GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2015-2016
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 08.08.2015 11:00    Urania R.Śl.-Gwarek Z.4-0
1 08.08.2015 17:00    Wawel Wirek-Rymer Rybnik1-2
1 08.08.2015 17:00    Orzeł Mokre-TS Pszów6-1
1 08.08.2015 17:00    LKS Zawada-KS Gołkowice3-4
1 08.08.2015 17:00    Przyszłość R.-Polonia Ł.1-2
1 08.08.2015 17:00    KS Marklowice-LKS Czyżowice0-0
1 08.08.2015 17:00    TP Jastrząb-Tempo0-0
1 27.08.2015 17:30    Naprzód Syrynia-LKS Skrzyszów2-3
2 15.08.2015 17:00    Rymer Rybnik-Gwarek Z.8-1
2 15.08.2015 17:00    LKS Skrzyszów-Urania R.Śl.2-2
2 15.08.2015 17:00    Tempo-Naprzód Syrynia2-2
2 15.08.2015 17:00    LKS Czyżowice-TP Jastrząb8-0
2 15.08.2015 17:00    Polonia Ł.-KS Marklowice1-2
2 15.08.2015 17:00    KS Gołkowice-Przyszłość R.0-2
2 15.08.2015 17:00    TS Pszów-LKS Zawada2-2
2 15.08.2015 17:00    Wawel Wirek-Orzeł Mokre1-4
3 22.08.2015 11:00    Urania R.Śl.-Tempo1-2
3 22.08.2015 15:00    Gwarek Z.-LKS Skrzyszów0-2
3 22.08.2015 17:00    Orzeł Mokre-Rymer Rybnik1-0
3 22.08.2015 17:00    Przyszłość R.-TS Pszów4-0
3 22.08.2015 17:00    TP Jastrząb-Polonia Ł.0-1
3 22.08.2015 17:00    Naprzód Syrynia-LKS Czyżowice0-3
3 23.08.2015 17:00    LKS Zawada-Wawel Wirek1-1
3 23.08.2015 17:00    KS Marklowice-KS Gołkowice0-1
4 29.08.2015 11:00    TS Pszów-KS Marklowice0-3
4 29.08.2015 17:00    Rymer Rybnik-LKS Skrzyszów4-1
4 29.08.2015 17:00    Tempo-Gwarek Z.3-1
4 29.08.2015 17:00    LKS Czyżowice-Urania R.Śl.3-2
4 29.08.2015 17:00    KS Gołkowice-TP Jastrząb3-2
4 29.08.2015 17:00    Wawel Wirek-Przyszłość R.1-0
4 29.08.2015 17:00    Orzeł Mokre-LKS Zawada3-3
4 30.08.2015 17:00    Polonia Ł.-Naprzód Syrynia3-0
5 05.09.2015 11:00    Urania R.Śl.-Polonia Ł.0-2
5 05.09.2015 16:00    Przyszłość R.-Orzeł Mokre3-4
5 05.09.2015 16:00    KS Marklowice-Wawel Wirek1-0
5 05.09.2015 16:00    TP Jastrząb-TS Pszów1-5
5 05.09.2015 16:00    Naprzód Syrynia-KS Gołkowice3-1
5 05.09.2015 16:00    LKS Skrzyszów-Tempo0-3
5 06.09.2015 15:00    Gwarek Z.-LKS Czyżowice1-3
5 06.09.2015 16:00    LKS Zawada-Rymer Rybnik2-1
6 12.09.2015 16:00    Rymer Rybnik-Tempo0-3
6 12.09.2015 16:00    LKS Czyżowice-LKS Skrzyszów1-2
6 12.09.2015 16:00    Polonia Ł.-Gwarek Z.1-0
6 12.09.2015 16:00    KS Gołkowice-Urania R.Śl.2-2
6 12.09.2015 16:00    TS Pszów-Naprzód Syrynia5-1
6 12.09.2015 16:00    Wawel Wirek-TP Jastrząb6-0
6 12.09.2015 16:00    Orzeł Mokre-KS Marklowice1-2
6 13.09.2015 16:00    LKS Zawada-Przyszłość R.0-2
7 19.09.2015 11:00    Urania R.Śl.-TS Pszów2-0
7 19.09.2015 16:00    Przyszłość R.-Rymer Rybnik1-0
7 19.09.2015 16:00    KS Marklowice-LKS Zawada1-1
7 19.09.2015 16:00    TP Jastrząb-Orzeł Mokre0-7
