GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2014/2015
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 09.08.2014 17:00    Sokół Orzesze-Zuch0-3
1 09.08.2014 17:00    ROW II-MKS Zabrze2-1
1 09.08.2014 17:00    Wilki Wilcza-Wyzwolenie4-1
1 09.08.2014 17:00    Wawel Wirek-LKS Nędza1-1
1 09.08.2014 17:00    Zamkowiec-Urania R.Śl.0-0
1 10.08.2014 15:30    Buk Rudy-Tempo1-0
1 10.08.2014 16:00    Orzeł Mokre-Czarni2-0
1 10.08.2014 17:00    KS Rachowice-ŁTS Łabędy2-0
2 16.08.2014 11:00    Urania R.Śl.-Wilki Wilcza2-1
2 16.08.2014 17:00    Zuch-Wyzwolenie0-3
2 16.08.2014 17:00    MKS Zabrze-Zamkowiec1-4
2 16.08.2014 17:00    Tempo-ROW II1-2
2 16.08.2014 17:00    LKS Nędza-Buk Rudy2-0
2 16.08.2014 17:00    ŁTS Łabędy-Wawel Wirek0-0
2 16.08.2014 17:00    Czarni-KS Rachowice2-2
2 16.08.2014 17:00    Sokół Orzesze-Orzeł Mokre1-2
3 23.08.2014 11:00    Wawel Wirek-Czarni2-1
3 23.08.2014 11:00    Urania R.Śl.-Wyzwolenie1-2
3 23.08.2014 17:00    Orzeł Mokre-Zuch1-2
3 23.08.2014 17:00    KS Rachowice-Sokół Orzesze3-1
3 23.08.2014 17:00    ROW II-LKS Nędza2-0
3 23.08.2014 17:00    Zamkowiec-Tempo2-0
3 23.08.2014 17:00    Wilki Wilcza-MKS Zabrze5-2
3 24.08.2014 15:30    Buk Rudy-ŁTS Łabędy2-2
4 27.08.2014 17:30    Zuch-Urania R.Śl.1-4
4 27.08.2014 17:30    MKS Zabrze-Wyzwolenie0-6
4 27.08.2014 17:30    Tempo-Wilki Wilcza2-1
4 27.08.2014 17:30    LKS Nędza-Zamkowiec4-1
4 27.08.2014 17:30    ŁTS Łabędy-ROW II0-1
4 27.08.2014 17:30    Czarni-Buk Rudy1-3
4 27.08.2014 17:30    Sokół Orzesze-Wawel Wirek2-2
4 27.08.2014 17:30    Orzeł Mokre-KS Rachowice4-0
5 30.08.2014 11:00    Urania R.Śl.-MKS Zabrze1-1
5 30.08.2014 17:00    KS Rachowice-Zuch3-0
5 30.08.2014 17:00    Wawel Wirek-Orzeł Mokre1-0
5 30.08.2014 17:00    Zamkowiec-ŁTS Łabędy0-1
5 30.08.2014 17:00    Wilki Wilcza-LKS Nędza1-2
5 31.08.2014 15:00    Tempo-Wyzwolenie0-1
5 31.08.2014 15:30    Buk Rudy-Sokół Orzesze0-0
5 31.08.2014 17:00    ROW II-Czarni8-1
6 06.09.2014 16:30    Zuch-MKS Zabrze6-1
6 06.09.2014 16:30    LKS Nędza-Wyzwolenie2-2
6 06.09.2014 16:30    ŁTS Łabędy-Wilki Wilcza0-1
6 06.09.2014 16:30    Czarni-Zamkowiec2-3
6 06.09.2014 16:30    Sokół Orzesze-ROW II0-3
6 06.09.2014 16:30    Orzeł Mokre-Buk Rudy2-1
6 06.09.2014 16:30    KS Rachowice-Wawel Wirek0-1
6 07.09.2014 15:00    Tempo-Urania R.Śl.2-4
7 13.09.2014 11:00    Urania R.Śl.-LKS Nędza1-2
7 13.09.2014 16:00    Wawel Wirek-Zuch5-0
7 13.09.2014 16:00    ROW II-Orzeł Mokre2-0
7 13.09.2014 16:00    Zamkowiec-Sokół Orzesze3-0
