GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2010/2011
Terminarz Szombierki Bytom iCal export

K Data Czas Wynik
1 14.08.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-KSS KS Strzybnica1-1
2 21.08.2010 12:00    Fortuna Gliwice RKS-SZO Szombierki Bytom1-4
3 25.08.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-PIA Piast II Gliwice4-1
4 28.08.2010 12:00    ŁTS Łabędy ŁTS-SZO Szombierki Bytom1-2
5 04.09.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-SIL Silesia Miechowice2-3
6 11.09.2010 12:00    Walka Makoszowy WAL-SZO Szombierki Bytom2-0
7 18.09.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-R\R Ruch II Radzionków10-0
8 25.09.2010 12:00    Tęcza Wielowieś TĘC-SZO Szombierki Bytom1-3
9 02.10.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-MKS Zaborze Zabrze3-1
10 09.10.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-GAZ Gazobudowa Zabrze1-0
11 16.10.2010 12:00    Orzeł Nakło NAK-SZO Szombierki Bytom0-3
12 23.10.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-SKS Gwarek Z.3-2
13 30.10.2010 12:00    Orzeł Miedary MIE-SZO Szombierki Bytom0-0
14 06.11.2010 12:00    Szombierki Bytom SZO-SPA Sparta Zabrze1-1
15 11.11.2010 12:00    Urania R.Śl. GKS-SZO Szombierki Bytom3-3
16 26.03.2011 15:00    KS Strzybnica KSS-SZO Szombierki Bytom1-1
17 02.04.2011 16:00    Szombierki Bytom SZO-RKS Fortuna Gliwice0-0
18 10.04.2011 16:00    Piast II Gliwice PIA-SZO Szombierki Bytom1-1
19 16.04.2011 16:30    Szombierki Bytom SZO-ŁTS ŁTS Łabędy6-0
20 23.04.2011 11:00    Silesia Miechowice SIL-SZO Szombierki Bytom0-2
21 30.04.2011 17:00    Szombierki Bytom SZO-WAL Walka Makoszowy1-1
22 03.05.2011 11:00    Ruch II Radzionków R\R-SZO Szombierki Bytom0-5
23 07.05.2011 17:00    Szombierki Bytom SZO-TĘC Tęcza Wielowieś1-1
24 14.05.2011 17:00    Zaborze Zabrze MKS-SZO Szombierki Bytom1-1
25 07.06.2011 18:00    Gazobudowa Zabrze GAZ-SZO Szombierki Bytom0-0
26 28.05.2011 17:00    Szombierki Bytom SZO-NAK Orzeł Nakło1-1
27 01.06.2011 18:00    Gwarek Z. SKS-SZO Szombierki Bytom0-1
28 04.06.2011 17:00    Szombierki Bytom SZO-MIE Orzeł Miedary2-0
29 11.06.2011 17:00    Sparta Zabrze SPA-SZO Szombierki Bytom1-1
30 18.06.2011 17:00    Szombierki Bytom SZO-GKS Urania R.Śl.2-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341