GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2014/2015
Terminarz KS Rachowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2014 17:00    KS Rachowice-ŁTS Łabędy2-0
2 16.08.2014 17:00    Czarni-KS Rachowice2-2
3 23.08.2014 17:00    KS Rachowice-Sokół Orzesze3-1
4 27.08.2014 17:30    Orzeł Mokre-KS Rachowice4-0
5 30.08.2014 17:00    KS Rachowice-Zuch3-0
6 06.09.2014 16:30    KS Rachowice-Wawel Wirek0-1
7 14.09.2014 15:30    Buk Rudy-KS Rachowice2-1
8 20.09.2014 16:00    KS Rachowice-ROW II1-4
9 27.09.2014 15:00    Zamkowiec-KS Rachowice1-4
10 04.10.2014 15:00    KS Rachowice-Wilki Wilcza0-0
11 11.10.2014 15:00    Wyzwolenie-KS Rachowice0-1
12 18.10.2014 15:00    KS Rachowice-Urania R.¦l.3-4
13 25.10.2014 14:30    MKS Zabrze-KS Rachowice4-1
14 02.11.2014 13:00    KS Rachowice-Tempo2-2
15 08.11.2014 13:00    LKS Nędza-KS Rachowice4-0
16 21.03.2015 15:00    ŁTS Łabędy-KS Rachowice0-1
17 28.03.2015 15:00    KS Rachowice-Czarni0-3
18 28.04.2015 17:30    Sokół Orzesze-KS Rachowice2-1
19 11.04.2015 16:00    KS Rachowice-Orzeł Mokre7-1
20 18.04.2015 16:30    Zuch-KS Rachowice0-1
21 25.04.2015 13:15    Wawel Wirek-KS Rachowice3-2
22 02.05.2015 17:00    KS Rachowice-Buk Rudy1-0
23 10.05.2015 17:00    ROW II-KS Rachowice5-0
24 16.05.2015 17:00    KS Rachowice-Zamkowiec4-0
25 23.05.2015 17:00    Wilki Wilcza-KS Rachowice1-1
26 27.05.2015 18:00    KS Rachowice-Wyzwolenie3-1
27 30.05.2015 11:00    Urania R.¦l.-KS Rachowice2-3
28 06.06.2015 17:00    KS Rachowice-MKS Zabrze0-3
29 13.06.2015 17:00    Tempo-KS Rachowice0-1
30 20.06.2015 17:00    KS Rachowice-LKS Nędza1-7



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza721:519
LKS Niwy723:818
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1229:1428
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1220:2116
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
LKS Tęcza58:99
Sparta Kat.67:129
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370