7 19.09.2015 16:00    Naprzód Syrynia-Wawel Wirek4-2
7 19.09.2015 16:00    LKS Skrzyszów-Polonia Ł.3-1
7 19.09.2015 16:00    Tempo-LKS Czyżowice0-0
7 19.09.2015 17:00    Gwarek Z.-KS Gołkowice3-7
8 26.09.2015 15:00    Rymer Rybnik-LKS Czyżowice1-2
8 26.09.2015 15:00    Polonia Ł.-Tempo1-1
8 26.09.2015 15:00    KS Gołkowice-LKS Skrzyszów2-4
8 26.09.2015 15:00    TS Pszów-Gwarek Z.2-0
8 26.09.2015 15:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.1-1
8 26.09.2015 15:00    Orzeł Mokre-Naprzód Syrynia4-1
8 27.09.2015 13:00    Przyszłość R.-KS Marklowice2-2
8 27.09.2015 15:00    LKS Zawada-TP Jastrząb6-1
9 03.10.2015 11:00    Urania R.Śl.-Orzeł Mokre3-1
9 03.10.2015 15:00    KS Marklowice-Rymer Rybnik1-3
9 03.10.2015 15:00    TP Jastrząb-Przyszłość R.0-4
9 03.10.2015 15:00    Naprzód Syrynia-LKS Zawada4-1
9 03.10.2015 15:00    LKS Skrzyszów-TS Pszów4-2
9 03.10.2015 15:00    Tempo-KS Gołkowice2-3
9 03.10.2015 15:00    LKS Czyżowice-Polonia Ł.1-1
9 04.10.2015 12:30    Gwarek Z.-Wawel Wirek2-0
10 10.10.2015 15:00    Rymer Rybnik-Polonia Ł.4-0
10 10.10.2015 15:00    KS Gołkowice-LKS Czyżowice1-2
10 10.10.2015 15:00    TS Pszów-Tempo1-0
10 10.10.2015 15:00    Wawel Wirek-LKS Skrzyszów1-2
10 10.10.2015 15:00    Orzeł Mokre-Gwarek Z.2-0
10 10.10.2015 15:00    Przyszłość R.-Naprzód Syrynia3-1
10 10.10.2015 15:00    KS Marklowice-TP Jastrząb4-0
10 11.10.2015 15:00    LKS Zawada-Urania R.Śl.3-2
11 17.10.2015 11:00    Urania R.Śl.-Przyszłość R.2-2
11 17.10.2015 15:00    TP Jastrząb-Rymer Rybnik2-2
11 17.10.2015 15:00    Naprzód Syrynia-KS Marklowice2-3
11 17.10.2015 15:00    LKS Skrzyszów-Orzeł Mokre3-4
11 17.10.2015 15:00    Tempo-Wawel Wirek0-1
11 17.10.2015 15:00    LKS Czyżowice-TS Pszów4-1
11 17.10.2015 15:00    Polonia Ł.-KS Gołkowice1-4
11 18.10.2015 12:30    Gwarek Z.-LKS Zawada3-1
12 24.10.2015 14:00    Rymer Rybnik-KS Gołkowice6-1
12 24.10.2015 14:00    TS Pszów-Polonia Ł.2-2
12 24.10.2015 14:00    Wawel Wirek-LKS Czyżowice2-1
12 24.10.2015 14:00    Orzeł Mokre-Tempo0-0
12 24.10.2015 14:00    Przyszłość R.-Gwarek Z.2-1
12 24.10.2015 14:00    KS Marklowice-Urania R.Śl.1-2
12 24.10.2015 14:00    TP Jastrząb-Naprzód Syrynia0-5
12 25.10.2015 13:30    LKS Zawada-LKS Skrzyszów1-3
13 31.10.2015 11:00    Urania R.Śl.-TP Jastrząb2-1
13 31.10.2015 11:00    Gwarek Z.-KS Marklowice0-3
13 31.10.2015 13:00    Naprzód Syrynia-Rymer Rybnik3-1
13 31.10.2015 13:00    LKS Skrzyszów-Przyszłość R.1-0
13 31.10.2015 13:00    Tempo-LKS Zawada2-0
13 31.10.2015 13:00    LKS Czyżowice-Orzeł Mokre3-5
13 31.10.2015 13:00    Polonia Ł.-Wawel Wirek1-2
13 31.10.2015 13:00    KS Gołkowice-TS Pszów2-2
