GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2014/2015
Terminarz LKS Nędza iCal export

K Data Czas Wynik
1 09.08.2014 17:00    Wawel Wirek-LKS Nędza1-1
2 16.08.2014 17:00    LKS Nędza-Buk Rudy2-0
3 23.08.2014 17:00    ROW II-LKS Nędza2-0
4 27.08.2014 17:30    LKS Nędza-Zamkowiec4-1
5 30.08.2014 17:00    Wilki Wilcza-LKS Nędza1-2
6 06.09.2014 16:30    LKS Nędza-Wyzwolenie2-2
7 13.09.2014 11:00    Urania R.¦l.-LKS Nędza1-2
8 20.09.2014 16:00    LKS Nędza-MKS Zabrze5-1
9 28.09.2014 15:00    Tempo-LKS Nędza0-0
10 04.10.2014 15:00    Zuch-LKS Nędza2-9
11 11.10.2014 15:00    LKS Nędza-ŁTS Łabędy0-3
12 18.10.2014 15:00    Czarni-LKS Nędza0-3
13 25.10.2014 14:30    LKS Nędza-Sokół Orzesze10-0
14 02.11.2014 13:00    Orzeł Mokre-LKS Nędza1-1
15 08.11.2014 13:00    LKS Nędza-KS Rachowice4-0
16 21.03.2015 15:00    LKS Nędza-Wawel Wirek1-0
17 29.03.2015 15:00    Buk Rudy-LKS Nędza1-1
18 28.04.2015 17:30    LKS Nędza-ROW II0-1
19 12.04.2015 16:00    Zamkowiec-LKS Nędza0-5
20 18.04.2015 16:30    LKS Nędza-Wilki Wilcza2-1
21 25.04.2015 16:30    Wyzwolenie-LKS Nędza3-2
22 01.05.2015 11:00    LKS Nędza-Urania R.¦l.1-0
23 09.05.2015 17:00    MKS Zabrze-LKS Nędza0-2
24 16.05.2015 17:00    LKS Nędza-Tempo1-1
25 23.05.2015 17:00    LKS Nędza-Zuch3-1
26 26.05.2015 18:00    ŁTS Łabędy-LKS Nędza0-0
27 31.05.2015 17:00    LKS Nędza-Czarni3-1
28 06.06.2015 17:00    Sokół Orzesze-LKS Nędza0-1
29 13.06.2015 17:00    LKS Nędza-Orzeł Mokre3-1
30 20.06.2015 17:00    KS Rachowice-LKS Nędza1-7



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370