7 13.09.2014 16:00    Wilki Wilcza-Czarni4-1
7 13.09.2014 16:00    Wyzwolenie-ŁTS Łabędy2-1
7 13.09.2014 16:00    MKS Zabrze-Tempo3-1
7 14.09.2014 15:30    Buk Rudy-KS Rachowice2-1
8 20.09.2014 16:00    Zuch-Tempo2-5
8 20.09.2014 16:00    LKS Nędza-MKS Zabrze5-1
8 20.09.2014 16:00    ŁTS Łabędy-Urania R.Śl.2-5
8 20.09.2014 16:00    Czarni-Wyzwolenie0-1
8 20.09.2014 16:00    Sokół Orzesze-Wilki Wilcza1-4
8 20.09.2014 16:00    Orzeł Mokre-Zamkowiec2-0
8 20.09.2014 16:00    KS Rachowice-ROW II1-4
8 20.09.2014 16:00    Wawel Wirek-Buk Rudy3-2
9 27.09.2014 11:00    Urania R.Śl.-Czarni7-2
9 27.09.2014 15:00    ROW II-Wawel Wirek1-4
9 27.09.2014 15:00    Zamkowiec-KS Rachowice1-4
9 27.09.2014 15:00    Wilki Wilcza-Orzeł Mokre3-0
9 27.09.2014 15:00    Wyzwolenie-Sokół Orzesze3-0
9 27.09.2014 15:00    MKS Zabrze-ŁTS Łabędy1-2
9 28.09.2014 15:00    Buk Rudy-Zuch3-2
9 28.09.2014 15:00    Tempo-LKS Nędza0-0
10 04.10.2014 15:00    Zuch-LKS Nędza2-9
10 04.10.2014 15:00    ŁTS Łabędy-Tempo1-0
10 04.10.2014 15:00    Czarni-MKS Zabrze3-1
10 04.10.2014 15:00    Sokół Orzesze-Urania R.Śl.0-1
10 04.10.2014 15:00    Orzeł Mokre-Wyzwolenie0-0
10 04.10.2014 15:00    KS Rachowice-Wilki Wilcza0-0
10 04.10.2014 15:00    Wawel Wirek-Zamkowiec2-1
10 05.10.2014 15:00    Buk Rudy-ROW II0-6
11 11.10.2014 11:00    Zamkowiec-Buk Rudy0-2
11 11.10.2014 11:00    Urania R.Śl.-Orzeł Mokre3-3
11 11.10.2014 15:00    ROW II-Zuch5-0
11 11.10.2014 15:00    Wilki Wilcza-Wawel Wirek1-0
11 11.10.2014 15:00    Wyzwolenie-KS Rachowice0-1
11 11.10.2014 15:00    MKS Zabrze-Sokół Orzesze3-0
11 11.10.2014 15:00    LKS Nędza-ŁTS Łabędy0-3
11 12.10.2014 15:00    Tempo-Czarni5-2
12 18.10.2014 15:00    Zuch-ŁTS Łabędy1-1
12 18.10.2014 15:00    Czarni-LKS Nędza0-3
12 18.10.2014 15:00    Sokół Orzesze-Tempo0-3
12 18.10.2014 15:00    Orzeł Mokre-MKS Zabrze0-1
12 18.10.2014 15:00    KS Rachowice-Urania R.Śl.3-4
12 18.10.2014 15:00    Wawel Wirek-Wyzwolenie1-4
12 18.10.2014 15:00    ROW II-Zamkowiec11-0
12 19.10.2014 15:00    Buk Rudy-Wilki Wilcza1-2
13 25.10.2014 11:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek4-2
13 25.10.2014 14:30    Zamkowiec-Zuch0-3
13 25.10.2014 14:30    Wilki Wilcza-ROW II0-0
13 25.10.2014 14:30    Wyzwolenie-Buk Rudy1-1
13 25.10.2014 14:30    MKS Zabrze-KS Rachowice4-1
13 25.10.2014 14:30    LKS Nędza-Sokół Orzesze10-0
13 25.10.2014 14:30    ŁTS Łabędy-Czarni7-1
13 26.10.2014 14:30    Tempo-Orzeł Mokre1-2
14 02.11.2014 13:00    Zuch-Czarni3-2