14 07.11.2015 13:00    Rymer Rybnik-TS Pszów2-0
14 07.11.2015 13:00    Wawel Wirek-KS Gołkowice1-1
14 07.11.2015 13:00    Orzeł Mokre-Polonia Ł.2-1
14 07.11.2015 13:00    Przyszłość R.-Tempo1-0
14 07.11.2015 13:00    KS Marklowice-LKS Skrzyszów2-2
14 07.11.2015 13:00    TP Jastrząb-Gwarek Z.2-2
14 07.11.2015 13:00    Naprzód Syrynia-Urania R.Śl.1-0
14 08.11.2015 13:00    LKS Zawada-LKS Czyżowice1-2
15 14.11.2015 11:00    Urania R.Śl.-Rymer Rybnik1-3
15 14.11.2015 13:00    LKS Skrzyszów-TP Jastrząb8-0
15 14.11.2015 13:00    Tempo-KS Marklowice0-3
15 14.11.2015 13:00    LKS Czyżowice-Przyszłość R.0-1
15 14.11.2015 13:00    Polonia Ł.-LKS Zawada3-1
15 14.11.2015 13:00    KS Gołkowice-Orzeł Mokre0-1
15 14.11.2015 13:00    TS Pszów-Wawel Wirek1-2
15 15.11.2015 11:00    Gwarek Z.-Naprzód Syrynia2-2
16 19.03.2016 15:00    Rymer Rybnik-Wawel Wirek3-2
16 19.03.2016 15:00    TS Pszów-Orzeł Mokre1-1
16 19.03.2016 15:00    KS Gołkowice-LKS Zawada2-1
16 19.03.2016 15:00    Polonia Ł.-Przyszłość R.2-0
16 19.03.2016 15:00    LKS Czyżowice-KS Marklowice2-2
16 19.03.2016 15:00    Tempo-TP Jastrząb0-0
16 19.03.2016 15:00    LKS Skrzyszów-Naprzód Syrynia2-1
16 20.03.2016 11:00    Gwarek Z.-Urania R.Śl.0-0
17 26.03.2016 11:00    Gwarek Z.-Rymer Rybnik0-0
17 26.03.2016 11:00    Urania R.Śl.-LKS Skrzyszów1-0
17 26.03.2016 13:00    Naprzód Syrynia-Tempo1-1
17 26.03.2016 13:00    TP Jastrząb-LKS Czyżowice1-1
17 26.03.2016 13:00    KS Marklowice-Polonia Ł.2-5
17 26.03.2016 13:00    Przyszłość R.-KS Gołkowice3-1
17 26.03.2016 13:00    LKS Zawada-TS Pszów1-0
17 26.03.2016 13:00    Orzeł Mokre-Wawel Wirek0-0
18 02.04.2016 14:00    LKS Czyżowice-Naprzód Syrynia5-0
18 02.04.2016 16:00    Tempo-Urania R.Śl.3-2
18 02.04.2016 16:00    LKS Skrzyszów-Gwarek Z.3-0
18 02.04.2016 16:00    Rymer Rybnik-Orzeł Mokre3-1
18 02.04.2016 16:00    TS Pszów-Przyszłość R.0-3
18 02.04.2016 16:00    Polonia Ł.-TP Jastrząb1-1
18 02.04.2016 16:00    Wawel Wirek-LKS Zawada1-1
18 03.04.2016 16:00    KS Gołkowice-KS Marklowice4-4
19 09.04.2016 11:00    Urania R.Śl.-LKS Czyżowice0-3
19 09.04.2016 15:30    Gwarek Z.-Tempo0-4
19 09.04.2016 16:00    KS Marklowice-TS Pszów4-0
19 09.04.2016 16:00    LKS Skrzyszów-Rymer Rybnik3-5
19 09.04.2016 16:00    TP Jastrząb-KS Gołkowice0-1
19 09.04.2016 16:00    Przyszłość R.-Wawel Wirek0-0
19 09.04.2016 16:00    LKS Zawada-Orzeł Mokre2-1
19 09.04.2016 16:00    Naprzód Syrynia-Polonia Ł.3-1
20 16.04.2016 16:00    Polonia Ł.-Urania R.Śl.1-2
20 16.04.2016 16:00    Orzeł Mokre-Przyszłość R.1-5
20 16.04.2016 16:00    Wawel Wirek-KS Marklowice1-2
20 16.04.2016 16:00    TS Pszów-TP Jastrząb1-2
20 16.04.2016 16:00    KS Gołkowice-Naprzód Syrynia0-1
