GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2014/2015
Terminarz Śląsk Świętochłowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 24.08.2014 11:00    Urania II R.Śl. GKS-MKS Śląsk Świętochłowice0-1
2 31.08.2014 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-POG Pogoń R.Śl.0-1
3 07.09.2014 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS Śląsk Świętochłowice3-0
4 14.09.2014 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-STR Strażak Mikołów1-2
5 21.09.2014 11:00    1 FC Katowice  -MKS Śląsk Świętochłowice1-4
6 27.09.2014 16:00    Śląsk Świętochłowice MKS-TP TP Jastrząb1-1
7 04.10.2014 14:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS Śląsk Świętochłowice5-3
8 11.10.2014 15:00    Śląsk Świętochłowice MKS-ŚKS Naprzód Lipiny1-3
9 19.10.2014 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS Śląsk Świętochłowice3-1
10 26.10.2014 15:00    UKS Szopienice UKS-MKS Śląsk Świętochłowice1-3
12 09.11.2014 12:00    MKS II Siemianowice MKS-MKS Śląsk Świętochłowice0-3
13 15.11.2014 13:00    Śląsk Świętochłowice MKS-HET KS Hetman 22 Katowice3-0
14 21.03.2015 15:00    Śląsk Świętochłowice MKS-GKS Urania II R.Śl.3-0
15 29.03.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-MKS Śląsk Świętochłowice3-1
16 12.04.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-AKS AKS II Mikołów3-1
17 19.04.2015 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS Śląsk Świętochłowice0-4
18 26.04.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-  1 FC Katowice5-0
19 03.05.2014 11:00    TP Jastrząb TP-MKS Śląsk Świętochłowice0-3
20 10.05.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-KOL Kolejarz Kat.4-2
21 17.05.2015 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-MKS Śląsk Świętochłowice2-0
22 24.05.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów2-0
23 31.05.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-UKS UKS Szopienice7-1
25 14.06.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-MKS MKS II Siemianowice11-0
26 21.06.2015 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS Śląsk Świętochłowice0-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341