14 02.11.2014 13:00    Sokół Orzesze-ŁTS Łabędy1-0
14 02.11.2014 13:00    Orzeł Mokre-LKS Nędza1-1
14 02.11.2014 13:00    KS Rachowice-Tempo2-2
14 02.11.2014 13:00    Wawel Wirek-MKS Zabrze0-1
14 02.11.2014 13:00    Buk Rudy-Urania R.Śl.0-5
14 02.11.2014 13:00    ROW II-Wyzwolenie4-1
14 02.11.2014 13:00    Zamkowiec-Wilki Wilcza0-5
15 08.11.2014 13:00    Urania R.Śl.-ROW II2-2
15 08.11.2014 13:00    Wilki Wilcza-Zuch2-0
15 08.11.2014 13:00    Wyzwolenie-Zamkowiec3-1
15 08.11.2014 13:00    MKS Zabrze-Buk Rudy0-0
15 08.11.2014 13:00    LKS Nędza-KS Rachowice4-0
15 08.11.2014 13:00    ŁTS Łabędy-Orzeł Mokre1-2
15 08.11.2014 13:00    Czarni-Sokół Orzesze3-0
15 09.11.2014 13:00    Tempo-Wawel Wirek2-1
16 21.03.2015 11:00    Urania R.Śl.-Zamkowiec1-1
16 21.03.2015 15:00    ŁTS Łabędy-KS Rachowice0-1
16 21.03.2015 15:00    Czarni-Orzeł Mokre4-3
16 21.03.2015 15:00    LKS Nędza-Wawel Wirek1-0
16 21.03.2015 15:00    Wyzwolenie-Wilki Wilcza0-0
16 21.03.2015 15:00    MKS Zabrze-ROW II1-1
16 21.03.2015 15:00    Zuch-Sokół Orzesze4-0
16 22.03.2015 15:00    Tempo-Buk Rudy0-1
17 28.03.2015 15:00    Wilki Wilcza-Urania R.Śl.3-0
17 28.03.2015 15:00    Wyzwolenie-Zuch0-1
17 28.03.2015 15:00    Zamkowiec-MKS Zabrze0-1
17 28.03.2015 15:00    Wawel Wirek-ŁTS Łabędy2-0
17 28.03.2015 15:00    KS Rachowice-Czarni0-3
17 28.03.2015 15:00    Orzeł Mokre-Sokół Orzesze5-2
17 29.03.2015 15:00    ROW II-Tempo3-0
17 29.03.2015 15:00    Buk Rudy-LKS Nędza1-1
18 28.04.2015 17:30    Wyzwolenie-Urania R.Śl.3-1
18 28.04.2015 17:30    Zuch-Orzeł Mokre2-2
18 28.04.2015 17:30    Sokół Orzesze-KS Rachowice2-1
18 28.04.2015 17:30    LKS Nędza-ROW II0-1
18 28.04.2015 17:30    Tempo-Zamkowiec3-2
18 28.04.2015 17:30    MKS Zabrze-Wilki Wilcza1-3
18 28.04.2015 17:30    ŁTS Łabędy-Buk Rudy3-2
18 29.04.2015 17:30    Czarni-Wawel Wirek1-0
19 11.04.2015 11:00    Urania R.Śl.-Zuch1-3
19 11.04.2015 16:00    Wyzwolenie-MKS Zabrze4-0
19 11.04.2015 16:00    Wilki Wilcza-Tempo0-1
19 11.04.2015 16:00    Wawel Wirek-Sokół Orzesze6-0
19 11.04.2015 16:00    KS Rachowice-Orzeł Mokre7-1
19 12.04.2015 15:30    Buk Rudy-Czarni3-3
19 12.04.2015 16:00    Zamkowiec-LKS Nędza0-5
19 12.04.2015 16:00    ROW II-ŁTS Łabędy2-0
20 18.04.2015 11:00    MKS Zabrze-Urania R.Śl.1-4
20 18.04.2015 16:30    Zuch-KS Rachowice0-1
20 18.04.2015 16:30    Orzeł Mokre-Wawel Wirek4-0
20 18.04.2015 16:30    ŁTS Łabędy-Zamkowiec2-0
20 18.04.2015 16:30    LKS Nędza-Wilki Wilcza2-1
20 18.04.2015 16:30    Wyzwolenie-Tempo0-0
20 18.04.2015 16:30    Sokół Orzesze-Buk Rudy2-4
