GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2014/2015
Terminarz Czarni iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2014 16:00    Orzeł Mokre-Czarni2-0
2 16.08.2014 17:00    Czarni-KS Rachowice2-2
3 23.08.2014 11:00    Wawel Wirek-Czarni2-1
4 27.08.2014 17:30    Czarni-Buk Rudy1-3
5 31.08.2014 17:00    ROW II-Czarni8-1
6 06.09.2014 16:30    Czarni-Zamkowiec2-3
7 13.09.2014 16:00    Wilki Wilcza-Czarni4-1
8 20.09.2014 16:00    Czarni-Wyzwolenie0-1
9 27.09.2014 11:00    Urania R.¦l.-Czarni7-2
10 04.10.2014 15:00    Czarni-MKS Zabrze3-1
11 12.10.2014 15:00    Tempo-Czarni5-2
12 18.10.2014 15:00    Czarni-LKS Nędza0-3
13 25.10.2014 14:30    ŁTS Łabędy-Czarni7-1
14 02.11.2014 13:00    Zuch-Czarni3-2
15 08.11.2014 13:00    Czarni-Sokół Orzesze3-0
16 21.03.2015 15:00    Czarni-Orzeł Mokre4-3
17 28.03.2015 15:00    KS Rachowice-Czarni0-3
18 29.04.2015 17:30    Czarni-Wawel Wirek1-0
19 12.04.2015 15:30    Buk Rudy-Czarni3-3
20 18.04.2015 16:30    Czarni-ROW II3-0
21 26.04.2015 16:30    Zamkowiec-Czarni1-2
22 02.05.2015 17:00    Czarni-Wilki Wilcza1-2
23 09.05.2015 17:00    Wyzwolenie-Czarni4-3
24 16.05.2015 17:00    Czarni-Urania R.¦l.1-1
25 23.05.2015 17:00    MKS Zabrze-Czarni2-3
26 27.05.2015 18:00    Czarni-Tempo3-3
27 31.05.2015 17:00    LKS Nędza-Czarni3-1
28 06.06.2015 17:00    Czarni-ŁTS Łabędy0-3
29 13.06.2015 17:00    Czarni-Zuch2-0
30 20.06.2015 17:00    Sokół Orzesze-Czarni3-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370