GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2015-2016
Terminarz Wawel Wirek iCal export

K Data Czas Wynik
1 08.08.2015 17:00    Wawel Wirek-Rymer Rybnik1-2
2 15.08.2015 17:00    Wawel Wirek-Orzeł Mokre1-4
3 23.08.2015 17:00    LKS Zawada-Wawel Wirek1-1
4 29.08.2015 17:00    Wawel Wirek-Przyszłość R.1-0
5 05.09.2015 16:00    KS Marklowice-Wawel Wirek1-0
6 12.09.2015 16:00    Wawel Wirek-TP Jastrząb6-0
7 19.09.2015 16:00    Naprzód Syrynia-Wawel Wirek4-2
8 26.09.2015 15:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.1-1
9 04.10.2015 12:30    Gwarek Z.-Wawel Wirek2-0
10 10.10.2015 15:00    Wawel Wirek-LKS Skrzyszów1-2
11 17.10.2015 15:00    Tempo-Wawel Wirek0-1
12 24.10.2015 14:00    Wawel Wirek-LKS Czyżowice2-1
13 31.10.2015 13:00    Polonia Ł.-Wawel Wirek1-2
14 07.11.2015 13:00    Wawel Wirek-KS Gołkowice1-1
15 14.11.2015 13:00    TS Pszów-Wawel Wirek1-2
16 19.03.2016 15:00    Rymer Rybnik-Wawel Wirek3-2
17 26.03.2016 13:00    Orzeł Mokre-Wawel Wirek0-0
18 02.04.2016 16:00    Wawel Wirek-LKS Zawada1-1
19 09.04.2016 16:00    Przyszłość R.-Wawel Wirek0-0
20 16.04.2016 16:00    Wawel Wirek-KS Marklowice1-2
21 23.04.2016 17:00    TP Jastrząb-Wawel Wirek2-0
22 30.04.2016 17:00    Wawel Wirek-Naprzód Syrynia0-0
23 07.05.2016 11:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek3-0
24 11.05.2016 17:30    Wawel Wirek-Gwarek Z.1-0
25 14.05.2016 17:00    LKS Skrzyszów-Wawel Wirek0-1
26 21.05.2016 13:00    Wawel Wirek-Tempo1-1
27 25.05.2016 18:00    LKS Czyżowice-Wawel Wirek1-2
28 28.05.2016 17:00    Wawel Wirek-Polonia Ł.1-1
29 04.06.2016 17:00    KS Gołkowice-Wawel Wirek3-1
30 11.06.2016 17:00    Wawel Wirek-TS Pszów1-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341