
30 18.06.2011 17:00    Silesia Miechowice SIL-ŁTS ŁTS Łabędy6-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341