20 16.04.2016 16:00    Tempo-LKS Skrzyszów1-1
20 16.04.2016 16:00    LKS Czyżowice-Gwarek Z.1-0
20 16.04.2016 16:00    Rymer Rybnik-LKS Zawada1-2
21 23.04.2016 11:00    Urania R.Śl.-KS Gołkowice9-0
21 23.04.2016 16:30    Gwarek Z.-Polonia Ł.3-0
21 23.04.2016 17:00    Tempo-Rymer Rybnik1-1
21 23.04.2016 17:00    LKS Skrzyszów-LKS Czyżowice2-3
21 23.04.2016 17:00    Naprzód Syrynia-TS Pszów1-0
21 23.04.2016 17:00    TP Jastrząb-Wawel Wirek2-0
21 23.04.2016 17:00    KS Marklowice-Orzeł Mokre1-2
21 23.04.2016 17:00    Przyszłość R.-LKS Zawada2-1
22 30.04.2016 17:00    TS Pszów-Urania R.Śl.1-6
22 30.04.2016 17:00    Rymer Rybnik-Przyszłość R.0-1
22 30.04.2016 17:00    LKS Zawada-KS Marklowice0-0
22 30.04.2016 17:00    Orzeł Mokre-TP Jastrząb1-0
22 30.04.2016 17:00    Wawel Wirek-Naprzód Syrynia0-0
22 30.04.2016 17:00    Polonia Ł.-LKS Skrzyszów2-0
22 30.04.2016 17:00    LKS Czyżowice-Tempo2-2
22 30.04.2016 17:00    KS Gołkowice-Gwarek Z.2-1
23 07.05.2016 11:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek3-0
23 07.05.2016 16:00    Gwarek Z.-TS Pszów2-2
23 07.05.2016 17:00    LKS Czyżowice-Rymer Rybnik2-3
23 07.05.2016 17:00    Tempo-Polonia Ł.0-1
23 07.05.2016 17:00    LKS Skrzyszów-KS Gołkowice1-1
23 07.05.2016 17:00    Naprzód Syrynia-Orzeł Mokre0-4
23 07.05.2016 17:00    KS Marklowice-Przyszłość R.0-2
23 07.05.2016 17:00    TP Jastrząb-LKS Zawada0-1
24 11.05.2016 17:30    Orzeł Mokre-Urania R.Śl.2-4
24 11.05.2016 17:30    Rymer Rybnik-KS Marklowice0-1
24 11.05.2016 17:30    Przyszłość R.-TP Jastrząb0-0
24 11.05.2016 17:30    LKS Zawada-Naprzód Syrynia0-0
24 11.05.2016 17:30    TS Pszów-LKS Skrzyszów3-3
24 11.05.2016 17:30    KS Gołkowice-Tempo3-1
24 11.05.2016 17:30    Polonia Ł.-LKS Czyżowice0-0
24 11.05.2016 17:30    Wawel Wirek-Gwarek Z.1-0
25 14.05.2016 11:00    Urania R.Śl.-LKS Zawada1-1
25 14.05.2016 15:00    Gwarek Z.-Orzeł Mokre0-1
25 14.05.2016 17:00    Polonia Ł.-Rymer Rybnik1-0
25 14.05.2016 17:00    LKS Czyżowice-KS Gołkowice2-1
25 14.05.2016 17:00    Tempo-TS Pszów4-0
25 14.05.2016 17:00    LKS Skrzyszów-Wawel Wirek0-1
25 14.05.2016 17:00    Naprzód Syrynia-Przyszłość R.1-1
25 14.05.2016 17:00    TP Jastrząb-KS Marklowice2-1
26 21.05.2016 13:00    Wawel Wirek-Tempo1-1
26 21.05.2016 17:00    Przyszłość R.-Urania R.Śl.0-0
26 21.05.2016 17:00    KS Marklowice-Naprzód Syrynia3-2
26 21.05.2016 17:00    Orzeł Mokre-LKS Skrzyszów5-1
26 21.05.2016 17:00    TS Pszów-LKS Czyżowice0-4
26 21.05.2016 17:00    KS Gołkowice-Polonia Ł.0-3
26 22.05.2016 17:00    Rymer Rybnik-TP Jastrząb6-0
26 22.05.2016 17:00    LKS Zawada-Gwarek Z.2-0
27 25.05.2016 18:00    Polonia Ł.-TS Pszów2-0
27 25.05.2016 18:00    LKS Czyżowice-Wawel Wirek1-2