20 18.04.2015 16:30    Czarni-ROW II3-0
21 25.04.2015 11:00    Urania R.Śl.-Tempo3-3
21 25.04.2015 13:15    Wawel Wirek-KS Rachowice3-2
21 25.04.2015 16:30    MKS Zabrze-Zuch1-2
21 25.04.2015 16:30    Wyzwolenie-LKS Nędza3-2
21 25.04.2015 16:30    Wilki Wilcza-ŁTS Łabędy3-1
21 26.04.2015 16:30    Zamkowiec-Czarni1-2
21 26.04.2015 16:30    ROW II-Sokół Orzesze4-1
21 26.04.2015 16:30    Buk Rudy-Orzeł Mokre1-2
22 01.05.2015 11:00    LKS Nędza-Urania R.Śl.1-0
22 01.05.2015 13:30    Sokół Orzesze-Zamkowiec4-1
22 02.05.2015 17:00    Zuch-Wawel Wirek1-1
22 02.05.2015 17:00    Orzeł Mokre-ROW II1-6
22 02.05.2015 17:00    Czarni-Wilki Wilcza1-2
22 02.05.2015 17:00    ŁTS Łabędy-Wyzwolenie1-0
22 02.05.2015 17:00    Tempo-MKS Zabrze4-2
22 02.05.2015 17:00    KS Rachowice-Buk Rudy1-0
23 09.05.2015 11:00    Urania R.Śl.-ŁTS Łabędy0-1
23 09.05.2015 15:00    Buk Rudy-Wawel Wirek1-1
23 09.05.2015 17:00    MKS Zabrze-LKS Nędza0-2
23 09.05.2015 17:00    Wyzwolenie-Czarni4-3
23 09.05.2015 17:00    Wilki Wilcza-Sokół Orzesze6-0
23 10.05.2015 15:00    Tempo-Zuch3-0
23 10.05.2015 17:00    Zamkowiec-Orzeł Mokre1-4
23 10.05.2015 17:00    ROW II-KS Rachowice5-0
24 16.05.2015 17:00    Czarni-Urania R.Śl.1-1
24 16.05.2015 17:00    Wawel Wirek-ROW II0-0
24 16.05.2015 17:00    KS Rachowice-Zamkowiec4-0
24 16.05.2015 17:00    Orzeł Mokre-Wilki Wilcza1-2
24 16.05.2015 17:00    Sokół Orzesze-Wyzwolenie1-3
24 16.05.2015 17:00    ŁTS Łabędy-MKS Zabrze1-1
24 16.05.2015 17:00    Zuch-Buk Rudy3-0
24 16.05.2015 17:00    LKS Nędza-Tempo1-1
25 23.05.2015 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Orzesze2-1
25 23.05.2015 17:00    LKS Nędza-Zuch3-1
25 23.05.2015 17:00    MKS Zabrze-Czarni2-3
25 23.05.2015 17:00    Wyzwolenie-Orzeł Mokre1-3
25 23.05.2015 17:00    Wilki Wilcza-KS Rachowice1-1
25 24.05.2015 15:00    Tempo-ŁTS Łabędy2-0
25 24.05.2015 17:00    Zamkowiec-Wawel Wirek0-1
25 24.05.2015 17:00    ROW II-Buk Rudy3-0
26 26.05.2015 18:00    Buk Rudy-Zamkowiec1-2
26 26.05.2015 18:00    Orzeł Mokre-Urania R.Śl.7-1
26 26.05.2015 18:00    Zuch-ROW II0-4
26 26.05.2015 18:00    Wawel Wirek-Wilki Wilcza0-2
26 26.05.2015 18:00    ŁTS Łabędy-LKS Nędza0-0
26 27.05.2015 18:00    KS Rachowice-Wyzwolenie3-1
26 27.05.2015 18:00    Sokół Orzesze-MKS Zabrze1-7
26 27.05.2015 18:00    Czarni-Tempo3-3
27 30.05.2015 11:00    Urania R.Śl.-KS Rachowice2-3
27 30.05.2015 17:00    ŁTS Łabędy-Zuch5-2
27 30.05.2015 17:00    MKS Zabrze-Orzeł Mokre1-2
