GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2015-2016
Terminarz TP Jastrz±b iCal export

K Data Czas Wynik
1 08.08.2015 17:00    TP Jastrz±b-Tempo0-0
2 15.08.2015 17:00    LKS Czyżowice-TP Jastrz±b8-0
3 22.08.2015 17:00    TP Jastrz±b-Polonia Ł.0-1
4 29.08.2015 17:00    KS Gołkowice-TP Jastrz±b3-2
5 05.09.2015 16:00    TP Jastrz±b-TS Pszów1-5
6 12.09.2015 16:00    Wawel Wirek-TP Jastrz±b6-0
7 19.09.2015 16:00    TP Jastrz±b-Orzeł Mokre0-7
8 27.09.2015 15:00    LKS Zawada-TP Jastrz±b6-1
9 03.10.2015 15:00    TP Jastrz±b-Przyszło¶ć R.0-4
10 10.10.2015 15:00    KS Marklowice-TP Jastrz±b4-0
11 17.10.2015 15:00    TP Jastrz±b-Rymer Rybnik2-2
12 24.10.2015 14:00    TP Jastrz±b-Naprzód Syrynia0-5
13 31.10.2015 11:00    Urania R.¦l.-TP Jastrz±b2-1
14 07.11.2015 13:00    TP Jastrz±b-Gwarek Z.2-2
15 14.11.2015 13:00    LKS Skrzyszów-TP Jastrz±b8-0
16 19.03.2016 15:00    Tempo-TP Jastrz±b0-0
17 26.03.2016 13:00    TP Jastrz±b-LKS Czyżowice1-1
18 02.04.2016 16:00    Polonia Ł.-TP Jastrz±b1-1
19 09.04.2016 16:00    TP Jastrz±b-KS Gołkowice0-1
20 16.04.2016 16:00    TS Pszów-TP Jastrz±b1-2
21 23.04.2016 17:00    TP Jastrz±b-Wawel Wirek2-0
22 30.04.2016 17:00    Orzeł Mokre-TP Jastrz±b1-0
23 07.05.2016 17:00    TP Jastrz±b-LKS Zawada0-1
24 11.05.2016 17:30    Przyszło¶ć R.-TP Jastrz±b0-0
25 14.05.2016 17:00    TP Jastrz±b-KS Marklowice2-1
26 22.05.2016 17:00    Rymer Rybnik-TP Jastrz±b6-0
27 25.05.2016 18:00    Naprzód Syrynia-TP Jastrz±b2-1
28 28.05.2016 17:00    TP Jastrz±b-Urania R.¦l.0-2
29 04.06.2016 17:00    Gwarek Z.-TP Jastrz±b6-0
30 11.06.2016 17:00    TP Jastrz±b-LKS Skrzyszów2-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341