27 25.05.2016 18:00    Tempo-Orzeł Mokre0-4
27 25.05.2016 18:00    Gwarek Z.-Przyszłość R.0-1
27 25.05.2016 18:00    Urania R.Śl.-KS Marklowice3-1
27 25.05.2016 18:00    Naprzód Syrynia-TP Jastrząb2-1
27 25.05.2016 18:00    LKS Skrzyszów-LKS Zawada0-3
27 26.05.2016 15:00    KS Gołkowice-Rymer Rybnik2-4
28 28.05.2016 17:00    TP Jastrząb-Urania R.Śl.0-2
28 28.05.2016 17:00    KS Marklowice-Gwarek Z.3-1
28 28.05.2016 17:00    Rymer Rybnik-Naprzód Syrynia1-2
28 28.05.2016 17:00    Przyszłość R.-LKS Skrzyszów2-1
28 28.05.2016 17:00    LKS Zawada-Tempo1-0
28 28.05.2016 17:00    Orzeł Mokre-LKS Czyżowice7-1
28 28.05.2016 17:00    Wawel Wirek-Polonia Ł.1-1
28 28.05.2016 17:00    TS Pszów-KS Gołkowice3-2
29 02.06.2016 18:00    TS Pszów-Rymer Rybnik0-2
29 04.06.2016 17:00    KS Gołkowice-Wawel Wirek3-1
29 04.06.2016 17:00    Polonia Ł.-Orzeł Mokre0-9
29 04.06.2016 17:00    Tempo-Przyszłość R.0-2
29 04.06.2016 17:00    LKS Skrzyszów-KS Marklowice1-0
29 04.06.2016 17:00    Gwarek Z.-TP Jastrząb6-0
29 04.06.2016 17:00    Urania R.Śl.-Naprzód Syrynia0-2
29 04.06.2016 17:00    LKS Czyżowice-LKS Zawada2-1
30 11.06.2016 11:00    Rymer Rybnik-Urania R.Śl.2-4
30 11.06.2016 17:00    TP Jastrząb-LKS Skrzyszów2-1
30 11.06.2016 17:00    KS Marklowice-Tempo5-6
30 11.06.2016 17:00    Przyszłość R.-LKS Czyżowice1-1
30 11.06.2016 17:00    LKS Zawada-Polonia Ł.4-2
30 11.06.2016 17:00    Orzeł Mokre-KS Gołkowice5-2
30 11.06.2016 17:00    Wawel Wirek-TS Pszów1-0
30 11.06.2016 17:00    Naprzód Syrynia-Gwarek Z.3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1539:345
Podlesianka K.1545:1335
MKS Iskra1533:2329
4 Urania R.Śl.1540:3128
Pogoń Imielin1534:2525
Sparta Kat.1537:2125
MKS Lędziny1527:1525
Fortuna Wyry1529:2324
Górnik MK1532:3422
10 Sokół Wola1531:2622
11 Górnik 091529:3022
12 LKS Studzienice1537:3821
13 LKS Łąka1524:3116
14 Piast Bieruń1524:2516
15 LKS Ogrodnik1519:2715
16 Wyzwolenie1521:466
  MF/AP
AKS Mikołów3079:1977
Podlesianka K.3092:2575
MKS Lędziny3061:3157
MKS Iskra3064:5157
Pogoń Imielin3061:4450
Fortuna Wyry3057:4548
Sparta Kat.3062:4246
8 Urania R.Śl.3064:7345
Górnik MK3060:7138
10 LKS Ogrodnik3037:4935
11 Sokół Wola3049:5834
12 LKS Studzienice3063:8234
13 Piast Bieruń3047:5232
14 Górnik 093043:8623
15 LKS Łąka3039:7722
16 Wyzwolenie3034:10710
  MF/AP
Podlesianka K.1547:1240
AKS Mikołów1540:1632
MKS Lędziny1534:1632
MKS Iskra1531:2828
Pogoń Imielin1527:1925
Fortuna Wyry1528:2224
Sparta Kat.1525:2121
LKS Ogrodnik1518:2220
9 Urania R.Śl.1524:4217
10 Górnik MK1528:3716
11 Piast Bieruń1523:2716
12 LKS Studzienice1526:4413
13 Sokół Wola1518:3212
14 LKS Łąka1515:466
15 Wyzwolenie1513:614
16 Górnik 091514:561