GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2014/2015
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 09.08.2014 17:00    Zamkowiec-Urania R.Śl.0-0
2 16.08.2014 11:00    Urania R.Śl.-Wilki Wilcza2-1
3 23.08.2014 11:00    Urania R.Śl.-Wyzwolenie1-2
4 27.08.2014 17:30    Zuch-Urania R.Śl.1-4
5 30.08.2014 11:00    Urania R.Śl.-MKS Zabrze1-1
6 07.09.2014 15:00    Tempo-Urania R.Śl.2-4
7 13.09.2014 11:00    Urania R.Śl.-LKS Nędza1-2
8 20.09.2014 16:00    ŁTS Łabędy-Urania R.Śl.2-5
9 27.09.2014 11:00    Urania R.Śl.-Czarni7-2
10 04.10.2014 15:00    Sokół Orzesze-Urania R.Śl.0-1
11 11.10.2014 11:00    Urania R.Śl.-Orzeł Mokre3-3
12 18.10.2014 15:00    KS Rachowice-Urania R.Śl.3-4
13 25.10.2014 11:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek4-2
14 02.11.2014 13:00    Buk Rudy-Urania R.Śl.0-5
15 08.11.2014 13:00    Urania R.Śl.-ROW II2-2
16 21.03.2015 11:00    Urania R.Śl.-Zamkowiec1-1
17 28.03.2015 15:00    Wilki Wilcza-Urania R.Śl.3-0
18 28.04.2015 17:30    Wyzwolenie-Urania R.Śl.3-1
19 11.04.2015 11:00    Urania R.Śl.-Zuch1-3
20 18.04.2015 11:00    MKS Zabrze-Urania R.Śl.1-4
21 25.04.2015 11:00    Urania R.Śl.-Tempo3-3
22 01.05.2015 11:00    LKS Nędza-Urania R.Śl.1-0
23 09.05.2015 11:00    Urania R.Śl.-ŁTS Łabędy0-1
24 16.05.2015 17:00    Czarni-Urania R.Śl.1-1
25 23.05.2015 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Orzesze2-1
26 26.05.2015 18:00    Orzeł Mokre-Urania R.Śl.7-1
27 30.05.2015 11:00    Urania R.Śl.-KS Rachowice2-3
28 06.06.2015 17:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-2
29 13.06.2015 17:00    Urania R.Śl.-Buk Rudy4-2
30 20.06.2015 17:00    ROW II-Urania R.Śl.3-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.Śl.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS Źródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.Śl.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS Źródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS Źródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370