GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2014/2015
Terminarz MKS II Siemianowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 24.08.2014 11:00    MKS II Siemianowice MKS-UKS UKS Szopienice6-2
2 31.08.2014 11:00    MKS II Siemianowice MKS-HET KS Hetman 22 Katowice0-1
3 07.09.2014 11:00    Urania II R.¦l. GKS-MKS MKS II Siemianowice1-2
4 14.09.2014 11:00    MKS II Siemianowice MKS-POG Pogoń R.¦l.1-2
5 21.09.2014 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS MKS II Siemianowice4-1
6 28.09.2014 11:00    MKS II Siemianowice MKS-STR Strażak Mikołów1-5
7 04.10.2014 16:00    1 FC Katowice  -MKS MKS II Siemianowice5-0
8 12.10.2014 12:00    MKS II Siemianowice MKS-TP TP Jastrz±b1-7
9 18.10.2014 14:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS MKS II Siemianowice4-1
10 26.10.2014 11:30    MKS II Siemianowice MKS-¦KS Naprzód Lipiny1-5
11 02.11.2014 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-MKS MKS II Siemianowice9-0
12 09.11.2014 12:00    MKS II Siemianowice MKS-MKS ¦l±sk ¦więtochłowice0-3
14 22.03.2015 11:00    UKS Szopienice UKS-MKS MKS II Siemianowice6-0
15 29.03.2015 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS MKS II Siemianowice4-0
16 12.04.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-GKS Urania II R.¦l.1-2
17 19.04.2015 11:00    Pogoń R.¦l. POG-MKS MKS II Siemianowice7-0
18 26.04.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-AKS AKS II Mikołów2-0
19 03.05.2014 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS MKS II Siemianowice11-0
20 10.05.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-  1 FC Katowice1-2
21 17.05.2015 11:00    TP Jastrz±b TP-MKS MKS II Siemianowice6-2
22 24.05.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KOL Kolejarz Kat.0-5
23 31.05.2015 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS MKS II Siemianowice13-1
24 07.06.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów0-3
25 14.06.2015 11:00    ¦l±sk ¦więtochłowice MKS-MKS MKS II Siemianowice11-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341