27 30.05.2015 17:00    Wyzwolenie-Wawel Wirek2-2
27 30.05.2015 17:00    Wilki Wilcza-Buk Rudy5-1
27 31.05.2015 15:00    Tempo-Sokół Orzesze3-5
27 31.05.2015 17:00    LKS Nędza-Czarni3-1
27 31.05.2015 17:00    Zamkowiec-ROW II2-4
28 06.06.2015 17:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-2
28 06.06.2015 17:00    Zuch-Zamkowiec4-3
28 06.06.2015 17:00    ROW II-Wilki Wilcza0-3
28 06.06.2015 17:00    KS Rachowice-MKS Zabrze0-3
28 06.06.2015 17:00    Sokół Orzesze-LKS Nędza0-1
28 06.06.2015 17:00    Czarni-ŁTS Łabędy0-3
28 06.06.2015 17:00    Orzeł Mokre-Tempo5-0
28 07.06.2015 15:30    Buk Rudy-Wyzwolenie1-2
29 10.06.2015 17:00    ŁTS Łabędy-Sokół Orzesze4-1
29 13.06.2015 17:00    Czarni-Zuch2-0
29 13.06.2015 17:00    LKS Nędza-Orzeł Mokre3-1
29 13.06.2015 17:00    Tempo-KS Rachowice0-1
29 13.06.2015 17:00    MKS Zabrze-Wawel Wirek3-2
29 13.06.2015 17:00    Urania R.Śl.-Buk Rudy4-2
29 13.06.2015 17:00    Wyzwolenie-ROW II1-3
29 13.06.2015 17:00    Wilki Wilcza-Zamkowiec2-0
30 20.06.2015 17:00    ROW II-Urania R.Śl.3-4
30 20.06.2015 17:00    Zuch-Wilki Wilcza2-6
30 20.06.2015 17:00    Zamkowiec-Wyzwolenie2-7
30 20.06.2015 17:00    Buk Rudy-MKS Zabrze0-3
30 20.06.2015 17:00    KS Rachowice-LKS Nędza1-7
30 20.06.2015 17:00    Orzeł Mokre-ŁTS Łabędy0-1
30 20.06.2015 17:00    Sokół Orzesze-Czarni3-2
30 20.06.2015 17:00    Wawel Wirek-Tempo4-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1539:345
Podlesianka K.1545:1335
MKS Iskra1533:2329
4 Urania R.Śl.1540:3128
Pogoń Imielin1534:2525
Sparta Kat.1537:2125
MKS Lędziny1527:1525
Fortuna Wyry1529:2324
Górnik MK1532:3422
10 Sokół Wola1531:2622
11 Górnik 091529:3022
12 LKS Studzienice1537:3821
13 LKS Łąka1524:3116
14 Piast Bieruń1524:2516
15 LKS Ogrodnik1519:2715
16 Wyzwolenie1521:466
  MF/AP
AKS Mikołów3079:1977
Podlesianka K.3092:2575
MKS Lędziny3061:3157
MKS Iskra3064:5157
Pogoń Imielin3061:4450
Fortuna Wyry3057:4548
Sparta Kat.3062:4246
8 Urania R.Śl.3064:7345
Górnik MK3060:7138
10 LKS Ogrodnik3037:4935
11 Sokół Wola3049:5834
12 LKS Studzienice3063:8234
13 Piast Bieruń3047:5232
14 Górnik 093043:8623
15 LKS Łąka3039:7722
16 Wyzwolenie3034:10710
  MF/AP
Podlesianka K.1547:1240
AKS Mikołów1540:1632
MKS Lędziny1534:1632
MKS Iskra1531:2828
Pogoń Imielin1527:1925
Fortuna Wyry1528:2224
Sparta Kat.1525:2121
LKS Ogrodnik1518:2220
9 Urania R.Śl.1524:4217
10 Górnik MK1528:3716
11 Piast Bieruń1523:2716
12 LKS Studzienice1526:4413
13 Sokół Wola1518:3212
14 LKS Łąka1515:466
15 Wyzwolenie1513:614
16 Górnik 091514:561