GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2014/2015
Terminarz ROW II iCal export

K Data Czas Wynik
1 09.08.2014 17:00    ROW II-MKS Zabrze2-1
2 16.08.2014 17:00    Tempo-ROW II1-2
3 23.08.2014 17:00    ROW II-LKS Nędza2-0
4 27.08.2014 17:30    ŁTS Łabędy-ROW II0-1
5 31.08.2014 17:00    ROW II-Czarni8-1
6 06.09.2014 16:30    Sokół Orzesze-ROW II0-3
7 13.09.2014 16:00    ROW II-Orzeł Mokre2-0
8 20.09.2014 16:00    KS Rachowice-ROW II1-4
9 27.09.2014 15:00    ROW II-Wawel Wirek1-4
10 05.10.2014 15:00    Buk Rudy-ROW II0-6
11 11.10.2014 15:00    ROW II-Zuch5-0
12 18.10.2014 15:00    ROW II-Zamkowiec11-0
13 25.10.2014 14:30    Wilki Wilcza-ROW II0-0
14 02.11.2014 13:00    ROW II-Wyzwolenie4-1
15 08.11.2014 13:00    Urania R.¦l.-ROW II2-2
16 21.03.2015 15:00    MKS Zabrze-ROW II1-1
17 29.03.2015 15:00    ROW II-Tempo3-0
18 28.04.2015 17:30    LKS Nędza-ROW II0-1
19 12.04.2015 16:00    ROW II-ŁTS Łabędy2-0
20 18.04.2015 16:30    Czarni-ROW II3-0
21 26.04.2015 16:30    ROW II-Sokół Orzesze4-1
22 02.05.2015 17:00    Orzeł Mokre-ROW II1-6
23 10.05.2015 17:00    ROW II-KS Rachowice5-0
24 16.05.2015 17:00    Wawel Wirek-ROW II0-0
25 24.05.2015 17:00    ROW II-Buk Rudy3-0
26 26.05.2015 18:00    Zuch-ROW II0-4
27 31.05.2015 17:00    Zamkowiec-ROW II2-4
28 06.06.2015 17:00    ROW II-Wilki Wilcza0-3
29 13.06.2015 17:00    Wyzwolenie-ROW II1-3
30 20.06.2015 17:00    ROW II-Urania R.¦l.3-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370